Airtime 2.5 - en to pl translation catalogue (737 entries)

en:  to
pl: do

en: %d files queued
pl: %d plików oczekujących

en: %s contains nested watched directory: %s
pl: %s zawiera obserwowany katalog zagnieżdzony: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
pl: %s nie występuje na liście katalogów obserwowanych.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
pl: %s jest już ustawiony jako katalog główny bądź znajduje się na liście katalogów obserwowanych

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
pl: %s jest już ustawiony jako katalog główny bądź znajduje się na liście katalogów obserwowanych.

en: %s is already watched.
pl: %s jest już obserwowny.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
pl: %s jest zagnieżdzony w istniejącym, aktualnie obserwowanym katalogu: %s

en: %s is not a valid directory.
pl: %s nie jest poprawnym katalogiem.

en: %s not found
pl: nie znaleziono %s

en: %s's Settings
pl: ustawienia %s's

en: %s-%s-%s is not a valid date
pl: %s-%s-%s nie jest poprawną datą

en: %s:%s:%s is not a valid time
pl: %s:%s:%s nie jest prawidłowym czasem

en: %sAirtime%s %s, the open radio software for scheduling and remote station management. %s
pl: %sAirtime%s %s otwarte oprogramowanie radiowe do planowania i zdalnego zarządzania stacją. %s

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
pl: %sPrint view%s Użyj j funkcji drukowania na swojej wyszykiwarce. By zakończyć, wciśnij 'escape'.

en: %sSourcefabric%s o.p.s. Airtime is distributed under the %sGNU GPL v.3%s
pl: %sSourcefabric%s o.p.s. Airtime jest rozpowszechniany na podstawie %sGNU GPL v.3%s

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
pl: '%value%' nie pasuje do formatu daty '%format%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
pl: %value% nie odpowiada formatowi 'HH:mm'

en: '%value%' is less than %min% characters long
pl: '%value%' zawiera mniej niż %min% znaków

en: '%value%' is more than %max% characters long
pl: '%value%' zawiera więcej niż %max% znaków

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
pl: '%value%' nie jest poprawnym adresem email w podstawowym formacie local-part@hostname

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
pl: '%value%' nie zawiera się w przedziale od '%min%' do '%max%'

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
pl: Długość powinna być wprowadzona w formacie '00:00:00'

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
pl: (Aby promowac stację, należy udostepnić funkcję "wyślij informację zwrotną")

en: (Required)
pl: (Wymagane)

en: (Your radio station website)
pl: (Strona internetowa Twojej stacji)

en: (for verification purposes only, will not be published)
pl: (tylko dla celów weryfikacji, dane nie będą rozpowszechniane)

en: 10m
pl: 10 min

en: 15m
pl: 15 min

en: 1m
pl: 1 min

en: 30m
pl: 30 min

en: 500 is the max item limit value you can set
pl: Maksymalna liczba elementów do ustawienia to 500

en: 5m
pl: 5 min

en: 60m
pl: 60 min

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
pl: Dynamiczny smart block zapisuje tylko kryteria. Jego zawartość będzie generowana automatycznie po dodaniu go do audycji. Nie będzie można go wyświetlać i edytować w zawartości biblioteki.

en: A selected File does not exist!
pl: Wybrany plik nie istnieje!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
pl: Statyczny smart block będzie zapisywał kryteria i zawartość bezpośrednio, co umożliwia edycję i wyświetlanie go w bibliotece, przed dodaniem do audycji.

en: About
pl: Informacje

en: Access playout history
pl: Przeglądać historię odtworzeń

en: Add
pl: Dodaj

en: Add / Remove Content
pl: Dodaj/usuń zawartość

en: Add Files
pl: Dodaj pliki

en: Add Media
pl: Dodaj media

en: Add files
pl: Dodaj pliki

en: Add files to the upload queue and click the start button.
pl: Dodaj pliki do kolejki i wciśnij "start"

en: Add media to the show by going to your show in the Schedule calendar, left-clicking on it and selecting 'Add / Remove Content'
pl: Dodaj media do audycji przez przejście do audycji w kalendarzu, kliknij na niego lewym przyciskiem myszki wybierając opcję 'dodaj/usuń zawartość'

en: Add this show
pl: Dodaj audycję

en: Add to Playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania

en: Add to Smart Block
pl: Dodaj do smartblocku

en: Add to current playlist
pl: Dodaj do bieżącej listy odtwarzania

en: Add to current smart block
pl: Dodaj do bieżącego smart blocku

en: Add to selected show
pl: Dodaj do wybranej audycji

en: Adding %s Items
pl: Dodawanie %s elementów

en: Adding 1 Item
pl: Dodawanie 1 elementu

en: Additional Options
pl: Opcje dodatkowe

en: Admin
pl: Administrator

en: Admin Password
pl: Hasło Administratora

en: Admin User
pl: Login Administratora

en: Admins can do the following:
pl: Administrator ma mozliwość:

en: Advanced Search Options
pl: Zaawansowane opcje wyszukiwania

en: Airtime Copyright &copy;Sourcefabric o.p.s. All rights reserved.%sMaintained and distributed under GNU GPL v.3 by %sSourcefabric o.p.s%s
pl: Airtime Copyright &copy;Sourcefabric o.p.s. Wszelkie prawa zastrzeżone.%sUżytkowany i udostępniany na podstawie licencji GNU GPL v.3 by %sSourcefabric o.p.s%s

en: Airtime Password Reset
pl: Resetowanie hasła Airtime

en: Airtime Version
pl: Wersja Airtime

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
pl: Airtime nie może odczytać statusu pliku. Może się tak zdarzyć, gdy plik znajduje się na zdalnym dysku, do którego aktualnie nie ma dostępu lub znajduje się w katalogu, który nie jest już "obserwowany".

en: All
pl: Wszystko

en: All My Shows:
pl: Wszystkie moje audycje:

en: All rights are reserved
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: Allow Remote Websites To Access "Schedule" Info?%s (Enable this to make front-end widgets work.)
pl: Umożliwienie zdalnego dostępu z innych stron "Plan" Info?%s (Włącz, aby zewnętrzne widgety działały.)

en: Allow Repeat Tracks:
pl: Zezwól na powtarzanie utworów:

en: An email has been sent
pl: E-mail został wysłany

en: Application error
pl: Błąd aplikacji

en: Apr
pl: Kwi

en: April
pl: Kwiecień

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
pl: Czy na pewno chcesz zamienić ścieżkę do katalogu importu
    Wszystkie pliki z biblioteki Airtime zostaną usunięte.

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane elementy?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrany element?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć katalog z listy katalogów obserwowanych?

en: Artist - Title
pl: Artysta - Tytuł

en: Audio Player
pl: Odtwrzacz

en: Audio Track
pl: Ścieżka audio

en: Aug
pl: Sie

en: August
pl: Sierpień

en: Auto Switch Off
pl: Automatyczne wyłączanie

en: Auto Switch On
pl: Automatyczne włączanie

en: Automatically Mark Files "Downloadable" on SoundCloud
pl: Automatycznie oznaczaj pliki jako "Do pobrania" na SoundCloud

en: Automatically Upload Recorded Shows
pl: Automatycznie dodawaj nagrane audycje

en: Back to login screen
pl: Powrót do okna logowania

en: Background Colour:
pl: Kolor tła:

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
pl: Złe zapytanie. Parametr 'mode' jest nieprawidłowy

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
pl: Złe zapytanie. Nie zaakceprtowano parametru 'mode'

en: Begin by adding your files to the library using the 'Add Media' menu button. You can drag and drop your files to this window too.
pl: Zacznij od dodania swoich plików do biblioteki używając przycisku "dodaj media" w menu programu". Możesz także przeciągnąć pliki do tego okna.

en: By checking this box, I agree to Sourcefabric's %sprivacy policy%s.
pl: Zanaczając to pole, akceptujesz %spolitykę prywatności%s Sourcefabric.

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Can not connect to the streaming server
pl: Nie można połączyć z serwerem streamującym

en: Can't drag and drop repeating shows
pl: Nie można użyć metody 'przeciągnij i upuść' dla powtórek audycji.

en: Can't move a past show
pl: Nie można przenieść audycji archiwalnej

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
pl: Nagrywana audycja nie może zostać przeniesiona na mniej niż 1h przed jej powtórką.

en: Can't move show into past
pl: Nie można przenieść audycji w przeszłość

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
pl: Wartość cue-in nie może być większa niż cue-out.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
pl: Wartość cue-out nie może być większa niż długość pliku.

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
pl: Wartość cue-out nie może być mniejsza od cue-in.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Current Show
pl: Skasuj obecną audycję

en: Cancel Current Show?
pl: Skasować obecną audycję?

en: Cancel current show
pl: Skasuj obecną audycję

en: Cannot create show in the past
pl: Nie można utworzyć audycji w przeszłości

en: Cannot have duration 00h 00m
pl: Czas trwania nie może wynosić 00h 00m

en: Cannot have duration < 0m
pl: Czas trwania nie może być mniejszy niż 0m

en: Cannot have duration greater than 24h
pl: Czas trwania nie może być dłuższy niż 24h

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
pl: Nie mozna zmienić daty/czasu audycji, która się już rozpoczęła

en: Cannot schedule outside a show.
pl: Nie ma możliwości planowania poza audycją.

en: Cannot schedule overlapping shows
pl: Nie można planować nakładających się audycji

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
pl: Nie można planować audycji nakładających się na siebie.
    Uwaga: zmiana audycji powoduje automatyczną zmianę wszystkich jej powtórzeń.

en: Channels:
pl: Kanały:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
pl: To pole służy do automatycznego wyłączenia źródła nadrzędnego/źródła audycji po jego odłączeniu.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
pl: To pole służy automatycznego uruchomienia źródła nadrzędnego/źródła audycji na połączeniu źródłowym

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
pl: Zaznacz tę opcję w celu włączenia metadanych dla strumieni OGG (metadane strumieniowe to tytuł ścieżki, artysta i nazwa audycji, ktróre wyświetlają się w odtwarzaczu audio). VLC oraz mplayer mają problem z odtwarzaniem strumienia OGG/Vorbis, których metadane zostały udostępnione- odłączają się one od strumenia po każdej piosence. Jeśli używasz strumeinia OGG, a słuchacze nie żądają mozliwości odtwarzania w tych odtwarzaczach, wówczas można udostepnić tę opcję

en: Choose Days:
pl: Wybierz dni:

en: Choose Folder to Watch
pl: Wybierz katalog do obserwacji

en: Choose Storage Folder
pl: Wybierz ścieżkę do katalogu importu

en: Choose folder
pl: Wybierz folder

en: City:
pl: Miasto:

en: Click the box below to advertise your station on %sSourcefabric.org%s. In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled. This data will be collected in addition to the support feedback.
pl: Kliknij w poniższe pole w celu umieszczenia reklamy twojej radiostacji na %s Sourfabric.org%s. Należy przy tym udostępnić opcję 'Wyślij informację zwrotną'. Informacje te będą pozyskiwane razem z informacją zwrotną.

en: Click the box below to promote your station on %sSourcefabric.org%s.
pl: Kliknij w poniższe pole w celu zareklamowania swojej stacji na %sSourcefabric.org%s.

en: Close
pl: Zamknij

en: Composer
pl: Kompozytor

en: Composer:
pl: Kompozytor:

en: Conductor
pl: Dyrygent/Pod batutą

en: Conductor:
pl: Dyrygent/Pod batutą:

en: Configure Mail Server
pl: Skonfiguruj serwer pocztowy

en: Confirm new password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Connected to the streaming server
pl: Połączono z serwerem streamingu

en: Connection URL:
pl: Połaczenie URL:

en: Contents of Show
pl: Zawartośc audycji

en: Copied %s row%s to the clipboard
pl: Skopiowano %srow%s do schowka

en: Copy of %s
pl: Kopia %s

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Could not delete some scheduled files.
pl: Nie można skasować niektórych plików z harmonogramu.

en: Could not parse M3U playlist
pl: Nie można przeanalizować playlisty M3U

en: Could not parse PLS playlist
pl: Nie można przeanalizować playlisty PLS

en: Could not parse XSPF playlist
pl: Nie można przeanalizować playlisty XSPF

en: Country:
pl: Kraj:

en: Create a show by going to 'Calendar' in the menu bar, and then clicking the '+ Show' icon. This can be either a one-time or repeating show. Only admins and program managers can add shows.
pl: Utwórz audycję przechodząc do '"kalendarza" w pasku "menu" a następnie klikając w ikonę "+ Audycja". Można utworzyć audycję do jednorazowego bądź wielokrotnego odtwarzania. Jedynie administratorzy i zarządzający audycjami mogą  je dodawać.

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
pl: Tworzyć playlisty, smart blocki i webstreamy

en: Creative Commons Attribution
pl: Uznanie autorstwa wg licencji Creative Commons

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
pl: Uznanie Autorstwa Bez Utworów Zależnych wg Creative Commons

en: Creative Commons Attribution Noncommercial
pl: Użycie niekomercyjne wg Creative Commons

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
pl: Uznanie Autorstwa Bez Utworów Zależnych wg Creative Commons

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
pl: Uznanie a Na Tych Samych Warunkach  wg Creative Commons

en: Creative Commons Attribution Share Alike
pl: Uznanie a Na Tych Samych Warunkach  wg Creative Commons

en: Creator
pl: Twórca

en: Creator:
pl: Autor:

en: Cue In:
pl: Zgłaśnianie [Cue in]:

en: Cue Out
pl: Cue out

en: Cue Out:
pl: Wyciszanie [Cue out]:

en: Cue in and cue out are null.
pl: Cue-in i cue-out mają wartość zerową.

en: Current
pl: Aktualny

en: Current Import Folder:
pl: Aktualny folder importu:

en: Current Show:
pl: Aktualna audycja:

en: Custom Password
pl: Hasło

en: Custom Username
pl: Nazwa użytkownika

en: DJ
pl: Prowadzący

en: DJs can do the following:
pl: Prowadzący ma możliwość:

en: DJs:
pl: Prowadzący:

en: Date End:
pl: Data zakończenia:

en: Date Start:
pl: Data rozpoczęcia:

en: Date/Time End:
pl: Data/Czas zakończenia:

en: Date/Time Start:
pl: Data/Czas rozpoczęcia:

en: Day must be specified
pl: Należy określić dzień

en: Dec
pl: Gru

en: December
pl: Grudzień

en: Default Genre:
pl: Domyślny gatunek:

en: Default Interface Language
pl: Domyślny język

en: Default Length:
pl: Domyślna długość:

en: Default License:
pl: Domyślna licencja:

en: Default Track Type:
pl: Domyślny typ utworu:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete This Instance
pl: Usuń tą instancję

en: Delete This Instance and All Following
pl: Usuń ten i wszystkie inne instancje

en: Delete selected item(s)?
pl: Skasować wybrane elementy?

en: Description
pl: Opis

en: Description:
pl: Opis:

en: Deselect all
pl: Odznacz wszystko

en: Deselect this page
pl: Odznacz tę stronę

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disk
pl: Dysk

en: Disk Space
pl: Miejsce na dysku

en: Done
pl: Gotowe

en: Download
pl: Pobierz

en: Drag files here.
pl: Przeciągnij pliki tutaj.

en: Duplicate Playlist
pl: Skopiuj listę odtwarzania

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: Dynamic
pl: Dynamiczny

en: Dynamic Smart Block
pl: Smart block dynamiczny

en: Dynamic Smart Block Criteria:
pl: Kryteria dynamicznego Smart Blocku

en: Dynamic block is not previewable
pl: Podgląd bloku dynamicznego nie jest możliwy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Metadata
pl: Edytuj Metadane.

en: Edit Show
pl: Edytuj audycję

en: Email / Mail Server Settings
pl: Ustawienia Email/Serwera pocztowego

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
pl: Email nie został wysłany. Sprawdź swoje ustawienia serwera pocztowego i upewnij się, że został skonfigurowany poprawnie.

en: Email sent
pl: Email został wysłany

en: Empty playlist
pl: Pusta playlista

en: Empty smart block
pl: Pusty smart block

en: Enable Replay Gain
pl: Włącz normalizację głośności (Replay Gain)

en: Enable SoundCloud Upload
pl: Włącz wysyłanie do SoundCloud

en: Enable System Emails (Password Reset)
pl: Włącz Emaile Systemowe (Resetowanie hasła)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enabled:
pl: Włączony:

en: Encoded By
pl: Kodowane przez

en: End
pl: Zakończ

en: End date must be after start date
pl: Data końcowa musi występować po dacie początkowej

en: End date/time cannot be in the past
pl: Data lub czas zakończenia nie może być z przeszłości.

en: Error code:
pl: Kod błędu:

en: Error msg:
pl: Komunikat błędu:

en: Error: File too large:
pl: Błąd: plik jest za duży:

en: Error: Invalid file extension:
pl: Błąd: nieprawidłowe rozszerzenie pliku:

en: Expand Dynamic Block
pl: Zwiększ blok dynamiczny

en: Expand Static Block
pl: Zwiększ bok statyczny

en: Fade In
pl: Zgłaśnianie [Fade In]

en: Fade Out
pl: Wyciszanie [Fade out]

en: Fade in:
pl: Zgłaśnianie [fade in]:

en: Fade out:
pl: Wyciszanie [fade out]:

en: Failed to create 'organize' directory.
pl: Katalog 'organize' nie może zostać utworzony.

en: Feb
pl: Lut

en: February
pl: Luty

en: File Path:
pl: Ścieżka pliku:

en: File count error.
pl: Błąd liczenia plików

en: File does not exist in Airtime
pl: Plik nie istnieje w Airtime

en: File does not exist in Airtime.
pl: Plik nie istnieje w Airtime.

en: File doesn't exist in Airtime.
pl: Plik nie istnieje w Airtime.

en: File extension error.
pl: Błąd rozszerzenia pliku.

en: File import in progress...
pl: Importowanie plików w toku...

en: File size error.
pl: Błąd rozmiaru pliku.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
pl: Plik: %f, rozmiar %s, maksymalny rozmiar pliku: %m

en: File: %s
pl: Plik: %s

en: Files
pl: Pliki

en: Filter By Show:
pl: Filtruj wg audycji

en: Filter History
pl: Filtruj Historię

en: Find Shows
pl: Znajdź audycję

en: First Name
pl: Imię

en: Firstname:
pl: Imię:

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
pl: W celu uzyskania szczegółowej pomocy, skorzystaj z %suser manual%s

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
pl: W celu uzyskania wiecej informacji, należy zapoznać się z %sAirtime Manual%s

en: Fr
pl: Pt

en: Fri
pl: Pt

en: Friday
pl: Piątek

en: From {from} to {to}
pl: Od {from} do {to}

en: Generate
pl: Utwórz

en: Generate playlist content and save criteria
pl: Tworzenie zawartości listy odtwarzania i zapisz kryteria

en: Generic error.
pl: Błąd ogólny.

en: Genre
pl: Gatunek

en: Genre:
pl: Rodzaj:

en: Get new password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Getting Started
pl: Jak zacząć

en: Getting information from the server...
pl: Pobieranie informacji z serwera...

en: Given email not found.
pl: Podany adres email nie został odnaleziony.

en: Global Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Guest
pl: Gość

en: Guests can do the following:
pl: Goście mają mozliwość:

en: HTTP Error.
pl: Błąd HTTP.

en: Hardware Audio Output
pl: Sprzętowe wyjście audio

en: Help
pl: Pomoc

en: Help Airtime improve by letting Sourcefabric know how you are using it. This information will be collected regularly in order to enhance your user experience.%sClick the 'Send support feedback' box and we'll make sure the features you use are constantly improving.
pl: W celu udoskonalenia programu Airtime, prosimy o przesłanie informacji zwrotnej o sposobie uzytkowania. Informacje takie będą zbierane regualrnie w celu poprawienia jakości uzytkowania. %s Kliknij "Tak, chcę wesprzeć Airtime", dołożymy starań, by funkcje, których używasz, były stale ulepszane.

en: Help Airtime improve by letting us know how you are using it. This info will be collected regularly in order to enhance your user experience.%sClick 'Yes, help Airtime' and we'll make sure the features you use are constantly improving.
pl: W celu udoskonalenia programu Airtime, prosimy o przesłanie informacji zwrotnej o sposobie uzytkowania. Informacje takie będą zbierane regualrnie w celu poprawienia jakości uzytkowania. %s Kliknij "Tak, chcę wesprzeć Airtime", dołożymy starań, by funkcje, których używasz, były stale ulepszane.

en: Here's how you can get started using Airtime to automate your broadcasts:
pl: Dowiedz się jak rozpocząć użytkowanie Airtime'a, aby zautomatyzować transmisje radiowe:

en: Hi %s, 
    
    Click this link to reset your password:
pl: Witaj %s, 
    
    Kliknij w ten link aby zresetować swoje hasło:

en: Hour
pl: Godzina

en: IO error.
pl: Błąd I/O

en: ISRC Number:
pl: Numer ISRC:

en: Icecast Vorbis Metadata
pl: Metadane Icecast Vorbis

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
pl: Jesli Airtime korzysta z routera bądź firewalla, może być konieczna konfiguracja przekierowywania portu i informacja w tym polu będzie nieprawidłowa. W takim wypadku należy dokonac ręcznej aktualizacji pola, tak żeby wyświetlił się prawidłowy host/ port/ mount, do którego mógłby podłączyć się prowadzący. Dopuszczalny zakres to 1024 i 49151.

en: If you change the username or password values for an enabled stream the playout engine will be rebooted and your listeners will hear silence for 5-10 seconds. Changing the following fields will NOT cause a reboot: Stream Label (Global Settings), and Switch Transition Fade(s), Master Username, and Master Password (Input Stream Settings). If Airtime is recording, and if the change causes a playout engine restart, the recording will be interrupted.
pl: Jeśli nazwa użytkownika bądź hasło zostaną zmienione na włączonym strumieniu, urządzenie zostanie uruchomione ponownie i nastąpi 5-10 sekundowa cisza. Zmiany w następujących polach NIE spowodują ponownego uruchomienia: Nazwa Strumienia (ustawienia globalne), Zmiana Czasu Zanikania, Nazwa Użytkownika Nadrzędnego (Ustawienia Strumienia Wyjściowego). Jeśli Airtime jest w trakcie nagrywania programu, a zmiany spowodują ponowne uruchomienie urządzenia, nagrywanie zostanie przerwane.

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
pl: Jesli serwer Icecast wymaga nazwy użytkownika "source", pole to może zostać puste

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
pl: Jeśli klient nie żąda nazwy uzytkownika, zawartośc tego pola powinna być "source"

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
pl: Obraz musi mieć format jpg, jpeg, png lub gif

en: Import Folder:
pl: Katalog importu:

en: Import media files
pl: Importować pliki mediów

en: Init error.
pl: Błąd inicjalizacji

en: Input Stream Settings
pl: Ustawienia strumienia wejściowego

en: Input must be a number
pl: Podana wartość musi być liczbą

en: Input must be a positive number
pl: Podana wartość musi być liczbą dodatnią

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
pl: Podana wartość musi mieć format hh:mm:ss.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
pl: Podana wartość musi mieć format yyyy-mm-dd

en: Invalid character entered
pl: Wprowadzony znak jest nieprawidłowy

en: Invalid form values.
pl: Nieprawidłowe wartości formularzy

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
pl: Nieprawidłowy webstream, prawdopodobnie trwa pobieranie pliku.

en: Isrc Number:
pl: Numer Isrc:

en: Jan
pl: Sty

en: January
pl: Styczeń

en: Jul
pl: Lip

en: July
pl: Lipiec

en: Jump to the current playing track
pl: Przejdź do obecnie odtwarzanej ściezki

en: Jun
pl: Cze

en: June
pl: Czerwiec

en: Label
pl: Wydawnictwo

en: Label:
pl: Wydawnictwo:

en: Language
pl: Język

en: Language:
pl: Język:

en: Last Modified
pl: Ostatnio zmodyfikowany

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Played
pl: Ostatnio odtwarzany

en: Lastname:
pl: Nazwisko:

en: Length
pl: Długość

en: Length needs to be greater than 0 minutes
pl: Długość musi być większa niż 0 minut

en: Length should be of form "00h 00m"
pl: Długość powinna mieć postać "00h 00m"

en: Length:
pl: Długość:

en: Library
pl: Biblioteka

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
pl: Limit nie może być pusty oraz mniejszy od 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
pl: Limit nie może być większy niż 24 godziny

en: Limit to
pl: Ogranicz do

en: Limit to
pl: Ogranicz(enie) do:

en: Limit to:
pl: Ograniczenie do:

en: Listen
pl: Słuchaj

en: Listener Count Over Time
pl: Licznik słuchaczy na przestrzeni czasu

en: Listener Count on %s: %s
pl: Licznik słuchaczy na %s: %s

en: Listener Stats
pl: Statystyki słuchaczy

en: Live
pl: Na żywo

en: Live Stream
pl: Transmisja na żywo

en: Live Stream Input
pl: Wejście Strumienia "Na żywo"

en: Live stream
pl: Transmisja na żywo

en: Loading...
pl: Ładowanie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Login name is not unique.
pl: Nazwa użytkownika musi być unikalna.

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Look in
pl: Sprawdź

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
pl: Wygląda na to, że strona, której szukasz nie istnieje

en: Loop
pl: Pętla

en: Mail Server
pl: Serwer Email

en: Manage Media Folders
pl: Zarządzaj folderami mediów

en: Manage Users
pl: Zarządzaj Użytkownikami

en: Manage all library content
pl: Zarządzać całą zawartością biblioteki

en: Manage assigned show content
pl: Zarządzać przypisaną sobie zawartością audycji

en: Manage preferences
pl: Zarządzać preferencjami

en: Manage their own library content
pl: Zarządzać zawartością własnej biblioteki

en: Manage users
pl: Zarządzać użytkownikami

en: Manage watched folders
pl: Zarządzać przeglądanymi katalogami

en: March
pl: Marzec

en: Master Password
pl: Hasło użytkownika nadrzędnego

en: Master Source
pl: Źródło Nadrzędne

en: Master Source Connection URL
pl: Adres URL do źródła nadrzędnego

en: Master Source Connection URL:
pl: Adres URL połącznia dla Źródła Nadrzędnego

en: Master Source Mount Point
pl: Nadrzędny punkt montowania źródła

en: Master Source Port
pl: Nadrzędny port źródłowy

en: Master Stream
pl: Strumień Nadrzędny

en: Master Username
pl: Nazwa użytkownika nadrzędnego

en: May
pl: Maj

en: Media Folders
pl: Foldery mediów

en: Memory
pl: Pamięć

en: Mime
pl: Podobne do

en: Minute
pl: Minuta

en: Mo
pl: Pn

en: Mobile Phone:
pl: Telefon:

en: Mon
pl: Pon

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Mood
pl: Nastrój

en: Mood:
pl: Nastrój:

en: Mount Point
pl: Punkt montowania

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
pl: Punkt montowania nie może być pusty dla serwera Icecast.

en: Moving %s Items
pl: Przenoszenie %s elementów

en: Moving 1 Item
pl: Przenoszenie 1 elementu

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
pl: Należy odczekać 1 godzinę przed ponownym odtworzeniem.

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
pl: Należy odczekać przynajmniej 1 godzinę przed ponownym odtworzeniem

en: My Account
pl: Moje konto

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New
pl: Nowy

en: New Playlist
pl: Nowa lista odtwarzania

en: New Smart Block
pl: Nowy Smartblock

en: New User
pl: Nowy Użytkownik

en: New Webstream
pl: Nowy webstream

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New version available:
pl: Dostępna jest nowa wersja:

en: Next:
pl: Następny:

en: No End?
pl: Bez czasu końcowego?

en: No MIME type found for webstream.
pl: Nie znaleziono typu MIME dla webstreamu

en: No Records
pl: Brak danych

en: No action available
pl: Brak dostepnych czynności

en: No open playlist
pl: Brak otwartej listy odtwarzania

en: No open smart block
pl: Brak otwartego smartblocka

en: No result found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No webstream
pl: Brak webstreamu

en: Not a valid Directory
pl: Nieprawidłowy katalog

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
pl: Uwaga: każdy plik o rozmiarze większym niż 600x600 zostanie zmniejszony

en: Nothing Scheduled
pl: Nic nie zaplanowano

en: Nov
pl: Lis

en: November
pl: Listopad

en: Now Playing
pl: Aktualnie odtwarzane

en: ON AIR
pl: Na antenie

en: Oct
pl: Paź

en: October
pl: Październik

en: Off Air Metadata
pl: Metadane Off Air

en: One Shot Sample
pl: Próbka one-shot

en: Only numbers are allowed.
pl: Możliwe są tylko cyfry.

en: Open
pl: Otwórz

en: Open library to add or remove content
pl: Otwóz bibliotekę w celu dodania bądź usunięcia zawartości

en: Original
pl: Oryginalny

en: Original Length:
pl: Oryginalna długość:

en: Other
pl: Inne

en: Output Stream Settings
pl: Ustawienia strumienia wyjściowego

en: Output Type
pl: Typ wyjścia

en: Override
pl: Zastąp

en: Owner
pl: Właściciel

en: Page not found
pl: Nie odnaleziono strony

en: Page not found!
pl: Nie znaleziono strony!

en: Password
pl: Hasło

en: Password confirmation does not match your password.
pl: Hasła muszą się zgadzać.

en: Password field cannot be empty.
pl: Pole hasła nie może być puste.

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords do not match
pl: Hasła muszą się zgadzać

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Played
pl: Odtwarzane

en: Playlist Contents:
pl: Zawartość listy odtwarzania:

en: Playlist crossfade
pl: Płynne przenikanie utworów na liście dotwarzania

en: Playlist saved
pl: Lista odtwarzania została zapisana

en: Playlist shuffled
pl: Playlista została przemieszana

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Playout History
pl: Historia odtwarzania

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
pl: Wprowadź i potwierdź swoje hasło w poniższych polach

en: Please enter your account e-mail address. You will receive a link to create a new password via e-mail.
pl: Wprowadź adres swojego konta e-mail, na który zostanie przesłany link w celu utworzenia nowego hasła.

en: Please enter your user name and password
pl: Proszę wpisać nazwę użytkownika i hasło

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
pl: Upewnij się, że nazwa użytkownika i hasło są poprawne w System->Strumienie.

en: Please select a cursor position on timeline.
pl: Proszę wybrać pozycję kursora na osi czasu.

en: Please selection an option
pl: Wybierz opcję

en: Please upgrade to
pl: Zaktualizuj na

en: Port %s is not available
pl: Port %s nie jest dostępny

en: Port cannot be empty.
pl: Port nie może być pusty.

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Preferences updated.
pl: Zaktualizowano preferencje.

en: Preview
pl: Podgląd

en: Previous:
pl: Poprzedni:

en: Problem with Liquidsoap...
pl: Problem z Liquidsoap...

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Progam Managers can do the following:
pl: Zarządzający programowi mają możliwość:

en: Program Manager
pl: Menedżer programowy

en: Promote my station on Sourcefabric.org
pl: Promuj moją stację na Sourcefabric.org

en: Purchase your copy of Airtime
pl: Zakup kopię Airtime'a

en: RESET
pl: RESETUJ

en: Re-upload to SoundCloud
pl: Prześlij ponownie do SoundCloud

en: Rebroadcast of %s from %s
pl: Retransmisja z %s do %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
pl: Retransmisja audycji %s z %s o %s

en: Rebroadcast?
pl: Odtwarzać ponownie?

en: Record & Rebroadcast
pl: Nagrywaj i odtwarzaj ponownie

en: Record from Line In?
pl: Nagrywać z wejścia liniowego?

en: Recording
pl: Nagranie

en: Recording From Line In
pl: Nagrywaanie z wejścia liniowego

en: Recording:
pl: Nagrywanie:

en: Register Airtime
pl: Zarejestruj Airtime

en: Remind me in 1 week
pl: Przypomnij mi za 1 tydzień

en: Remind me never
pl: Nie przypominaj nigdy

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove All Content
pl: Usuń całą zawartość

en: Remove all content?
pl: Usunąć całą zawartość?

en: Remove cursor
pl: Usuń kursor

en: Remove overbooked tracks
pl: Usuń utwory niemieszczące się w ramach czasowych audycji

en: Remove selected scheduled items
pl: Usuń wybrane elementy

en: Remove watched directory
pl: Usuń obserwowany katalog.

en: Repeat Days:
pl: Dni powtarzania:

en: Repeat Type:
pl: Typ powtarzania:

en: Repeats?
pl: Powtarzanie?

en: Replay Gain
pl: Normalizacja głośności (Replay Gain)

en: Replay Gain Modifier
pl: Modyfikator normalizacji głośności

en: Requires Authentication
pl: Wymagana autoryzacja

en: Rescan watched directory (This is useful if it is network mount and may be out of sync with Airtime)
pl: Przeskanuj ponownie obserwowany katalog (Przydatne w przypadku rozsynchronizowanego dysku sieciowego).

en: Reset Password 'From' Email
pl: Adres nadawcy Emaila

en: Reset password
pl: Resetuj hasło

en: Restore password
pl: Przywracanie hasła

en: Retreiving data from the server...
pl: Odbieranie danych z serwera

en: Retrieving data from the server...
pl: Pobieranie danych z serwera...

en: Sa
pl: So

en: Sample Rate
pl: Wartość próbkowania

en: Sample Rate (kHz)
pl: Częstotliwość próbkowania (kHz)

en: Sample Rate:
pl: Częstotliwość próbkowania:

en: Sat
pl: Sob

en: Saturday
pl: Sobota

en: Save
pl: Zapisz

en: Save playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

en: Schedule shows
pl: Planować audycję

en: Scheduled Play
pl: Planowane odtwarzanie

en: Search Users:
pl: Szukaj Użytkowników:

en: Security error.
pl: Błąd zabezpieczeń.

en: Select
pl: Zaznacz

en: Select Country
pl: Wybierz kraj

en: Select Days:
pl: Wybierz dni:

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select criteria
pl: Wybierz kryteria

en: Select cursor
pl: Wybierz kursor

en: Select files
pl: Wybierz pliki

en: Select modifier
pl: Wybierz modyfikator

en: Select none
pl: Odznacz wszystkie

en: Select stream:
pl: Wybierz strumień:

en: Select this page
pl: Zaznacz tę stronę

en: Select your media from the left pane and drag them to your show in the right pane.
pl: Wybierz media z lewego okna i przeciągnij do utworzonej audyji w prawym oknie

en: Send support feedback
pl: Wyślij informację zwrotną

en: Sep
pl: Wrz

en: September
pl: Wrzesień

en: Server
pl: Serwer

en: Server cannot be empty.
pl: Serwer nie może być pusty.

en: Service
pl: Usługa

en: Service Type:
pl: Typ usługi:

en: Set
pl: Ustaw

en: Set smart block type:
pl: Ustaw typ smart blocku:

en: Settings updated successfully!
pl: Ustawienia zostały poprawnie zaktualizowane!

en: Share
pl: Podziel się

en: Should not overlap shows
pl: Audycje nie powinny nakładać się.

en: Show
pl: Audycja

en: Show - Artist - Title
pl: Audycja - Artysta -Tytuł

en: Show / hide columns
pl: Pokaż/ukryj kolumny

en: Show Content
pl: Zawartość audycji

en: Show Empty
pl: Audycja jest pusta

en: Show Source
pl: Źródło audycji

en: Show Source Connection URL
pl: Adres URL dostępu do źródła audycji

en: Show Source Connection URL:
pl: Adres URL połączenia dla Żródła audycji

en: Show Source Mount Point
pl: Źródłowy punkt montowania audycji

en: Show Source Port
pl: Port źródłowy audycji

en: Show is empty
pl: Audycja jest pusta

en: Show me what I am sending
pl: Pokazuj, co wysyłam

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
pl: Audycja została usunięta, ponieważ nagranie nie istnieje!

en: Show:
pl: Audycja:

en: Shows can have a max length of 24 hours.
pl: Audycje mogą mieć maksymalną długość 24 godzin.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
pl: Audycje o czasie dłuższym niż zaplanowany będą przerywane przez następne .

en: Shuffle
pl: Przemieszaj

en: Shuffle playlist
pl: Wymieszaj listę odtwarzania

en: Shuffle playlist content
pl: Losowa kolejność odtwarzania

en: Smart Block Options
pl: Opcje smart blocku

en: Smart Blocks
pl: Smart Blocki

en: Smart block generated and criteria saved
pl: Utworzono smartblock i zapisano kryteria

en: Smart block saved
pl: Smart block został zapisany

en: Smart block shuffled
pl: Smart blocku został przemieszany

en: Something went wrong.
pl: Wystapił błąd

en: Sound Effect
pl: Efekt dźwiękowy

en: SoundCloud Email
pl: Email SoundCloud

en: SoundCloud Password
pl: Hasło SoundCloud

en: SoundCloud Settings
pl: Ustawienia SoundCloud

en: SoundCloud Tags: (separate tags with spaces)
pl: Tagi SoundCloud: (oddzielaj tagi spacją)

en: Source Streams
pl: Strumienie źródłowe

en: Sourcefabric Privacy Policy
pl: Polityka prywatności Sourcefabric

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
pl: Ustal własne uwierzytelnienie tylko dla tej audycji.

en: Spoken
pl: Mówiony

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Start upload
pl: Rozpocznij przesyłanie

en: Static
pl: Statyczny

en: Static Smart Block
pl: Smart block statyczny

en: Static Smart Block Contents:
pl: Zawartość statycznego Smart Blocka:

en: Station Description:
pl: Opis stacji:

en: Station Logo:
pl: Logo stacji:

en: Station Name
pl: Nazwa stacji

en: Station Web Site:
pl: Strona internetowa stacji:

en: Station name - Show name
pl: Nazwa stacji - Nazwa audycji

en: Station time
pl: Czas stacji

en: Stem
pl: Rdzeń

en: Stop Upload
pl: Zatrzymaj przesyłanie

en: Stop recording current show?
pl: Przerwać nagrywanie aktualnej audycji?

en: Stream
pl: Strumień

en: Stream Label:
pl: Nazwa strumienia:

en: Stream Setting Updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia strumienia

en: Stream Settings
pl: Ustawienia strumienia

en: Stream Type:
pl: Typ strumienia:

en: Stream URL:
pl: URL strumienia:

en: Stream URL:
pl: URL strumienia:

en: Streams
pl: Strumienie

en: Style
pl: Styl

en: Su
pl: Nd

en: Sun
pl: Nie

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Support Feedback
pl: Informacja zwrotna

en: Support setting updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia wsparcia.

en: Switch Transition Fade (s)
pl: Zmień długość przenikania się utworów

en: Terms and Conditions
pl: Zasady i warunki

en: Text Colour:
pl: Kolor tekstu:

en: Th
pl: Cz

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
pl: Pożądana długość bloku nie zostanie osiągnięta jesli airtime nie znajdzie wystarczającej liczby oryginalnych ścieżek spełniających kryteria wyszukiwania. Włącz tę opcję jesli chcesz, żeby ścieżki zostały wielokrotnie dodane do smart blocku.

en: The file was not uploaded, there is %s MB of disk space left and the file you are uploading has a size of %s MB.
pl: Plik nie został przesłany, na dysku pozostało %s MB wolnego miejsca, a plik który próbujesz przesłać ma %s MB.

en: The file was not uploaded, this error can occur if the computer hard drive does not have enough disk space or the stor directory does not have correct write permissions.
pl: Plik nie został dodany, błąd ten może występować w przypadku, kiedy nie ma wystarczającej ilości wolnego miejsca na dysku lub katalog przechowywania nie posiada odpowiednich uprawnień do zapisu.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
pl: W odtwarzaczu słuchacza wyświetli sie nastepujaca informacja:

en: The schedule you're viewing is out of date!
pl: Harmonogram, który przeglądasz jest nieaktualny!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
pl: Harmonogram, który przeglądasz jest nieaktualny! (błędne dopasowanie instancji)

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
pl: Harmonogram, który przeglądasz jest nieaktualny! (błędne dopasowanie harmonogramu)

en: The show %s has been previously updated!
pl: Audycja %s została zaktualizowana wcześniej!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
pl: Audycja %s przekracza dopuszczalną długość i nie może zostać zaplanowana.

en: The show instance doesn't exist anymore!
pl: Instancja audycji już nie istnieje.

en: The soundcloud id for this file is:
pl: Id SoundCloud dla tego pliku to:

en: The stream is disabled
pl: Strumień jest odłączony

en: The value has to be numeric
pl: Wartość musi być liczbą

en: The value should be an integer
pl: Wartość powinna być liczbą całkowitą

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
pl: Wartość powinna byc zapisana w formacie timestamp (np. 0000-00-00 lub 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
pl: Wartość powinna posiadać mniej niż %s znaków

en: The value should be less then 2147483648
pl: Wartość powinna być mniejsza niż 2147483648

en: The work is in the public domain
pl: Utwór w domenie publicznej

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
pl: Rok %s musi być w przedziale od 1753 do 9999

en: Then you're good to go!
pl: Gotowe!

en: There is no source connected to this input.
pl: Źródło nie jest podłączone do tego wyjścia.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania na SoundCloud

en: This file appears to be corrupted and will not be added to media library.
pl: Ten plik jest prawdopodobnie uszkodzony i nie można go dodać do biblioteki mediów.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
pl: Ta funkcja działa w programach wg tych samych zasad bezpiezeństwa: jedynie użytkownicy przypisani do audcyji mogą się podłączyć.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
pl: Nazwa uzytkownika i hasło administartora w programie Icecast/ SHOUTcast w celu uzyskania dostępu do statystyki słuchalności

en: This path is currently not accessible.
pl: Ściezka  jest obecnie niedostepna.

en: This show has no scheduled content.
pl: Ta audycja nie ma zawartości

en: This show is not completely filled with content.
pl: Brak pełnej zawartości tej audycji.

en: This version is no longer supported.
pl: Ta wersja nie jest już obsługiwana

en: This version will soon be obsolete.
pl: Ta wersja będzie wkrótce przestarzała.

en: Thu
pl: Czw

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time must be specified
pl: Należy określić czas

en: Timezone:
pl: Strefa czasowa:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
pl: By odtworzyć medium, należy zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji bądź zainstalowac aktualizację %sFlash plugin%s

en: Track Number
pl: Numer utworu

en: Track preview
pl: Podgląd utworu

en: Track:
pl: Utwór:

en: Tu
pl: Wt

en: Tue
pl: Wt

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Type the characters you see in the picture below.
pl: Wpisz znaki, które widzisz na obrazku poniżej.

en: URL
pl: adres URL

en: URL should be 512 characters or less
pl: URL powinien mieć 512 znaków lub mniej

en: URL should be of form "http://domain"
pl: URL powinien mieć postać "http://domain"

en: URL:
pl: Adres URL

en: Unknown Playlist
pl: Nieznana playlista

en: Unknown type:
pl: Nieznany typ:

en: Unrecognized stream type: %s
pl: Nie rozpoznano typu strumienia: %s

en: Untitled Playlist
pl: Lista odtwarzania bez tytułu

en: Untitled Show
pl: Audycja bez nazwy

en: Untitled Smart Block
pl: Smartblock bez tytułu

en: Untitled Webstream
pl: Webstream bez nazwy

en: Update Required
pl: Wymagana aktualizacja

en: Update show
pl: Aktualizuj audycję

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
pl: URL nie istnieje bądź jest niewłaściwy

en: Upload to SoundCloud
pl: Prześlij do SoundCloud

en: Uploaded
pl: Przesłano

en: Uploaded %d/%d files
pl: Dodano pliki %d%d

en: Uploading in progress...
pl: Wysyłanie w toku...

en: Uptime
pl: Czas pracy

en: Use Airtime Authentication:
pl: Zastosuj uwierzytelnienie Airtime:

en: Use Custom Authentication:
pl: Zastosuj własne uwierzytelnienie:

en: User Manual
pl: Instrukcja użytkowania

en: User Type
pl: Typ użytkownika

en: User Type:
pl: Typ użytkownika:

en: User added successfully!
pl: Użytkownik został dodany poprawnie!

en: User updated successfully!
pl: Użytkownik został poprawnie zaktualizowany!

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username field cannot be empty.
pl: Pole nazwy użytkownika nie może być puste.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Value cannot be empty
pl: Wartość nie może być pusta

en: Value is required and can't be empty
pl: Pole jest wymagane i nie może być puste

en: Verify Password:
pl: Potwierdź hasło:

en: View / edit description
pl: Zobacz/edytuj opis

en: View Recorded File Metadata
pl: Przeglądaj metadane nagrania

en: View and manage show content
pl: Przeglądać i zarządzać zawartością audycji

en: View listener stats
pl: Sprawdzać statystyki słuchaczy

en: View on Soundcloud
pl: Zobacz na Soundcloud

en: View schedule
pl: Przeglądanie harmonogramu

en: View show content
pl: Przeglądanie zawartości audycji

en: View system status
pl: Sprawdzać status systemu

en: Watched Folders:
pl: Katalogi obserwowane:

en: We
pl: Śr

en: Web Streams
pl: Web Stream

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Website:
pl: Strona internetowa:

en: Webstream name cannot be empty
pl: Nazwa webstreamu nie może być pusta

en: Webstream saved.
pl: Zapisano webstream

en: Wed
pl: Śr

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week Starts On
pl: Tydzień zaczynaj od

en: Welcome to Airtime!
pl: Witamy w Airtime!

en: Welcome to the online Airtime demo! You can log in using the username 'admin' and the password 'admin'.
pl: Witamy w  internetowej wersji demonstracyjnej programu Airtime. Możesz się zalogować, wpisując login 'admin' oraz hasło 'admin'

en: What
pl: Co

en: When
pl: Kiedy

en: Who
pl: Kto

en: Work in progress
pl: Praca w toku

en: Wrong username or password provided. Please try again.
pl: Błędna nazwa użytkownika lub hasło. Spróbuj ponownie.

en: Year
pl: Rok

en: Year:
pl: Rok:

en: Yes, help Airtime
pl: Tak, wspieraj Airtime

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
pl: Aktualnie dodajesz pliki. %sPrzejście do innej strony przerwie ten proces. %sCzy na pewno chcesz przejść do innej strony?

en: You are not allowed to access this resource.
pl: Nie masz dostępu do tej lokalizacji

en: You are not allowed to access this resource.
pl: Nie masz dostępu do tej lokalizacji.

en: You are not allowed to schedule show %s.
pl: Nie posiadasz uprawnień, aby zaplanować audycję %s.

en: You are not watching any media folders.
pl: Nie obserwujesz w tej chwili żadnych folderów

en: You are running the latest version
pl: Używasz najnowszej wersji

en: You are viewing an older version of %s
pl: Przeglądasz starszą wersję %s

en: You can only add tracks to smart block.
pl: Utwory mogą być dodane tylko do smartblocku

en: You can only add tracks to smart blocks.
pl: do smart blocków mozna dodawać tylko utwory.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
pl: Do list odtwarzania można dodawać tylko utwory, smart blocki i webstreamy

en: You cannot add files to recording shows.
pl: Nie można dodawać plików do nagrywanych audycji.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
pl: Nie można dodać ścieżek do bloków dynamicznych

en: You cannot use same port as Master DJ port.
pl: Nie można użyć tego samego portu co źródło nadrzędne

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
pl: Nie masz pozwolenia na usunięcie wybranych %s(s)

en: You don't have permission to delete selected items.
pl: Nie masz uprawnień do usunięcia wybranych elementów

en: You don't have permission to disconnect source.
pl: Nie masz uprawnień do odłączenia żródła

en: You don't have permission to switch source.
pl: Nie masz uprawnień do przełączenia źródła.

en: You have to agree to privacy policy.
pl: Wymagana jest akceptacja polityki prywatności.

en: You must select Criteria and Modifier
pl: Należy wybrać kryteria i modyfikator

en: Your browser does not support playing this file type:
pl: Twoja przeglądarka nie obsługuje odtwarzania plików tego typu:

en: Your trial expires in
pl: Twoja próba wygasa

en: Zend Framework Default Application
pl: Aplikacja domyślna Zend Framework

en: can't resize a past show
pl: nie można zmienić rozmiaru przeszłej audycji

en: contains
pl: zawiera

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: ends with
pl: kończy się

en: enter a time in seconds 00{.000000}
pl: wprowadź czas w sekundach 00{.000000}

en: enter a time in seconds 0{.0}
pl: wprowadź czas w sekundach 0{.0}

en: file meet the criteria
pl: plik spełnia kryteria

en: files meet the criteria
pl: pliki spełniają kryteria

en: hours
pl: godzin(y)

en: in use
pl: W użyciu

en: is
pl: to

en: is greater than
pl: jest większa niż

en: is in the range
pl: mieści się w zakresie

en: is less than
pl: jest mniejsza niż

en: is not
pl: to nie

en: items
pl: elementy

en: max volume
pl: maksymalna głośność

en: minutes
pl: minut(y)

en: month
pl: miesiąć

en: monthly
pl: miesięcznie

en: mute
pl: wycisz

en: next
pl: następny

en: path should be specified
pl: należy okreslić ścieżkę

en: pause
pl: pauza

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
pl: Wprowadź czas w formacie: '00:00:00 (.0)'

en: please put in a time in seconds '00 (.0)'
pl: Wprowadź czas w sekundach '00 (.0)'

en: previous
pl: poprzedni

en: show does not exist
pl: audycja nie istnieje

en: starts with
pl: zaczyna się od

en: today
pl: dzisiaj

en: unmute
pl: włącz głos

en: week
pl: tydzień

en: weekly
pl: tygodniowo
