Airtime - en to nl_NL translation catalogue (743 entries)

en:  to
nl_NL: tot

en: %1$s %2$s is distributed under the %3$s
nl_NL: %1$s %2$s wordt gedistribueerd onder de %3$s

en: %1$s %2$s, the open radio software for scheduling and remote station management.
nl_NL: %1$s %2$s, de open radio software voor planning en extern beheer van het station.

en: %1$s copyright &copy; %2$s All rights reserved.%3$sMaintained and distributed under the %4$s by %5$s
nl_NL: %1$s copyright © %2$s Alle rechten voorbehouden. %3$s Maintained en gedistribueerd onder de %4$s door %5$s

en: %d files queued
nl_NL: %d bestanden in de wachtrij

en: %s Password Reset
nl_NL: %s wachtwoord Reset

en: %s Version
nl_NL: %s versie

en: %s contains nested watched directory: %s
nl_NL: %s bevat geneste gevolgde directory: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
nl_NL: %s bestaat niet in de lijst met gevolgde.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
nl_NL: %s is al ingesteld als de huidige opslag dir of in de lijst van gecontroleerde mappen

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
nl_NL: %s is al ingesteld als de huidige opslag dir of in de lijst van gecontroleerde mappen.

en: %s is already watched.
nl_NL: %s is al bekeken.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
nl_NL: %s wordt genest binnen de bestaande gecontroleerde map: %s

en: %s is not a valid directory.
nl_NL: %s is niet een geldige directory.

en: %s not found
nl_NL: %s niet gevonden

en: %s's Settings
nl_NL: %s van instellingen

en: %s-%s-%s is not a valid date
nl_NL: %s-%s-%s dit is geen geldige datum

en: %s:%s:%s is not a valid time
nl_NL: %s:%s:%s Dit is geen geldige tijd.

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
nl_NL: %sPrint weergave%sA.u.b. gebruik printfunctie in uw browser wilt afdrukken van deze tabel. Druk op ESC wanneer u klaar bent.

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
nl_NL: '%value%' past niet in de datumnotatie '%format%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
nl_NL: '%value%' past niet de tijdnotatie 'UU:mm'

en: '%value%' is less than %min% characters long
nl_NL: '%value%' is minder dan %min% tekens lang

en: '%value%' is more than %max% characters long
nl_NL: '%value%' is meer dan %max% karakters lang

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
nl_NL: '%value%' is geen geldig e-mailadres in de basis formaat lokale-onderdeel @ hostnaam

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
nl_NL: '%value%' is niet tussen '%min%' en '%max%', inclusief

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
nl_NL: 'Lengte' moet in ' 00:00:00 ' formaat

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
nl_NL: (Ter bevordering van uw station, 'Feedback verzenden ondersteuning' moet worden ingeschakeld).

en: (Required)
nl_NL: (Vereist)

en: (Your radio station website)
nl_NL: (Uw radio station website)

en: (for verification purposes only, will not be published)
nl_NL: (voor verificatie doeleinden alleen, zal niet worden gepubliceerd)

en: 1 - Mono
nl_NL: 1- Mono

en: 500 is the max item limit value you can set
nl_NL: 500 is de grenswaarde max object die kunt u instellen

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
nl_NL: Een dynamische slimme blok bespaart alleen de criteria. Het blok inhoud zal krijgen gegenereerd op het toe te voegen aan een show. U zal niet zitten kundig voor weergeven en bewerken van de inhoud in de mediabibliotheek.

en: A selected File does not exist!
nl_NL: Een geselecteerd bestand bestaat niet!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
nl_NL: Een statisch slimme blok zal opslaan van de criteria en de inhoud blokkeren onmiddellijk te genereren. Dit kunt u bewerken en het in de bibliotheek te bekijken voordat u deze toevoegt aan een show.

en: About
nl_NL: Over

en: Access playout history
nl_NL: Toegang playout geschiedenis

en: Add
nl_NL: toevoegen

en: Add / Remove Content
nl_NL: Toevoegen / verwijderen van inhoud

en: Add Files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add Media
nl_NL: Toevoeg Media

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld toevoegen

en: Add files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add files to the upload queue and click the start button.
nl_NL: Voeg bestanden aan de upload wachtrij toe en klik op de begin knop

en: Add media to the show by going to your show in the Schedule calendar, left-clicking on it and selecting 'Add / Remove Content'
nl_NL: Media toevoegen aan de show door te gaan naar je show in de kalender van de planning, links op het te klikken en te selecteren 'toevoegen / verwijderen inhoud'

en: Add more elements
nl_NL: Meer elementen toevoegen

en: Add this show
nl_NL: Deze show toevoegen

en: Add to Playlist
nl_NL: Toevoegen aan afspeellijst

en: Add to Smart Block
nl_NL: Toevoegen aan slimme blok

en: Add to current playlist
nl_NL: Toevoegen aan huidige afspeellijst

en: Add to current smart block
nl_NL: Toevoegen aan huidigeslimme block

en: Add to selected show
nl_NL: Toevoegen aan geselecteerde Toon

en: Adding %s Items
nl_NL: %s Items toe te voegen

en: Adding 1 Item
nl_NL: 1 Item toevoegen

en: Additional Options
nl_NL: Extra opties

en: Admin Password
nl_NL: admin wachtwoord

en: Admin User
nl_NL: admin gebuiker

en: Admins can do the following:
nl_NL: Beheerders kunnen het volgende doen:

en: Advanced Search Options
nl_NL: Geadvanceerde zoek opties

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
nl_NL: Airtime is onzeker over de status van dit bestand. Dit kan gebeuren als het bestand zich op een externe schijf die is ontoegankelijk of het bestand bevindt zich in een map die is niet '' meer bekeken.

en: Album:
nl_NL: Album

en: All
nl_NL: Alle

en: All My Shows:
nl_NL: al mij shows

en: All rights are reserved
nl_NL: Alle rechten voorbehouden

en: Allow Remote Websites To Access "Schedule" Info?%s (Enable this to make front-end widgets work.)
nl_NL: Toestaan van Websites om RAS "Schedule" Info? %s (Schakel dit om front-end widgets werken.)

en: Allow Repeat Tracks:
nl_NL: Laat Repeat Tracks:

en: An email has been sent
nl_NL: Een e-mail is verzonden

en: Application error
nl_NL: Applicatiefout

en: Apr
nl_NL: apr

en: April
nl_NL: april

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt wijzigen de opslagmap?
    Hiermee verwijdert u de bestanden uit uw Airtime bibliotheek!

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van de geselecteerde bestand(en)?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
nl_NL: Wilt u de geselecteerde gegevens werkelijk verwijderen?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van de gecontroleerde map?

en: Artist - Title
nl_NL: Artiest - Titel

en: Audio Track
nl_NL: Audiotrack

en: Aug
nl_NL: aug

en: August
nl_NL: augustus

en: Auto Switch Off
nl_NL: Auto uitschakelen

en: Auto Switch On
nl_NL: Auto inschakelen

en: Automatically Mark Files "Downloadable" on SoundCloud
nl_NL: Automatisch markeren bestanden "Downloadbare" op SoundCloud

en: Automatically Upload Recorded Shows
nl_NL: Automatisch uploaden opgenomen programma 's

en: Back to login screen
nl_NL: Terug naar het inlog scherm

en: Background Colour:
nl_NL: achtergrond kleur

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
nl_NL: Slecht verzoek. 'mode' parameter is ongeldig

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
nl_NL: Slecht verzoek. geen 'mode' parameter doorgegeven.

en: Begin by adding your files to the library using the 'Add Media' menu button. You can drag and drop your files to this window too.
nl_NL: Beginnen door uw bestanden toe te voegen aan de bibliotheek met behulp van de knop 'Media toevoegen' menu. U kunt slepen en neerzetten bestanden naar dit venster ook.

en: Bit Rate (Kbps)
nl_NL: Bit Rate (kbps)

en: By checking this box, I agree to %s's %sprivacy policy%s.
nl_NL: Door dit vakje aan, ik ga akkoord met %s's van %s privacy beleid %s

en: By linking your repeating shows any media items scheduled in any repeat show will also get scheduled in the other repeat shows
nl_NL: Door het koppelen van toont uw herhalende alle media objecten later in elke herhaling show zal ook krijgen gepland in andere herhalen shows

en: Calendar
nl_NL: Calender

en: Can not connect to the streaming server
nl_NL: Kan geen verbinding maken met de streaming server

en: Can't drag and drop repeating shows
nl_NL: Kan niet slepen en neerzetten herhalende shows

en: Can't move a past show
nl_NL: Een verleden Show verplaatsen niet

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
nl_NL: Een opgenomen programma minder dan 1 uur vóór haar rebroadcasts verplaatsen niet.

en: Can't move show into past
nl_NL: Niet verplaatsen show in verleden

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
nl_NL: Niet instellen cue in groter dan cue uit.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
nl_NL: Niet instellen cue uit groter zijn dan de bestandslengte van het

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
nl_NL: Niet instellen cue uit op kleiner zijn dan het cue in.

en: Cancel
nl_NL: anuleren

en: Cancel Current Show
nl_NL: Annuleren van de huidige Show

en: Cancel Current Show?
nl_NL: Annuleer Huidige Show?

en: Cancel current show
nl_NL: Annuleren van de huidige show

en: Cannot create show in the past
nl_NL: kan niet aanmaken show in het verleden weergeven

en: Cannot have duration 00h 00m
nl_NL: Kan niet hebben duur 00h 00m

en: Cannot have duration < 0m
nl_NL: Geen duur hebben < 0m

en: Cannot have duration greater than 24h
nl_NL: Duur groter is dan 24h kan niet hebben

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
nl_NL: Start datum/tijd van de show die is al gestart wijzigen niet

en: Cannot move items out of linked shows
nl_NL: Items uit gekoppelde toont kan niet verplaatsen

en: Cannot schedule a playlist that contains missing files.
nl_NL: Niet gepland een afspeellijst die ontbrekende bestanden bevat.

en: Cannot schedule outside a show.
nl_NL: Niet gepland buiten een show.

en: Cannot schedule overlapping shows
nl_NL: kan Niet gepland overlappen shows

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
nl_NL: Niet gepland overlappende shows.
    Opmerking: vergroten/verkleinen een herhalende show heeft invloed op alle van de herhalingen.

en: Channels:
nl_NL: kanalen:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
nl_NL: Dit selectievakje automatisch uit te schakelen Master/Toon bron op bron verbreking van de aansluiting.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
nl_NL: Dit selectievakje automatisch uit te schakelen Master/Toon bron op bron verbreking van de aansluiting.

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
nl_NL: Schakel deze optie in om metagegevens voor OGG streams (stream metadata is de tracktitel, artiest, en Toon-naam die wordt weergegeven in een audio-speler). VLC en mplayer hebben een ernstige bug wanneer spelen een OGG/VORBIS stroom die metadata informatie ingeschakeld heeft: ze de stream zal verbreken na elke song. Als u een OGG stream gebruikt en uw luisteraars geen ondersteuning voor deze Audiospelers vereisen, dan voel je vrij om deze optie.

en: Choose Days:
nl_NL: Kies dagen:

en: Choose Folder to Watch
nl_NL: Kies map voor bewaken

en: Choose Show Instance
nl_NL: Kies show exemplaar

en: Choose Storage Folder
nl_NL: Kies opslagmap

en: Choose folder
nl_NL: Kies map

en: City:
nl_NL: plaats

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Click the box below to promote your station on %s.
nl_NL: Klik in het vak hieronder om uw station op %s.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Composer
nl_NL: Componist

en: Composer:
nl_NL: schrijver van een muziekwerk

en: Conductor
nl_NL: Dirigent

en: Configure Mail Server
nl_NL: Configureer Mail Server

en: Confirm new password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Connected to the streaming server
nl_NL: Aangesloten op de streaming server

en: Connection URL:
nl_NL: Verbindings URL:

en: Content in linked shows must be scheduled before or after any one is broadcasted
nl_NL: Inhoud in gekoppelde shows moet worden gepland vóór of na een een wordt uitgezonden

en: Contents of Show
nl_NL: Inhoud van Show

en: Copied %s row%s to the clipboard
nl_NL: Rij gekopieerde %s %s naar het Klembord

en: Copy of %s
nl_NL: Kopie van %s

en: Copyright
nl_NL: Copyright:

en: Could not delete some scheduled files.
nl_NL: Sommige geplande bestanden kan geen gegevens verwijderen.

en: Could not parse M3U playlist
nl_NL: Kon niet ontleden M3U playlist

en: Could not parse PLS playlist
nl_NL: Kon niet ontleden PLS afspeellijst

en: Country:
nl_NL: Land:

en: Create Entry
nl_NL: Aangemaakt op:

en: Create a show by going to 'Calendar' in the menu bar, and then clicking the '+ Show' icon. This can be either a one-time or repeating show. Only admins and program managers can add shows.
nl_NL: Maak een voorstelling door te gaan naar 'Agenda' in de menubalk, en vervolgens te klikken op het pictogram '+ weergeven'. Dit kan een eenmalige of herhalende show. Alleen beheerders en programma managers kunnen toont toevoegen.

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
nl_NL: Maak afspeellijsten, slimme blokken en webstreams

en: Creating File Summary Template
nl_NL: Bestand samenvatting sjabloon maken

en: Creating Log Sheet Template
nl_NL: Log werkbladsjabloon maken

en: Creative Commons Attribution
nl_NL: Creatief Commons Attribution

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
nl_NL: Creative Commons Naamsvermelding geen afgeleide werken

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
nl_NL: Creative Commons Naamsvermelding nietcommerciële niet afgeleide werken

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
nl_NL: Creatief Meent Auteursvermelding niet-commerciële Deel Zowel

en: Creative Commons Attribution Share Alike
nl_NL: Creative Commons Naamsvermelding Gelijk delen

en: Creator
nl_NL: Aangemaakt door

en: Creator:
nl_NL: Aangemaakt door

en: Cue Editor
nl_NL: Cue Bewerken

en: Cue in and cue out are null.
nl_NL: Het Cue in en cue uit null zijn.

en: Current
nl_NL: Huidige

en: Current Import Folder:
nl_NL: Huidige Import map:

en: Current Show:
nl_NL: Huidige Show:

en: Custom Password
nl_NL: Aangepaste wachtwoord

en: Custom Username
nl_NL: Aangepaste gebruikersnaam

en: DJs can do the following:
nl_NL: DJ's kunnen het volgende doen:

en: Date End:
nl_NL: datum einde

en: Date Start:
nl_NL: datum start

en: Date/Time End:
nl_NL: datum/tijd einde

en: Date/Time Start:
nl_NL: datum/tijd start

en: Day must be specified
nl_NL: Dag moet worden opgegeven

en: Dec
nl_NL: dec

en: December
nl_NL: december

en: Default Crossfade Duration (s):
nl_NL: Standaardduur Crossfade (s):

en: Default Fade In (s):
nl_NL: standaard fade in (s):

en: Default Fade Out (s):
nl_NL: standaard fade uit (s):

en: Default Genre:
nl_NL: standaard genre:

en: Default Interface Language
nl_NL: De taal van de gebruikersinterface van de standaard

en: Default Length:
nl_NL: Standaard lengte:

en: Default License:
nl_NL: Standaard licentie:

en: Default Track Type:
nl_NL: Standaard Track Type:

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete This Instance
nl_NL: Dit exemplaar verwijderen

en: Delete This Instance and All Following
nl_NL: Verwijder dit geval en alle volgende

en: Delete selected item(s)?
nl_NL: verwijderd geselecteerd object(en)?

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Omschrijving:

en: Deselect all
nl_NL: Alle selecties opheffen

en: Deselect this page
nl_NL: Hef de selectie van deze pagina

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disk
nl_NL: hardeschijf

en: Disk Space
nl_NL: Hardeschijf ruimte

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Drag files here.
nl_NL: Sleep bestanden hierheen.

en: Duplicate Playlist
nl_NL: Dubbele afspeellijst

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration:
nl_NL: Looptijd:

en: Dynamic
nl_NL: Dynamisch

en: Dynamic Smart Block
nl_NL: Dynamische slimme blok

en: Dynamic Smart Block Criteria:
nl_NL: Dynamische slimme blok Criteria:

en: Dynamic block is not previewable
nl_NL: Dynamische blok is niet previewable

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit History Record
nl_NL: Geschiedenis Record bewerken

en: Edit Metadata
nl_NL: Metagegevens bewerken

en: Edit Show
nl_NL: Bewerken van Show

en: Edit This Instance
nl_NL: Dit geval bewerken

en: Email / Mail Server Settings
nl_NL: Email / Mail serverinstellingen

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
nl_NL: E-mail kan niet worden verzonden. Controleer de instellingen van uw e-mailserver en controleer dat goed is geconfigureerd.

en: Email sent
nl_NL: E-mail is verzonden

en: Email:
nl_NL: e-mail

en: Empty playlist
nl_NL: Lege afspeellijst

en: Empty playlist content
nl_NL: Lege afspeellijst inhoud

en: Empty smart block
nl_NL: Lege slimme blok

en: Empty smart block content
nl_NL: Lege slimme blok inhoud

en: Enable Replay Gain
nl_NL: Inschakelen Replay Gain

en: Enable SoundCloud Upload
nl_NL: SoundCloud uploaden inschakelen

en: Enable System Emails (Password Reset)
nl_NL: Inschakelen systeem E-mails (Reset wachtwoord)

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled:
nl_NL: Ingeschakeld

en: Encoded By
nl_NL: Encoded Bij

en: End
nl_NL: einde

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: End date must be after start date
nl_NL: Einddatum moet worden na begindatum ligt

en: End date/time cannot be in the past
nl_NL: Eind datum/tijd mogen niet in het verleden

en: Error code:
nl_NL: foutcode

en: Error msg:
nl_NL: Fout msg:

en: Error: File too large:
nl_NL: Fout: Bestand is te groot

en: Error: Invalid file extension:
nl_NL: Fout: Niet toegestane bestandsextensie

en: Expand Dynamic Block
nl_NL: Dynamische blok uitbreiden

en: Expand Static Block
nl_NL: Statisch blok uitbreiden

en: Fade Editor
nl_NL: Fade Bewerken

en: Fade In
nl_NL: Infaden

en: Fade Out
nl_NL: uitfaden

en: Failed to create 'organize' directory.
nl_NL: Is mislukt 'organiseren' map maken.

en: Feb
nl_NL: feb

en: February
nl_NL: Februari

en: File Path:
nl_NL: Bestandspad:

en: File Summary
nl_NL: Bestand samenvatting

en: File Summary Templates
nl_NL: Bestand samenvatting sjablonen

en: File count error.
nl_NL: Graaf bestandsfout.

en: File does not exist in %s
nl_NL: Bestand bestaat niet in %s

en: File extension error.
nl_NL: Bestandsextensie fout

en: File import in progress...
nl_NL: Bestand importeren in vooruitgang...

en: File size error.
nl_NL: Bestandsgrote fout.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
nl_NL: File: %f, grootte: %s, max bestandsgrootte: %m

en: File: %s
nl_NL: Bestand: %s

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Filter By Show:
nl_NL: Filter Door Show:

en: Filter History
nl_NL: Filter geschiedenis

en: Find
nl_NL: Zoeken

en: Find Shows
nl_NL: zoek Shows

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Firstname:
nl_NL: voornaam

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
nl_NL: Voor meer gedetailleerde hulp, lees de %sgebruikershandleiding%s.

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
nl_NL: Voor meer informatie, lees de %sAirtime handleiding%s

en: Fr
nl_NL: Vr

en: Fri
nl_NL: vrij

en: Friday
nl_NL: vrijdag

en: From {from} to {to}
nl_NL: Van {from} tot {to}

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: Generate playlist content and save criteria
nl_NL: Genereren van inhoud van de afspeellijst en criteria opslaan

en: Generic error.
nl_NL: Generieke fout.

en: Genre:
nl_NL: genre:

en: Get new password
nl_NL: Nieuw Wachtwoord opvragen

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Getting information from the server...
nl_NL: Het verkrijgen van informatie van de server ...

en: Given email not found.
nl_NL: Bepaalde e-mail niet gevonden.

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Guest
nl_NL: gast

en: Guests can do the following:
nl_NL: Gasten kunnen het volgende doen:

en: HTTP Error.
nl_NL: HTTP fout.

en: Hardware Audio Output
nl_NL: Hardware Audio lijn uit

en: Help %1$s improve by letting us know how you are using it. This info will be collected regularly in order to enhance your user experience.%2$sClick 'Yes, help %1$s' and we'll make sure the features you use are constantly improving.
nl_NL: Helpen %1$s verbeteren door ons heeft laten weten hoe u het gebruikt. Deze informatie zal worden verzameld regelmatig teneinde uw gebruiker ervaring.%2$s Click 'Ja, help %1$s' en we zullen ervoor zorgen dat zijn voortdurend verbeteren van de functies die u gebruiken.

en: Help %s improve by letting %s know how you are using it. This information will be collected regularly in order to enhance your user experience.%sClick the 'Send support feedback' box and we'll make sure the features you use are constantly improving.
nl_NL: Helpen %s verbeteren door te laten %s weten hoe u het gebruikt. Deze informatie zal regelmatig worden verzameld teneinde uw gebruiker ervaring.%s Click die het vak 'Feedback verzenden ondersteuning' en we zullen ervoor zijn voortdurend verbeteren van de functies die u gebruiken.

en: Here's how you can get started using %s to automate your broadcasts:
nl_NL: Hier is hoe je kunt krijgen gestart met behulp van %s te automatiseren uw uitzendingen:

en: Hi %s, 
    
    Click this link to reset your password:
nl_NL: Hallo %s,
    
    klikt u op deze link om uw wachtwoord te resette

en: History
nl_NL: Historie

en: History Templates
nl_NL: Geschiedenis sjablonen

en: Hour
nl_NL: Uur

en: IO error.
nl_NL: IO fout.

en: ISRC Number:
nl_NL: ISRC nummer:

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
nl_NL: Als Airtime zich achter een router of firewall, u wellicht configureren poort forwarding en deze informatie zal worden onjuist. In dit geval zal u wilt dit veld handmatig worden bijgewerkt zodat het toont de juiste host/poort/mount die uw DJ wilt verbinden. Het toegestane bereik is tussen 1024 en 49151.

en: If you change the username or password values for an enabled stream the playout engine will be rebooted and your listeners will hear silence for 5-10 seconds. Changing the following fields will NOT cause a reboot: Stream Label (Global Settings), and Switch Transition Fade(s), Master Username, and Master Password (Input Stream Settings). If Airtime is recording, and if the change causes a playout engine restart, the recording will be interrupted.
nl_NL: Als u de waarden van de gebruikersnaam of het wachtwoord wijzigt voor een ingeschakelde stream de playout motor opnieuw zal worden opgestart en uw luisteraars stilte voor 5-10 seconden zal horen. De volgende velden wijzigen zal niet leiden tot een reboot: Stream Label (algemene instellingen), en Switch overgang Fade(s), Master gebruikersnaam en hoofdwachtwoord (Input Stream instellingen). Als Airtime opneemt, en als de verandering veroorzaakt een playout motor herstart, zal de opname worden onderbroken.

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
nl_NL: Als uw Icecast server verwacht een gebruikersnaam van 'Bron', kan dit veld leeg worden gelaten.

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
nl_NL: Als je live streaming client niet om een gebruikersnaam vraagt, moet dit veld 'Bron'.

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
nl_NL: Afbeelding moet een van jpg, jpeg, png of gif

en: Import Folder:
nl_NL: mappen importeren

en: Import media files
nl_NL: Mediabestanden importeren

en: Init error.
nl_NL: Init fout.

en: Input Stream Settings
nl_NL: Input Stream instellingen

en: Input must be a number
nl_NL: Invoer moet een getal

en: Input must be a positive number
nl_NL: Invoer moet een positief getal

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
nl_NL: Invoer moet worden in het formaat: hh:mm:ss.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
nl_NL: Invoer moet worden in de indeling: jjjj-mm-dd

en: Interface Timezone:
nl_NL: Interface tijdzone:

en: Invalid character entered
nl_NL: Ongeldig teken ingevoerd

en: Invalid form values.
nl_NL: Ongeldige formulierwaarden.

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
nl_NL: Ongeldige webstream - dit lijkt te zijn een bestand te downloaden.

en: Isrc Number:
nl_NL: ISRC nummer:

en: Jan
nl_NL: jan

en: January
nl_NL: Januari

en: Jul
nl_NL: jul

en: July
nl_NL: juli

en: Jump to the current playing track
nl_NL: Jump naar de huidige playing track

en: Jun
nl_NL: jun

en: June
nl_NL: juni

en: Label
nl_NL: label

en: Label:
nl_NL: label

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language:
nl_NL: Taal:

en: Last Modified
nl_NL: Laatst Gewijzigd

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Played
nl_NL: Laatst gespeeld

en: Lastname:
nl_NL: achternaam

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Length needs to be greater than 0 minutes
nl_NL: Lengte moet groter zijn dan 0 minuten

en: Length:
nl_NL: Lengte:

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
nl_NL: Limiet kan niet leeg zijn of kleiner is dan 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
nl_NL: Limiet mag niet meer dan 24 uur

en: Limit to
nl_NL: Beperken tot

en: Limit to
nl_NL: Beperken tot

en: Limit to:
nl_NL: Beperk tot:

en: Link:
nl_NL: link

en: Listen
nl_NL: Luister

en: Listener Count Over Time
nl_NL: Luisteraar Telling Over Time

en: Listener Count on %s: %s
nl_NL: Luisteraar rekenen op %s: %s

en: Listener Stats
nl_NL: luister status

en: Live Stream
nl_NL: Live stream

en: Loading...
nl_NL: Bezig met laden...

en: Log Sheet
nl_NL: Log blad

en: Log Sheet Templates
nl_NL: Log blad sjablonen

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login name is not unique.
nl_NL: Login naam is niet uniek.

en: Logout
nl_NL: loguit

en: Look in
nl_NL: Zoeken in:

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
nl_NL: Het lijkt erop dat de pagina die u zocht bestaat niet!

en: Manage Media Folders
nl_NL: Mediamappen beheren

en: Manage Users
nl_NL: Gebruikers beheren

en: Manage all library content
nl_NL: Alle inhoud van de bibliotheek beheren

en: Manage assigned show content
nl_NL: Toegewezen Toon inhoud beheren

en: Manage preferences
nl_NL: Voorkeuren beheren

en: Manage their own library content
nl_NL: De inhoud van hun eigen bibliotheek beheren

en: Manage users
nl_NL: Gebruikers beheren

en: Manage watched folders
nl_NL: Bewaakte mappen beheren

en: Mar
nl_NL: maa

en: March
nl_NL: maart

en: Master Password
nl_NL: Master wachtwoord

en: Master Source
nl_NL: Master bron

en: Master Source Connection URL
nl_NL: Master bron verbindings URL

en: Master Source Connection URL:
nl_NL: Master bron verbindings URL:

en: Master Source Mount Point
nl_NL: Master bron koppelpunt

en: Master Source Port
nl_NL: Master bron poort

en: Master Username
nl_NL: Master gebruikersnaam

en: May
nl_NL: mei

en: Media Folders
nl_NL: media bestanden

en: Memory
nl_NL: Geheugen

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Mo
nl_NL: Ma

en: Mobile Phone:
nl_NL: mobiel nummer

en: Mon
nl_NL: ma

en: Monday
nl_NL: maandag

en: Mount Point
nl_NL: Aankoppelpunt

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
nl_NL: Mount kan niet leeg zijn met Icecast server

en: Moving %s Items
nl_NL: %s Items verplaatsen

en: Moving 1 Item
nl_NL: 1 Item verplaatsen

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
nl_NL: Moet wachten 1 uur opnieuw uitzenden..

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
nl_NL: Ten minste 1 uur opnieuw uitzenden moet wachten

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: N/A
nl_NL: N/B

en: Name
nl_NL: naam

en: Name:
nl_NL: naam

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New File Summary Template
nl_NL: Nieuwe bestand samenvatting sjabloon

en: New Log Sheet Template
nl_NL: Nieuwe Log werkbladsjabloon

en: New Playlist
nl_NL: Nieuwe Playlist

en: New Smart Block
nl_NL: Nieuw Slim Blok

en: New User
nl_NL: Nieuwe gebruiker

en: New Webstream
nl_NL: Nieuwe Webstream

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New version available:
nl_NL: Nieuwe versie beschikbaar:

en: Next:
nl_NL: Volgende:

en: No End?
nl_NL: Geen einde?

en: No File Summary Templates
nl_NL: Geen bestand samenvatting sjablonen

en: No Log Sheet Templates
nl_NL: Geen Log blad sjablonen

en: No MIME type found for webstream.
nl_NL: Geen MIME-type gevonden voor webstream.

en: No Records
nl_NL: Geen records

en: No Show
nl_NL: geen show

en: No action available
nl_NL: Geen actie beschikbaar

en: No open playlist
nl_NL: Geen open afspeellijst

en: No open smart block
nl_NL: Geen open slimme blok

en: No result found
nl_NL: Geen resultaat gevonden

en: No webstream
nl_NL: Geen webstream

en: Not a valid Directory
nl_NL: Niet een geldige map

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
nl_NL: Opmerking: Om het even wat groter zijn dan 600 x 600 zal worden aangepast.

en: Nothing Scheduled
nl_NL: Niets gepland

en: Nov
nl_NL: nov

en: November
nl_NL: november

en: Now Playing
nl_NL: Nu spelen

en: OK
nl_NL: Oke

en: Oct
nl_NL: okt

en: October
nl_NL: oktober

en: Ok
nl_NL: oke

en: One Shot Sample
nl_NL: een Shot Sample

en: Only numbers are allowed.
nl_NL: Alleen cijfers zijn toegestaan.

en: Open
nl_NL: open

en: Open Media Builder
nl_NL: Open Media opbouw

en: Open library to add or remove content
nl_NL: Open bibliotheek toevoegen of verwijderen van inhoud

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Original Length:
nl_NL: Oorspronkelijke lengte:

en: Other
nl_NL: Anders

en: Output Stream Settings
nl_NL: Instellingen voor uitvoerstroom

en: Output Type
nl_NL: Uitvoer Type

en: Override
nl_NL: Overschrijven

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Page not found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Page not found!
nl_NL: Pagina niet gevonden!

en: Password
nl_NL: wachtwoord

en: Password confirmation does not match your password.
nl_NL: Wachtwoord bevestiging komt niet overeen met uw wachtwoord.

en: Password field cannot be empty.
nl_NL: veld wachtwoord mag niet leeg.

en: Password:
nl_NL: wachtwoord

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Permission denied
nl_NL: Toestemming geweigerd

en: Phone:
nl_NL: Telefoon

en: Played
nl_NL: Gespeeld

en: Playlist / Block
nl_NL: playlist / blokken

en: Playlist Contents:
nl_NL: Inhoud van de afspeellijst:

en: Playlist crossfade
nl_NL: Afspeellijst crossfade

en: Playlist saved
nl_NL: Afspeellijst opgeslagen

en: Playlist shuffled
nl_NL: Afspeellijst geschud

en: Playlists
nl_NL: Afspeellijsten

en: Playout History
nl_NL: Playout geschiedenis

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
nl_NL: Voer in en bevestig uw nieuwe wachtwoord in de velden hieronder.

en: Please enter your account e-mail address. You will receive a link to create a new password via e-mail.
nl_NL: Voer het e-mailadres van uw account. U ontvangt een link om een nieuw wachtwoord per e-mail.

en: Please enter your user name and password
nl_NL: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
nl_NL: Controleer of admin gebruiker/wachtwoord klopt op systeem-> Streams pagina.

en: Please select a cursor position on timeline.
nl_NL: Selecteer een cursorpositie op de tijdlijn.

en: Please select a repeat day
nl_NL: Selecteer een Herhaal dag

en: Please selection an option
nl_NL: Gelieve selectie een optie

en: Please upgrade to
nl_NL: Gelieve te upgraden naar

en: Port
nl_NL: poort

en: Port %s is not available
nl_NL: Poort %s is niet beschikbaar

en: Port cannot be empty.
nl_NL: poort kan niet leeg zijn

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Preferences updated.
nl_NL: Voorkeuren bijgewerkt.

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous:
nl_NL: Vorige:

en: Problem with Liquidsoap...
nl_NL: Probleem met Liquidsoap...

en: Processing...
nl_NL: Wordt verwerkt...

en: Progam Managers can do the following:
nl_NL: Programa Managers kunnen het volgende doen:

en: Program Manager
nl_NL: Programmabeheer

en: Promote my station on %s
nl_NL: Promoot mijn station aan %s

en: Purchase your copy of %s
nl_NL: Koop uw kopie van %s

en: Re-upload to SoundCloud
nl_NL: Opnieuw uploaden naar SoundCloud

en: Rebroadcast of %s from %s
nl_NL: Rebroadcast van %s van %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
nl_NL: Rebroadcast van show %s van %s in %s

en: Record file doesn't exist
nl_NL: ecord bestand bestaat niet

en: Record from Line In?
nl_NL: Opnemen vanaf de lijn In?

en: Recording
nl_NL: Opname

en: Recording From Line In
nl_NL: Opname van de Line In

en: Recording:
nl_NL: Opname

en: Register Airtime
nl_NL: Airtime registreren

en: Remind me in 1 week
nl_NL: Stuur me een herinnering in 1 week

en: Remind me never
nl_NL: Herinner me nooit

en: Remove
nl_NL: verwijderen

en: Remove All Content
nl_NL: Alle inhoud verwijderen

en: Remove all content?
nl_NL: Alle inhoud verwijderen?

en: Remove cursor
nl_NL: Cursor verwijderen

en: Remove overbooked tracks
nl_NL: Verwijderen overboekte tracks

en: Remove selected scheduled items
nl_NL: Geselecteerde geplande items verwijderen

en: Remove watched directory
nl_NL: gecontroleerde map verwijderen

en: Repeat By:
nl_NL: Herhaal door:

en: Repeat Days:
nl_NL: Herhaal dagen:

en: Repeat Type:
nl_NL: Herhaal Type:

en: Repeats?
nl_NL: herhaalt?

en: Replay Gain
nl_NL: Herhalen Gain

en: Requires Authentication
nl_NL: Is verificatie vereist

en: Rescan watched directory (This is useful if it is network mount and may be out of sync with %s)
nl_NL: Scannen van gevolgde directory (dit is handig als het netwerk mount is en gesynchroniseerd met %s worden kan)

en: Reset Password 'From' Email
nl_NL: Reset wachtwoord 'Van' E-mail

en: Reset password
nl_NL: Reset wachtwoord

en: Restore password
nl_NL: Wachtwoord herstellen

en: Retreiving data from the server...
nl_NL: Retreiving gegevens van de server...

en: Retrieving data from the server...
nl_NL: Gegevens op te halen van de server...

en: Sa
nl_NL: Za

en: Sat
nl_NL: zat

en: Saturday
nl_NL: zaterdag

en: Save
nl_NL: opslaan

en: Save playlist
nl_NL: Afspeellijst opslaan

en: Schedule shows
nl_NL: Schema shows

en: Scheduled
nl_NL: Gepland

en: Scheduled Play
nl_NL: Geplande Play

en: Search Users:
nl_NL: zoek gebruikers

en: Security error.
nl_NL: Beveiligingsfout.

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Country
nl_NL: Selecteer land

en: Select Days:
nl_NL: Selecteer dagen:

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Select criteria
nl_NL: Selecteer criteria

en: Select cursor
nl_NL: Selecteer cursor

en: Select files
nl_NL: Selecteer bestanden

en: Select modifier
nl_NL: Selecteer modifier

en: Select none
nl_NL: Niets selecteren

en: Select stream:
nl_NL: Selecteer stream:

en: Select this page
nl_NL: Selecteer deze pagina

en: Select your media from the left pane and drag them to your show in the right pane.
nl_NL: Selecteer uw media in het linkerdeelvenster en sleep ze naar je show in het rechterdeelvenster.

en: Send support feedback
nl_NL: Ondersteuning feedback verzenden

en: Sep
nl_NL: sep

en: September
nl_NL: september

en: Server cannot be empty.
nl_NL: Server kan niet leeg zijn

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Set
nl_NL: Instellen

en: Set Default
nl_NL: Standaard instellen

en: Set Default Template
nl_NL: Standaardsjabloon

en: Set smart block type:
nl_NL: Stel slimme blok type:

en: Settings updated successfully!
nl_NL: Instellingen met succes bijgewerkt!

en: Share
nl_NL: Deel

en: Show - Artist - Title
nl_NL: Show - Artiest - titel

en: Show / hide columns
nl_NL: Geef weer / verberg kolommen

en: Show Content
nl_NL: Inhoud weergeven

en: Show Empty
nl_NL: Show leeg

en: Show Source
nl_NL: Bron weergeven

en: Show Source Connection URL
nl_NL: Toon Bron verbinding URL

en: Show Source Connection URL:
nl_NL: Toon bron verbinding URL:

en: Show Source Mount Point
nl_NL: Toon bron koppel punt

en: Show Source Port
nl_NL: Toon bron poort

en: Show Summary
nl_NL: Samenvatting weergeven

en: Show is empty
nl_NL: Show Is leeg

en: Show me what I am sending
nl_NL: Toon mij wat ik ben verzenden

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
nl_NL: Toon is verwijderd omdat opgenomen programma niet bestaat!

en: Show:
nl_NL: Show

en: Shows can have a max length of 24 hours.
nl_NL: Shows kunnen hebben een maximale lengte van 24 uur.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
nl_NL: Toont meer dan de geplande tijd onbereikbaar worden door een volgende voorstelling.

en: Shuffle playlist
nl_NL: Shuffle afspeellijst

en: Shuffle playlist content
nl_NL: Shuffle afspeellijst inhoud

en: Skype:
nl_NL: skype

en: Smart Block Options
nl_NL: Slimme blok opties

en: Smart Blocks
nl_NL: slimme blokken

en: Smart block generated and criteria saved
nl_NL: slimme blok gegenereerd en opgeslagen criteria

en: Smart block saved
nl_NL: Smart blok opgeslagen

en: Smart block shuffled
nl_NL: slimme blok geschud

en: Some stream types require extra configuration. Details about enabling %sAAC+ Support%s or %sOpus Support%s are provided.
nl_NL: Sommige typen stream vereist extra configuratie. Details over het inschakelen van %sAAC + ondersteunt %s of %sOpus %s steun worden verstrekt.

en: Something went wrong.
nl_NL: Er ging iets mis.

en: Sound Effect
nl_NL: Geluidseffect

en: SoundCloud Email
nl_NL: SoundCloud E-mail

en: SoundCloud Password
nl_NL: SoundCloud wachtwoord

en: SoundCloud Settings
nl_NL: SoundCloud instellingen

en: SoundCloud Tags: (separate tags with spaces)
nl_NL: SoundCloud Tags: (tags scheiden met een spatie)

en: Soundcloud
nl_NL: SoundCloud

en: Source Streams
nl_NL: Bron Streams

en: Sourcefabric Privacy Policy
nl_NL: Sourcefabric privacybeleid

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
nl_NL: Geef aangepaste verificatie die alleen voor deze show werken zal.

en: Spoken
nl_NL: Mondeling

en: Start Time
nl_NL: Begintijd

en: Start upload
nl_NL: Begin upload

en: Static
nl_NL: status

en: Static Smart Block
nl_NL: Statisch slimme blok

en: Static Smart Block Contents:
nl_NL: Statisch slimme blok inhoud:

en: Station Description:
nl_NL: Beschrijving van het station:

en: Station Name
nl_NL: station naam

en: Station Timezone
nl_NL: station tijdzone

en: Station name - Show name
nl_NL: Station naam - Show naam

en: Station time
nl_NL: Station tijd

en: Stop Upload
nl_NL: Stop upload

en: Stop recording current show?
nl_NL: Stop de opname huidige show?

en: Stream Setting Updated.
nl_NL: Stream vaststelling van bijgewerkte.

en: Stream Settings
nl_NL: Instellingen voor stream

en: Streams
nl_NL: streams

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Su
nl_NL: Zo

en: Sun
nl_NL: zon

en: Sunday
nl_NL: zondag

en: Support Feedback
nl_NL: Ondersteuning Feedback

en: Support setting updated.
nl_NL: Instelling bijgewerkt ondersteunt.

en: Switch Transition Fade (s)
nl_NL: Schakelaar overgang Fade (s)

en: System
nl_NL: systeem

en: Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Text Colour:
nl_NL: tekst kleur

en: Th
nl_NL: Do

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
nl_NL: De lengte van het gewenste blok zal niet worden bereikt als Airtime niet kunt vinden genoeg unieke nummers aan uw criteria voldoen. Schakel deze optie in als u wilt toestaan tracks meerdere keren worden toegevoegd aan het slimme blok.

en: The file was not uploaded, there is %s MB of disk space left and the file you are uploading has a size of %s MB.
nl_NL: Het bestand is niet geupload, er is %s MB aan schijfruimte links en het bestand dat u wilt uploaden heeft een grootte van %s MB

en: The file was not uploaded, this error can occur if the computer hard drive does not have enough disk space or the stor directory does not have correct write permissions.
nl_NL: Het bestand is niet geupload, deze fout kan optreden als de vaste schijf van de computer niet voldoende schijfruimte hebt of de stor directory heeft geen correcte schrijf-machtigingen nodig.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
nl_NL: De volgende info worden getoond aan luisteraars in hun mediaspeler

en: The schedule you're viewing is out of date!
nl_NL: Het schema dat u aan het bekijken bent is verouderd!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
nl_NL: Het schema dat u aan het bekijken bent is verouderd! (exemplaar wanverhouding)

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
nl_NL: Het schema dat u aan het bekijken bent is verouderd! (geplande wanverhouding)

en: The show %s has been previously updated!
nl_NL: De show %s heeft al eerder zijn bijgewerkt!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
nl_NL: De show %s is voorbij en kan niet worden gepland.

en: The show instance doesn't exist anymore!
nl_NL: De Toon-exemplaar bestaat niet meer!

en: The soundcloud id for this file is:
nl_NL: De soundcloud id voor dit bestand is:

en: The stream is disabled
nl_NL: De stream is uitgeschakeld

en: The value has to be numeric
nl_NL: De waarde moet worden numerieke

en: The value should be an integer
nl_NL: De waarde moet een geheel getal

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
nl_NL: De waarde moet in timestamp indeling (bijvoorbeeld 0000-00-00 of 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
nl_NL: De waarde moet kleiner zijn dan %s tekens

en: The value should be less then 2147483648
nl_NL: De waarde moet minder dan 2147483648

en: The work is in the public domain
nl_NL: Het werk bestaat uit het publieke domein

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
nl_NL: Het jaar %s moet binnen het bereik van 1753-9999

en: Then you're good to go!
nl_NL: Dan bent u goed om te gaan!

en: There is no source connected to this input.
nl_NL: Er is geen bron die aangesloten op deze ingang.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uploaden naar soundcloud.

en: This file appears to be corrupted and will not be added to media library.
nl_NL: Dit bestand lijkt te worden beschadigd en zal niet worden toegevoegd aan de mediabibliotheek.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
nl_NL: Dit volgt op de dezelfde beveiliging-patroon voor de shows: alleen gebruikers die zijn toegewezen aan de show verbinding kunnen maken.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
nl_NL: Dit is de admin gebuiker en wachtwoord voor Icecast/SHOUTcast om luisteraar statistieken.

en: This path is currently not accessible.
nl_NL: Dit pad is momenteel niet toegankelijk.

en: This show has no scheduled content.
nl_NL: Deze show heeft geen geplande inhoud.

en: This show is not completely filled with content.
nl_NL: Deze show is niet volledig gevuld met inhoud.

en: This version is no longer supported.
nl_NL: Deze versie wordt niet langer ondersteund.

en: This version will soon be obsolete.
nl_NL: Deze versie zal binnenkort verouderd.

en: Thu
nl_NL: do

en: Thursday
nl_NL: donderdag

en: Time must be specified
nl_NL: Tijd moet worden opgegeven

en: Timezone is set to the station timezone by default. Shows in the calendar will be displayed in your local time defined by the Interface Timezone in your user settings.
nl_NL: tijdzone is standaard ingesteld op de tijdzone station. Shows in de kalender wordt getoond in uw lokale tijd gedefinieerd door de Interface tijdzone in uw gebruikersinstellingen.

en: Timezone:
nl_NL: tijdzone:

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title:
nl_NL: Titel

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
nl_NL: Om te spelen de media moet u uw browser bijwerkt naar een recente versie of update uw %sFlash plugin%s.

en: Track
nl_NL: track

en: Track Number
nl_NL: Track nummer

en: Track preview
nl_NL: Track Voorbeeld

en: Track:
nl_NL: track

en: Tu
nl_NL: Di

en: Tue
nl_NL: di

en: Tuesday
nl_NL: dinsdag

en: Type the characters you see in the picture below.
nl_NL: Typ de tekens die u ziet in de afbeelding hieronder.

en: URL should be 512 characters or less
nl_NL: URL moet 512 tekens of minder

en: URL:
nl_NL: URL

en: Unknown Playlist
nl_NL: Onbekende afspeellijst

en: Unknown type:
nl_NL: Onbekend type

en: Unrecognized stream type: %s
nl_NL: Niet herkende type stream: %s

en: Untitled Playlist
nl_NL: Naamloze afspeellijst

en: Untitled Show
nl_NL: Zonder titel show

en: Untitled Smart Block
nl_NL: Naamloze slimme block

en: Untitled Webstream
nl_NL: Naamloze Webstream

en: Update Required
nl_NL: Update vereist

en: Update show
nl_NL: Bijwerken van show

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
nl_NL: Upload URL zou verkeerd kunnen zijn of bestaat niet

en: Upload to SoundCloud
nl_NL: Uploaden naar SoundCloud

en: Uploaded %d/%d files
nl_NL: Geüploade %d/%d bestanden

en: Uploading in progress...
nl_NL: Uploaden in vooruitgang...

en: Use %s Authentication:
nl_NL: verificatie %s  gebruiken:

en: Use Custom Authentication:
nl_NL: Gebruik aangepaste verificatie:

en: User Manual
nl_NL: Gebruikershandleiding

en: User Type
nl_NL: Gebruikerstype

en: User Type:
nl_NL: Gebruiker Type :

en: User added successfully!
nl_NL: gebruiker Succesvol Toegevoegd

en: User updated successfully!
nl_NL: gebruiker Succesvol bijgewerkt

en: Username
nl_NL: gebuikersnaam

en: Username field cannot be empty.
nl_NL: Veld Gebruikersnaam mag niet leeg.

en: Username:
nl_NL: gebuikersnaam

en: Users
nl_NL: gebruikers

en: Value cannot be empty
nl_NL: Waarde kan niet leeg

en: Value is required and can't be empty
nl_NL: Waarde is vereist en mag niet leeg zijn

en: Verify Password:
nl_NL: Wachtwoord verifiëren:

en: View / edit description
nl_NL: Bekijk / bewerk beschrijving

en: View Recorded File Metadata
nl_NL: Weergave opgenomen bestand Metadata

en: View and manage show content
nl_NL: Bekijken en beheren van inhoud weergeven

en: View listener stats
nl_NL: Weergave luisteraar status

en: View on Soundcloud
nl_NL: Weergave op Soundcloud

en: View schedule
nl_NL: Schema weergeven

en: View show content
nl_NL: Weergave show content

en: View system status
nl_NL: Bekijk systeem status

en: Warning: Shows cannot be re-linked
nl_NL: Waarschuwing: Shows kunnen niet opnieuw gekoppelde

en: Warning: You cannot change this field while the show is currently playing
nl_NL: Waarschuwing: U het veld niet wijzigen terwijl de show is momenteel aan het spelen

en: Watched Folders:
nl_NL: Gecontroleerde mappen:

en: Waveform features are available in a browser supporting the Web Audio API
nl_NL: Waveform functies zijn beschikbaar in een browser die ondersteuning van de Web Audio API

en: We
nl_NL: Wo

en: Website
nl_NL: Website:

en: Webstream name cannot be empty
nl_NL: Webstream naam mag niet leeg zijn

en: Webstream saved.
nl_NL: Webstream opgeslagen.

en: Wed
nl_NL: wo

en: Wednesday
nl_NL: woensdag

en: Week Starts On
nl_NL: Week start aan

en: Welcome to %s!
nl_NL: Welkom tot %s!

en: Welcome to the %s demo! You can log in using the username 'admin' and the password 'admin'.
nl_NL: Welkom op de %s demo! U kunt zich aanmelden met de gebruikersnaam 'admin' en het wachtwoord 'admin'.

en: What
nl_NL: Wat

en: When
nl_NL: Wanneer

en: Who
nl_NL: Wie

en: Work in progress
nl_NL: Werk in uitvoering.

en: Wrong username or password provided. Please try again.
nl_NL: Onjuiste gebruikersnaam of wachtwoord opgegeven. Probeer het opnieuw.

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Year:
nl_NL: Jaar

en: Yes, help Airtime
nl_NL: Ja, help Airtime

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
nl_NL: U zijn momenteel het uploaden van bestanden. %sGoing naar een ander scherm wordt het uploadproces geannuleerd. %sAre u zeker dat u wilt de pagina verlaten?

en: You are not allowed to access this resource.
nl_NL: U bent niet toegestaan voor toegang tot deze bron.

en: You are not allowed to access this resource.
nl_NL: U bent niet toegestaan voor toegang tot deze bron.

en: You are not allowed to schedule show %s.
nl_NL: U zijn niet toegestaan om te plannen show %s.

en: You are not watching any media folders.
nl_NL: Niet bekijkt u alle Mediamappen.

en: You are running the latest version
nl_NL: U werkt de meest recente versie

en: You are viewing an older version of %s
nl_NL: U bekijkt een oudere versie van %s

en: You can only add tracks to smart block.
nl_NL: U kunt alleen nummers toevoegen aan smart blok.

en: You can only add tracks to smart blocks.
nl_NL: U kunt alleen nummers naar slimme blokken toevoegen.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
nl_NL: U kunt alleen nummers, slimme blokken en webstreams toevoegen aan afspeellijsten.

en: You cannot add files to recording shows.
nl_NL: U kunt bestanden toevoegen aan het opnemen van programma's.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
nl_NL: U kunt nummers toevoegen aan dynamische blokken.

en: You cannot use same port as Master DJ port.
nl_NL: U niet dezelfde poort gebruiken als Master DJ poort.

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
nl_NL: Je hebt geen toestemming om te verwijderen van de geselecteerde %s(s)

en: You don't have permission to delete selected items.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om geselecteerde items te verwijderen

en: You don't have permission to disconnect source.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om te bron verbreken

en: You don't have permission to switch source.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om over te schakelen van de bron.

en: You have to agree to privacy policy.
nl_NL: Je moet eens met privacy policy.

en: You must select Criteria and Modifier
nl_NL: U moet Criteria en Modifier selecteren

en: Your browser does not support playing this file type:
nl_NL: Uw browser biedt geen ondersteuning voor het spelen van dit bestandstype:

en: Your trial expires in
nl_NL: Uw proefperiode verloopt in

en: Zend Framework Default Application
nl_NL: Zend Framework standaard toepassing

en: and
nl_NL: en

en: contains
nl_NL: bevat

en: day
nl_NL: dag

en: day of the month
nl_NL: dag van de maand

en: day of the week
nl_NL: Dag van de week

en: days
nl_NL: dagen

en: does not contain
nl_NL: bevat niet

en: ends with
nl_NL: Eindigt op

en: enter a time in seconds 00{.000000}
nl_NL: Voer een tijd in seconden 00 {.000000}

en: enter a time in seconds 0{.0}
nl_NL: Voer een tijd in seconden 0 {.0}

en: every 2 weeks
nl_NL: elke 2 weken

en: every 3 weeks
nl_NL: elke 3 weken

en: every 4 weeks
nl_NL: elke 4 weken

en: file meet the criteria
nl_NL: bestand voldoen aan de criteria

en: files meet the criteria
nl_NL: bestanden voldoen aan de criteria

en: hours
nl_NL: Uren

en: in use
nl_NL: In gebruik

en: is greater than
nl_NL: is groter dan

en: is in the range
nl_NL: in het gebied

en: is less than
nl_NL: is minder dan

en: is not
nl_NL: is niet gelijk aan

en: items
nl_NL: artikelen

en: max volume
nl_NL: Max volume

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: monthly
nl_NL: per maand

en: mute
nl_NL: dempen

en: next
nl_NL: volgende

en: or
nl_NL: of

en: path should be specified
nl_NL: pad moet worden opgegeven

en: pause
nl_NL: pauze

en: play
nl_NL: spelen

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
nl_NL: Gelieve te zetten in een tijd '00:00 (.0)'

en: please put in a time in seconds '00 (.0)'
nl_NL: Gelieve te zetten in een tijd in seconden '00 (.0)'

en: previous
nl_NL: vorige

en: show does not exist
nl_NL: show bestaat niet

en: starts with
nl_NL: Begint met

en: stop
nl_NL: Stop

en: today
nl_NL: vandaag

en: unmute
nl_NL: microfoon

en: weekly
nl_NL: wekelijks

en: yyyy-mm-dd
nl_NL: jjjj-mm-dd
