Airtime - en to sr_RS@latin translation catalogue (762 entries)

en:  to
sr_RS@latin: do

en: %d files queued
sr_RS@latin: %d datoteka na čekanju

en: %s contains nested watched directory: %s
sr_RS@latin: %s sadržava ugnežđene nadzirane direktorijume: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
sr_RS@latin: %s ne postoji u listi nadziranih lokacije.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
sr_RS@latin: %s je već postavljena kao mapa za skladištenje ili je između popisa praćenih foldera

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
sr_RS@latin: %s je već postavljena kao mapa za skladištenje ili je između popisa praćenih foldera.

en: %s is already watched.
sr_RS@latin: %s je već nadziran.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
sr_RS@latin: %s se nalazi unutar u postojeći nadzirani direktorijumi: %s

en: %s is not a valid directory.
sr_RS@latin: %s nije valjan direktorijum.

en: %s not found
sr_RS@latin: %s nije pronađen

en: %s's Settings
sr_RS@latin: %s Podešavanje

en: %s-%s-%s is not a valid date
sr_RS@latin: %s-%s-%s nije ispravan datum

en: %s:%s:%s is not a valid time
sr_RS@latin: %s:%s:%s nije ispravan datum

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
sr_RS@latin: %sIspis pogled%sMolimo, koristi pregledača štampanje funkciju za štampanje ovu tabelu. Kad završiš, pritisni Escape.

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
sr_RS@latin: '%value%' ne odgovara po obliku datuma '%format%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
sr_RS@latin: '%value%' se ne uklapa u vremenskom formatu 'HH:mm'

en: '%value%' is less than %min% characters long
sr_RS@latin: '%value%' je manji od %min% dugačko znakova

en: '%value%' is more than %max% characters long
sr_RS@latin: '%value%' je više od %max% dugačko znakova

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
sr_RS@latin: '%value%' nije valjana e-mail adresa u osnovnom obliku local-part@hostname

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
sr_RS@latin: '%value%' nije između '%min%' i '%max%', uključivo

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
sr_RS@latin: 'Dužina' trebala da bude u '00:00:00' obliku

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
sr_RS@latin: (Kako bi se promovisao svoju stanicu, 'Pošalji povratne informacije' mora da bude omogućena).

en: (Required)
sr_RS@latin: (Obavezno)

en: (Your radio station website)
sr_RS@latin: (Tvoja radijska stanica veb stranice)

en: (for verification purposes only, will not be published)
sr_RS@latin: (služi samo za proveru, neće da bude objavljena)

en: 500 is the max item limit value you can set
sr_RS@latin: 500 je maks stavu graničnu vrednost moguće je da podesiš

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
sr_RS@latin: Dinamički pametni blokovi samo kriterijume spremaju. Blok sadržaja će se generiše nakon što ga dodamo na emisiju. Nećeš moći da pregledaš i uređivaš sadržaj u biblioteci.

en: A selected File does not exist!
sr_RS@latin: Izabrani Fajl ne postoji!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
sr_RS@latin: Statički pametni blokovi spremaju kriterijume i odmah generišu blok sadržaja. To ti omogućava da urediš i vidiš ga u biblioteci pre nego što ga dodaš na emisiju.

en: About
sr_RS@latin: O projektu

en: Access playout history
sr_RS@latin: Pristup za istoriju puštenih pesama

en: Add
sr_RS@latin: Dodaj

en: Add / Remove Content
sr_RS@latin: Dodaj / Ukloni Sadržaj

en: Add Files
sr_RS@latin: Dodaj Datoteke

en: Add Media
sr_RS@latin: Dodaj Medije

en: Add New Field
sr_RS@latin: Dodaj Novo Polje

en: Add files
sr_RS@latin: Dodaj datoteke

en: Add files to the upload queue and click the start button.
sr_RS@latin: Dodaj datoteke i klikni na 'Pokreni Upload' dugme.

en: Add media to the show by going to your show in the Schedule calendar, left-clicking on it and selecting 'Add / Remove Content'
sr_RS@latin: Dodaj medije za emisiju u kalendaru, klikni sa levom klikom na njega i izaberi opciju 'Dodaj / Ukloni sadržaj'

en: Add more elements
sr_RS@latin: Dodaj više elemenata

en: Add this show
sr_RS@latin: Dodaj ovu emisiju

en: Add to Playlist
sr_RS@latin: Dodaj na Spisak Pesama

en: Add to Smart Block
sr_RS@latin: Dodaj u Smart Block

en: Add to current playlist
sr_RS@latin: Dodaj u trenutni spisak pesama

en: Add to current smart block
sr_RS@latin: Dodaj u trenutni smart block

en: Add to selected show
sr_RS@latin: Dodaj u odabranoj emisiji

en: Adding %s Items
sr_RS@latin: Dodavanje %s Stavke

en: Adding 1 Item
sr_RS@latin: Dodavanje 1 Stavke

en: Additional Options
sr_RS@latin: Dodatne Opcije

en: Admin
sr_RS@latin: Administrator

en: Admin Password
sr_RS@latin: Adminska Lozinka

en: Admin User
sr_RS@latin: Admin Korisnik

en: Admins can do the following:
sr_RS@latin: Administratori mogu da uradi sledeće:

en: Advanced Search Options
sr_RS@latin: Napredne Opcije Pretraživanja

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
sr_RS@latin: Airtime je nesiguran o statusu ove datoteke. To takođe može da se desi kada je datoteka na udaljenom disku ili je datoteka u nekoj direktorijumi, koja se više nije 'praćena odnosno nadzirana'.

en: All
sr_RS@latin: Sve

en: All My Shows:
sr_RS@latin: Sve Moje Emisije:

en: All rights are reserved
sr_RS@latin: Sva prava zadržana

en: Allow Remote Websites To Access "Schedule" Info?%s (Enable this to make front-end widgets work.)
sr_RS@latin: Dopusti daljinske Veb stranice za pristup "Raspored" Info?%s (Omogući ovo da bi front-end widgets rad.)

en: Allow Repeat Tracks:
sr_RS@latin: Dopusti Ponavljanje Pesama:

en: An email has been sent
sr_RS@latin: E-mail je poslat

en: Application error
sr_RS@latin: Greška aplikacije

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
sr_RS@latin: Jesi li siguran da želiš da promeniš mapu za skladištenje?
    To će da ukloni datoteke iz tvoje biblioteke!

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
sr_RS@latin: Jesi li siguran da želiš da izbrišeš odabranu (e) stavu (e)?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
sr_RS@latin: Jesi li siguran da želiš da obrišeš izabranu stavku?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
sr_RS@latin: Jesi li siguran da želiš da ukloniš nadzorsku mapu?

en: Artist - Title
sr_RS@latin: Autor - Naziv

en: Audio Player
sr_RS@latin: Audio Uređaj

en: Audio Track
sr_RS@latin: Zvučni Zapis

en: Aug
sr_RS@latin: Avg

en: August
sr_RS@latin: Avgust

en: Auto Switch Off
sr_RS@latin: Automatsko Isključivanje

en: Auto Switch On
sr_RS@latin: Automatsko Uključivanje

en: Automatically Mark Files "Downloadable" on SoundCloud
sr_RS@latin: Automatski Obeleženi Fajlovi "može se preuzeti" sa SoundCloud

en: Automatically Upload Recorded Shows
sr_RS@latin: Automatski Prenos (Upload) snimljene emisije

en: Back to login screen
sr_RS@latin: Povratak na ekran za prijavu

en: Background Colour:
sr_RS@latin: Boja Pozadine:

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
sr_RS@latin: Neispravan zahtev

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
sr_RS@latin: Neispravan zahtev.

en: Begin by adding your files to the library using the 'Add Media' menu button. You can drag and drop your files to this window too.
sr_RS@latin: Započni dodavanjem datoteke u biblioteku pomoću 'Dodaj Medije' meni tasterom. Možeš da povučeš i ispustiš datoteke na ovom prozoru.

en: Bit Rate
sr_RS@latin: Prenos Bita

en: Bit Rate (Kbps)
sr_RS@latin: Brzina u Bitovima (Kbps)

en: Bit Rate:
sr_RS@latin: Brzina u Bitovima:

en: By linking your repeating shows any media items scheduled in any repeat show will also get scheduled in the other repeat shows
sr_RS@latin: Povezivanjem svoje ponavljajuće emisije svaka zakazana medijska stava u svakoj ponavljajućim emisijama dobiće isti raspored takođe i u drugim ponavljajućim emisijama

en: Calendar
sr_RS@latin: Kalendar

en: Can not connect to the streaming server
sr_RS@latin: Ne može da se poveže na serveru

en: Can't drag and drop repeating shows
sr_RS@latin: Ne možeš povući i ispustiti ponavljajuće emisije

en: Can't move a past show
sr_RS@latin: Ne možeš premestiti događane emisije

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
sr_RS@latin: Ne možeš premestiti snimljene emisije ranije od 1 sat vremena pre njenih reemitovanja.

en: Can't move show into past
sr_RS@latin: Ne možeš premestiti emisiju u prošlosti

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
sr_RS@latin: Ne možeš da podesiš da 'cue in' bude veće nego 'cue out'.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
sr_RS@latin: Ne možeš da podesiš da 'cue out' bude veće od dužine fajla.

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
sr_RS@latin: Ne možeš da podesiš da 'cue out' bude manje nego 'cue in'.

en: Cancel
sr_RS@latin: Odustani

en: Cancel Current Show
sr_RS@latin: Prekid Emisija

en: Cancel Current Show?
sr_RS@latin: Otkaži Trenutnog Programa?

en: Cancel current show
sr_RS@latin: Poništi trenutnu emisiju

en: Cannot create show in the past
sr_RS@latin: Ne može da se stvori emisiju u prošlosti

en: Cannot have duration 00h 00m
sr_RS@latin: Ne može da traje 00h 00m

en: Cannot have duration < 0m
sr_RS@latin: Ne može da traje < 0m

en: Cannot have duration greater than 24h
sr_RS@latin: Ne može da traje više od 24h

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
sr_RS@latin: Ne možeš da menjaš datum/vreme početak emisije, ako je već počela

en: Cannot move items out of linked shows
sr_RS@latin: Ne možeš da premestiš stavke iz povezanih emisija

en: Cannot schedule outside a show.
sr_RS@latin: Ne može da se zakazuje van emisije.

en: Cannot schedule overlapping shows
sr_RS@latin: Ne možeš zakazati preklapajuće emisije

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
sr_RS@latin: Ne može da se zakaže preklapajuće emisije.
    Napomena: Promena veličine ponavljane emisije utiče na sve njene ponavljanje.

en: Channels:
sr_RS@latin: Kanali:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
sr_RS@latin: Proveri ovu kućicu za automatsko isključenje Majstor/Emisija izvora, nakon prestanka rada izvora.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
sr_RS@latin: Proveri ovu kućicu za automatsko prebacivanje na Majstor/Emisija izvora, nakon što je spojen izvor.

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
sr_RS@latin: Proveri ovu opciju kako bi se omogućilo metapodataka za OGG potoke.

en: Choose Days:
sr_RS@latin: Odaberi Dane:

en: Choose Folder to Watch
sr_RS@latin: Odaberi Mapu za Praćenje

en: Choose Show Instance
sr_RS@latin: Odaberi Emisijsku Stepenu

en: Choose Storage Folder
sr_RS@latin: Odaberi Mapu za Skladištenje

en: Choose folder
sr_RS@latin: Odaberi folder

en: City:
sr_RS@latin: Grad:

en: Clear
sr_RS@latin: Očisti

en: Close
sr_RS@latin: Zatvori

en: Composer
sr_RS@latin: Kompozitor

en: Composer:
sr_RS@latin: Kompozitor:

en: Conductor
sr_RS@latin: Dirigent

en: Conductor:
sr_RS@latin: Dirigent:

en: Configure Mail Server
sr_RS@latin: Konfigurisanje Mail servera

en: Confirm new password
sr_RS@latin: Potvrdi novu lozinku

en: Connected to the streaming server
sr_RS@latin: Priključen je na serveru

en: Connection URL:
sr_RS@latin: Priključni URL:

en: Content in linked shows must be scheduled before or after any one is broadcasted
sr_RS@latin: Sadržaj u povezanim emisijama mora da bude zakazan pre ili posle bilo koje emisije

en: Contents of Show
sr_RS@latin: Sadržaj Emisije

en: Copied %s row%s to the clipboard
sr_RS@latin: %s red%s je kopiran u međumemoriju

en: Copy of %s
sr_RS@latin: Kopiranje od %s

en: Copyright
sr_RS@latin: Autorsko pravo

en: Copyright:
sr_RS@latin: Autorsko pravo:

en: Could not delete some scheduled files.
sr_RS@latin: Ne može da se izbriše neke zakazane datoteke.

en: Could not parse M3U playlist
sr_RS@latin: Nismo mogli analizirati M3U spisak pesama

en: Could not parse PLS playlist
sr_RS@latin: Nismo mogli analizirati PLS spisak pesama

en: Could not parse XSPF playlist
sr_RS@latin: Nismo mogli analizirati XSPF spisak pesama

en: Country:
sr_RS@latin: Država:

en: Create Entry
sr_RS@latin: Stvaranje Unosa

en: Create a show by going to 'Calendar' in the menu bar, and then clicking the '+ Show' icon. This can be either a one-time or repeating show. Only admins and program managers can add shows.
sr_RS@latin: Kreiraj jednu emisiju tako da ideš na 'Kalendar' na traci menija, a zatim klikom na '+ Emisija' ikonicu. One mogu da bude bilo jednokratne ili ponavljajuće emisije. Samo administratori i urednici mogu da dodaju emisije.

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
sr_RS@latin: Izradi liste pesama, pametne blokove, i prenose

en: Creating File Summary Template
sr_RS@latin: Stvaranje Šablona za Datotečni Sažeci

en: Creating Log Sheet Template
sr_RS@latin: Stvaranje Listu Šablona

en: Creative Commons Attribution
sr_RS@latin: Creative Commons Imenovanje

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
sr_RS@latin: Creative Commons Imenovanje Bez Izvedenih Dela

en: Creative Commons Attribution Noncommercial
sr_RS@latin: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
sr_RS@latin: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno Bez Izvedenih Dela

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
sr_RS@latin: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno Dijeli Pod Istim Uslovima

en: Creative Commons Attribution Share Alike
sr_RS@latin: Creative Commons Deli Pod Istim Uslovima

en: Creator
sr_RS@latin: Tvorac

en: Creator:
sr_RS@latin: Tvorac:

en: Cue Editor
sr_RS@latin: Cue Uređivač

en: Cue in and cue out are null.
sr_RS@latin: 'Cue in' i 'cue out' su nule.

en: Current
sr_RS@latin: Trenutna

en: Current Import Folder:
sr_RS@latin: Aktualna Uvozna Mapa:

en: Current Show:
sr_RS@latin: Sadašnja Emisija:

en: Cursor
sr_RS@latin: Pokazivač

en: Custom Password
sr_RS@latin: Prilagođena Lozinka

en: Custom Username
sr_RS@latin: Prilagođeno Korisničko Ime

en: DJ
sr_RS@latin: Disk-džokej

en: DJs can do the following:
sr_RS@latin: Disk-džokeji mogu da uradi sledeće:

en: DJs:
sr_RS@latin: Disk-džokeji:

en: Date End:
sr_RS@latin: Datum Završetka:

en: Date Start:
sr_RS@latin: Datum Početka:

en: Date/Time End:
sr_RS@latin: Datum/Vreme Završetka:

en: Date/Time Start:
sr_RS@latin: Datum/Vreme Početka:

en: Day must be specified
sr_RS@latin: Dan mora da bude naveden

en: December
sr_RS@latin: Decembar

en: Default Crossfade Duration (s):
sr_RS@latin: Podrazumevano Trajanje Ukršteno Stišavanje (s):

en: Default Fade In (s):
sr_RS@latin: Podrazumevano Odtamnjenje (s):

en: Default Fade Out (s):
sr_RS@latin: Podrazumevano Zatamnjenje (s):

en: Default Genre:
sr_RS@latin: Podrazumevani Žanr:

en: Default Interface Language
sr_RS@latin: Podrazumevani Jezik Interfejsa

en: Default Length:
sr_RS@latin: Zadata Dužina:

en: Default License:
sr_RS@latin: Zadata Dozvola:

en: Default Track Type:
sr_RS@latin: Zadata Vrsta Pesme:

en: Delete
sr_RS@latin: Obriši

en: Delete This Instance
sr_RS@latin: Obriši u tom slučaju

en: Delete This Instance and All Following
sr_RS@latin: Obriši u tom slučaju i svi prateći

en: Delete selected item(s)?
sr_RS@latin: Obrišeš li odabranu (e) stavu (e)?

en: Demo
sr_RS@latin: Ogledni

en: Description
sr_RS@latin: Opis

en: Description:
sr_RS@latin: Opis:

en: Deselect all
sr_RS@latin: Odznači sve

en: Deselect this page
sr_RS@latin: Odznači ovu stranicu

en: Disabled
sr_RS@latin: Onemogućeno

en: Disk Space
sr_RS@latin: Diskovni Prostor

en: Done
sr_RS@latin: Gotovo

en: Download
sr_RS@latin: Preuzimanje

en: Drag files here.
sr_RS@latin: Povuci datoteke ovde.

en: Duplicate Playlist
sr_RS@latin: Udvostručavanje

en: Duration
sr_RS@latin: Trajanje

en: Duration:
sr_RS@latin: Trajanje:

en: Dynamic
sr_RS@latin: Dinamički

en: Dynamic Smart Block
sr_RS@latin: Dinamički Pametan Blok

en: Dynamic Smart Block Criteria:
sr_RS@latin: Dinamički Pametan Blok Kriterijumi:

en: Dynamic block is not previewable
sr_RS@latin: Dinamički blok nije dostupan za pregled

en: Edit
sr_RS@latin: Uređivanje

en: Edit History Record
sr_RS@latin: Uredi Istorijat Upisa

en: Edit Metadata
sr_RS@latin: Uredi Metapodatke

en: Edit Show
sr_RS@latin: Uređivanje Programa

en: Edit This Instance
sr_RS@latin: Uredi u tom slučaju

en: Email / Mail Server Settings
sr_RS@latin: Podešavanja E-mail / Mail Servera

en: Email Address
sr_RS@latin: E-mail Adresa

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
sr_RS@latin: E-mail nije mogao da bude poslat. Proveri svoje postavke servera pošte i proveri se da je ispravno podešen.

en: Email sent
sr_RS@latin: E-mail je poslat

en: Email:
sr_RS@latin: E-mail:

en: Empty playlist
sr_RS@latin: Prazan spisak pesama

en: Empty playlist content
sr_RS@latin: Prazan sadržaj spisak pesama

en: Empty smart block
sr_RS@latin: Prazan pametni blok

en: Empty smart block content
sr_RS@latin: Prazan sadržaj pametnog bloka

en: Enable Replay Gain
sr_RS@latin: Uključi Replay Gain

en: Enable SoundCloud Upload
sr_RS@latin: Omogući SoundCloud Prenos

en: Enable System Emails (Password Reset)
sr_RS@latin: Omogućavanje sistema e-pošte (Ponovo postavljanje lozinke)

en: Enabled
sr_RS@latin: Omogućeno

en: Enabled:
sr_RS@latin: Omogućeno:

en: Encoded By
sr_RS@latin: Kodirano je po

en: End
sr_RS@latin: Završetak

en: End Time
sr_RS@latin: Vreme Završetka

en: End date must be after start date
sr_RS@latin: Datum završetka mora da bude posle datuma početka

en: End date/time cannot be in the past
sr_RS@latin: Datum završetka i vreme ne može da bude u prošlosti

en: Error code:
sr_RS@latin: Šifra greške:

en: Error msg:
sr_RS@latin: Poruka o grešci:

en: Error: File too large:
sr_RS@latin: Greška: Datoteka je prevelika:

en: Error: Invalid file extension:
sr_RS@latin: Greška: Nevažeći oznak tipa datoteka:

en: Expand Dynamic Block
sr_RS@latin: Proširenje Dinamičkog Bloka

en: Expand Static Block
sr_RS@latin: Proširenje Statičkog Bloka

en: Fade Editor
sr_RS@latin: Uređivač za (Od-/Za-)tamnjivanje

en: Fade In
sr_RS@latin: Odtamnjenje

en: Fade Out
sr_RS@latin: Zatamnjenje

en: Fade in:
sr_RS@latin: Odtamnjenje:

en: Fade out:
sr_RS@latin: Zatamnjenje:

en: Failed to create 'organize' directory.
sr_RS@latin: Nije uspelo stvaranje 'organizovanje' direktorijuma.

en: February
sr_RS@latin: Februar

en: File Path:
sr_RS@latin: Staža Datoteka:

en: File Summary
sr_RS@latin: Datotečni Izveštaj

en: File Summary Templates
sr_RS@latin: Šabloni za Datotečni Sažeci

en: File count error.
sr_RS@latin: Greška broj datoteke.

en: File extension error.
sr_RS@latin: Greška (oznaku tipa datoteke).

en: File import in progress...
sr_RS@latin: Uvoz datoteke je u toku...

en: File size error.
sr_RS@latin: Greška veličine datoteke.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
sr_RS@latin: Datoteka: %f, veličina: %s, maks veličina datoteke: %m

en: File: %s
sr_RS@latin: Fajl: %s

en: Files
sr_RS@latin: Datoteke

en: Filter By Show:
sr_RS@latin: Po Emisiji:

en: Filter History
sr_RS@latin: Filtriraj Istorije

en: Find
sr_RS@latin: Pronađi

en: Find Shows
sr_RS@latin: Pronađi Emisije

en: First Name
sr_RS@latin: Ime

en: Firstname:
sr_RS@latin: Ime:

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
sr_RS@latin: Za detaljnu pomoć, pročitaj %suputstvo za korišćenje%s.

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
sr_RS@latin: Za više detalja, pročitaj %sUputstvu za upotrebu%s

en: Fr
sr_RS@latin: Pe

en: Fri
sr_RS@latin: Pet

en: Friday
sr_RS@latin: Petak

en: From {from} to {to}
sr_RS@latin: Od {from} do {to}

en: Generate
sr_RS@latin: Generiši

en: Generate playlist content and save criteria
sr_RS@latin: Generisanje liste pesama i čuvanje sadržaja kriterijume

en: Generic error.
sr_RS@latin: Generička greška.

en: Genre
sr_RS@latin: Žanr

en: Genre:
sr_RS@latin: Žanr:

en: Get new password
sr_RS@latin: Nabavi novu lozinku

en: Getting Started
sr_RS@latin: Početak Korišćenja

en: Getting information from the server...
sr_RS@latin: Dobijanje informacija sa servera...

en: Given email not found.
sr_RS@latin: S obzirom e-mail nije pronađen.

en: Global Settings
sr_RS@latin: Globalna Podešavanja

en: Guest
sr_RS@latin: Gost

en: Guests can do the following:
sr_RS@latin: Gosti mogu da uradi sledeće:

en: HTTP Error.
sr_RS@latin: HTTP Greška.

en: Hardware Audio Output
sr_RS@latin: Hardver Audio Izlaz

en: Help
sr_RS@latin: Pomoć

en: Hi %s, 
    
    Click this link to reset your password:
sr_RS@latin: Zdravo %s, 
    
    Klikni na ovaj link kako bi poništio lozinku:

en: History
sr_RS@latin: Istorija

en: History Templates
sr_RS@latin: Istorijski Šabloni

en: Hour
sr_RS@latin: Sat

en: IO error.
sr_RS@latin: IO greška.

en: ISRC Number:
sr_RS@latin: ISRC Broj:

en: Icecast Vorbis Metadata
sr_RS@latin: Icecast Vorbis Metapodaci

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
sr_RS@latin: Ako je iza Airtime-a ruter ili zaštitni zid, možda moraš da konfigurišeš polje porta prosleđivanje i ovo informaciono polje će da bude netačan. U tom slučaju moraćeš ručno da ažuriraš ovo polje, da bi pokazao tačnohost/port/mount da se mogu da poveže tvoji disk-džokeji. Dopušteni opseg je između 1024 i 49151.

en: If you change the username or password values for an enabled stream the playout engine will be rebooted and your listeners will hear silence for 5-10 seconds. Changing the following fields will NOT cause a reboot: Stream Label (Global Settings), and Switch Transition Fade(s), Master Username, and Master Password (Input Stream Settings). If Airtime is recording, and if the change causes a playout engine restart, the recording will be interrupted.
sr_RS@latin: Oprezno prilikom ažuriranju podataka!

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
sr_RS@latin: Ako tvoj Icecast server očekuje korisničko ime iz 'izvora', ovo polje može da ostane prazno.

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
sr_RS@latin: Ako tvoj 'live streaming' klijent ne pita za korisničko ime, ovo polje trebalo da bude 'izvor'.

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
sr_RS@latin: Slika mora da bude jpg, jpeg, png, ili gif

en: Import Folder:
sr_RS@latin: Uvozna Mapa:

en: Import media files
sr_RS@latin: Uvoz medijske fajlove

en: Init error.
sr_RS@latin: Init greška.

en: Input Stream Settings
sr_RS@latin: Podešavanje Ulaznog signala

en: Input must be a number
sr_RS@latin: Mora da bude broj

en: Input must be a positive number
sr_RS@latin: Mora da bude pozitivan broj

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
sr_RS@latin: Mora da bude u obliku: hh:mm:ss.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
sr_RS@latin: Mora da bude u obliku: gggg-mm-dd

en: Interface Timezone:
sr_RS@latin: Vremenska Zona Interfejsi:

en: Invalid character entered
sr_RS@latin: Uneseni su nevažeći znakovi

en: Invalid form values.
sr_RS@latin: Nevažeći vrednosti obrasca.

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
sr_RS@latin: Nevažeći prenos - Čini se da je ovo preuzimanje.

en: Isrc Number:
sr_RS@latin: Isrc Broj:

en: January
sr_RS@latin: Januar

en: July
sr_RS@latin: Jul

en: Jump to the current playing track
sr_RS@latin: Skoči na trenutnu sviranu pesmu

en: June
sr_RS@latin: Jun

en: Label
sr_RS@latin: Nalepnica

en: Label:
sr_RS@latin: Nalepnica:

en: Language
sr_RS@latin: Jezik

en: Language:
sr_RS@latin: Jezik:

en: Last Modified
sr_RS@latin: Poslednja Izmena

en: Last Name
sr_RS@latin: Prezime

en: Last Played
sr_RS@latin: Zadnji Put Odigrana

en: Lastname:
sr_RS@latin: Prezime:

en: Length
sr_RS@latin: Dužina

en: Length needs to be greater than 0 minutes
sr_RS@latin: Dužina mora da bude veća od 0 minuta

en: Length should be of form "00h 00m"
sr_RS@latin: Dužina mora da bude u obliku "00h 00m"

en: Length:
sr_RS@latin: Dužina:

en: Library
sr_RS@latin: Biblioteka

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
sr_RS@latin: Ograničenje ne može da bude prazan ili manji od 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
sr_RS@latin: Ograničenje ne može da bude više od 24 sati

en: Limit to
sr_RS@latin: Ograničeno na

en: Limit to
sr_RS@latin: Ograničeno za

en: Limit to:
sr_RS@latin: Ograničiti se na:

en: Listen
sr_RS@latin: Slušaj

en: Listener Count Over Time
sr_RS@latin: Statistika Slušalaca

en: Listener Count on %s: %s
sr_RS@latin: Broj Slušalaca %s: %s

en: Listener Stats
sr_RS@latin: Slušateljska Statistika

en: Live
sr_RS@latin: Uživo

en: Live Stream
sr_RS@latin: Prenos Uživo

en: Live Stream Input
sr_RS@latin: Ulaz Uživnog Prenosa

en: Live stream
sr_RS@latin: Prenos uživo

en: Loading...
sr_RS@latin: Učitavanje...

en: Log Sheet
sr_RS@latin: Spisak Prijava

en: Log Sheet Templates
sr_RS@latin: Šabloni Spisak Prijave

en: Login
sr_RS@latin: Prijava

en: Login name is not unique.
sr_RS@latin: Ime prijave nije jedinstveno.

en: Logout
sr_RS@latin: Odjava

en: Look in
sr_RS@latin: Pogledaj unutra

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
sr_RS@latin: Izgleda stranica koju si tražio ne postoji!

en: Loop
sr_RS@latin: Petlja

en: Manage Media Folders
sr_RS@latin: Upravljanje Medijske Mape

en: Manage Users
sr_RS@latin: Upravljanje Korisnike

en: Manage all library content
sr_RS@latin: Upravljanje sve sadržaje biblioteka

en: Manage assigned show content
sr_RS@latin: Upravljanje dodeljen sadržaj emisije

en: Manage preferences
sr_RS@latin: Upravljanje podešavanja

en: Manage their own library content
sr_RS@latin: Upravljanje svoje bibliotečkog sadržaja

en: Manage users
sr_RS@latin: Upravljanje korisnike

en: Manage watched folders
sr_RS@latin: Upravljanje nadziranih datoteke

en: March
sr_RS@latin: Mart

en: Master Password
sr_RS@latin: Majstorska Lozinka

en: Master Source
sr_RS@latin: Majstorski Izvor

en: Master Source Connection URL
sr_RS@latin: URL veza majstorskog izvora

en: Master Source Connection URL:
sr_RS@latin: URL veza Majstorskog izvora:

en: Master Source Mount Point
sr_RS@latin: Tačka Majstorskog Izvora

en: Master Source Port
sr_RS@latin: Port Majstorskog Izvora

en: Master Stream
sr_RS@latin: Majstorski Prenos

en: Master Username
sr_RS@latin: Majstorsko Kor. Ime

en: May
sr_RS@latin: Maj

en: Media Folders
sr_RS@latin: Medijska Mapa

en: Memory
sr_RS@latin: Memorija

en: Minute
sr_RS@latin: Minuta

en: Mo
sr_RS@latin: Po

en: Mobile Phone:
sr_RS@latin: Mobilni Telefon:

en: Mon
sr_RS@latin: Pon

en: Monday
sr_RS@latin: Ponedeljak

en: Mood
sr_RS@latin: Raspoloženje

en: Mood:
sr_RS@latin: Raspoloženje:

en: Mount Point
sr_RS@latin: Tačka Montiranja

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
sr_RS@latin: Montiranje ne može da bude prazna sa Icecast serverom.

en: Moving %s Items
sr_RS@latin: Premeštanje %s Stavke

en: Moving 1 Item
sr_RS@latin: Premeštanje 1 Stavka

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
sr_RS@latin: Moraš pričekati 1 sat za re-emitovanje.

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
sr_RS@latin: Moraš da čekaš najmanje 1 sat za re-emitovanje

en: My Account
sr_RS@latin: Moj Nalog

en: Name
sr_RS@latin: Naziv

en: Name:
sr_RS@latin: Naziv:

en: New
sr_RS@latin: Novi

en: New File Summary Template
sr_RS@latin: Novi Šablon za Datotečni Sažeci

en: New Log Sheet Template
sr_RS@latin: Novi Listu šablona

en: New Playlist
sr_RS@latin: Novi Spisak Pesama

en: New Smart Block
sr_RS@latin: Novi Pametni Blok

en: New User
sr_RS@latin: Novi Korisnik

en: New Webstream
sr_RS@latin: Novi Prenos

en: New password
sr_RS@latin: Nova lozinka

en: New version available:
sr_RS@latin: Nova verzija je dostupna:

en: Next:
sr_RS@latin: Sledeća:

en: No End?
sr_RS@latin: Nema Kraja?

en: No File Summary Templates
sr_RS@latin: Nema Šablona za Datotečni Sažeci

en: No Log Sheet Templates
sr_RS@latin: Nema Listu Šablona

en: No MIME type found for webstream.
sr_RS@latin: Ne postoji MIME tip za prenos.

en: No Records
sr_RS@latin: Nema Zapisa

en: No Show
sr_RS@latin: Nema Programa

en: No action available
sr_RS@latin: Nema dostupnih akcija

en: No open playlist
sr_RS@latin: Nema otvorenih spisak pesama

en: No open smart block
sr_RS@latin: Nema otvoreni pametni blok

en: No result found
sr_RS@latin: Nema pronađenih rezultata

en: No webstream
sr_RS@latin: Nema prenosa

en: Not a valid Directory
sr_RS@latin: Ne važeći Direktorijum

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
sr_RS@latin: Napomena: Sve veća od 600k600 će da se menjaju.

en: Nothing Scheduled
sr_RS@latin: Ništa po rasporedu

en: November
sr_RS@latin: Novembar

en: Now Playing
sr_RS@latin: Trenutno Izvođena

en: ON AIR
sr_RS@latin: PRENOS

en: Oct
sr_RS@latin: Okt

en: October
sr_RS@latin: Oktobar

en: Off Air Metadata
sr_RS@latin: Off Air Metapodaci

en: One Shot Sample
sr_RS@latin: Jedan Metak Uzorak

en: Only numbers are allowed.
sr_RS@latin: Dopušteni su samo brojevi.

en: Open
sr_RS@latin: Otvori

en: Open Media Builder
sr_RS@latin: Otvori Medijskog Graditelja

en: Open library to add or remove content
sr_RS@latin: Otvori biblioteku za dodavanje ili uklanjanje sadržaja

en: Original
sr_RS@latin: Izvorni

en: Original Length:
sr_RS@latin: Originalna Dužina:

en: Other
sr_RS@latin: Ostalo

en: Output Stream Settings
sr_RS@latin: Izlazne Prenosne Podešavanje

en: Output Type
sr_RS@latin: Tip Izlaza

en: Override
sr_RS@latin: Nadjačaj

en: Owner
sr_RS@latin: Vlasnik

en: Page not found
sr_RS@latin: Stranica nije pronađena

en: Page not found!
sr_RS@latin: Stranica nije pronađena!

en: Password
sr_RS@latin: Lozinka

en: Password confirmation does not match your password.
sr_RS@latin: Lozinke koje ste uneli ne podudaraju se.

en: Password field cannot be empty.
sr_RS@latin: 'Lozinka' polja ne sme da ostane prazno.

en: Password:
sr_RS@latin: Lozinka:

en: Passwords do not match
sr_RS@latin: Lozinke se ne podudaraju

en: Permission denied
sr_RS@latin: Dozvola odbijena

en: Phone:
sr_RS@latin: Telefon:

en: Play
sr_RS@latin: Pokreni

en: Played
sr_RS@latin: Puštena

en: Playlist Contents:
sr_RS@latin: Sadržaji Spisak Pesama:

en: Playlist crossfade
sr_RS@latin: Križno utišavanje spisak pesama

en: Playlist saved
sr_RS@latin: Spisak pesama je spremljena

en: Playlist shuffled
sr_RS@latin: Spisak pesama je izmešan

en: Playlists
sr_RS@latin: Liste pesama

en: Playout History
sr_RS@latin: Istorija Puštenih Pesama

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
sr_RS@latin: Unesi i potvrdi svoju novu lozinku u polja dole.

en: Please enter your account e-mail address. You will receive a link to create a new password via e-mail.
sr_RS@latin: Unesi svoju e-mail adresu naloga. Primićeš link za novu lozinku putem e-maila.

en: Please enter your user name and password
sr_RS@latin: Molimo unesi svoje korisničko ime i lozinku

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
sr_RS@latin: Molimo, proveri da li je ispravan/na admin korisnik/lozinka na stranici Sistem->Prenosi.

en: Please select a cursor position on timeline.
sr_RS@latin: Molimo odaberi mesto pokazivača na vremenskoj crti.

en: Please select a repeat day
sr_RS@latin: Molimo, odaberi kojeg dana

en: Please selection an option
sr_RS@latin: Molimo, odaberi opciju

en: Please upgrade to
sr_RS@latin: Molimo nadogradi na

en: Port %s is not available
sr_RS@latin: Port %s nije dostupan

en: Port cannot be empty.
sr_RS@latin: Port ne može da bude prazan.

en: Preferences
sr_RS@latin: Podešavanje

en: Preferences updated.
sr_RS@latin: Podešavanja su ažurirane.

en: Preview
sr_RS@latin: Pregled

en: Previous:
sr_RS@latin: Prethodna:

en: Problem with Liquidsoap...
sr_RS@latin: Problem sa Liquidsoap...

en: Processing...
sr_RS@latin: Obrada...

en: Progam Managers can do the following:
sr_RS@latin: Menadžer programa mogu da uradi sledeće:

en: Program Manager
sr_RS@latin: Voditelj Programa

en: RESET
sr_RS@latin: Resetovanje

en: Re-upload to SoundCloud
sr_RS@latin: Ponovo-da prenese na Soundcloud

en: Rebroadcast of %s from %s
sr_RS@latin: Reemitovanje od %s od %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
sr_RS@latin: Reemitovanje emisija %s od %s na %s

en: Rebroadcast?
sr_RS@latin: Ponovo da emituje?

en: Record & Rebroadcast
sr_RS@latin: Snimanje & Reemitovanje

en: Record file doesn't exist
sr_RS@latin: Snimljena datoteka ne postoji

en: Record from Line In?
sr_RS@latin: Snimanje sa Line In?

en: Recording
sr_RS@latin: Snimanje

en: Recording From Line In
sr_RS@latin: Snimanje sa Line In

en: Recording:
sr_RS@latin: Snimanje:

en: Register Airtime
sr_RS@latin: Airtime Registar

en: Remind me in 1 week
sr_RS@latin: Podseti me za 1 nedelju

en: Remind me never
sr_RS@latin: Nikad me više ne podseti

en: Remove
sr_RS@latin: Ukloni

en: Remove All Content
sr_RS@latin: Ukloni Sve Sadržaje

en: Remove all content?
sr_RS@latin: Ukloniš sve sadržaje?

en: Remove cursor
sr_RS@latin: Ukloni pokazivač

en: Remove overbooked tracks
sr_RS@latin: Ukloni prebukirane pesme

en: Remove selected scheduled items
sr_RS@latin: Ukloni odabrane zakazane stavke

en: Remove watched directory
sr_RS@latin: Ukloni nadzoranu direktorijumu

en: Repeat By:
sr_RS@latin: Ponavljanje Po:

en: Repeat Days:
sr_RS@latin: Ponovljeni Dani:

en: Repeat Type:
sr_RS@latin: Tip Ponavljanje:

en: Repeats?
sr_RS@latin: Ponavljanje?

en: Replay Gain Modifier
sr_RS@latin: Replay Gain Modifikator

en: Requires Authentication
sr_RS@latin: Zahteva potvrdu identiteta

en: Reset Password 'From' Email
sr_RS@latin: Ponovo postavi lozinku 'iz' e-pošte

en: Reset password
sr_RS@latin: Resetuj lozinku

en: Restore password
sr_RS@latin: Oporavak lozinke

en: Retreiving data from the server...
sr_RS@latin: Dobijanje podataka sa servera...

en: Retrieving data from the server...
sr_RS@latin: Preuzimanje podataka sa servera...

en: Sa
sr_RS@latin: Su

en: Sample Rate
sr_RS@latin: Uzorak Stopa

en: Sample Rate (kHz)
sr_RS@latin: Uzorak Stopa (kHz)

en: Sample Rate:
sr_RS@latin: Uzorak Stopa:

en: Sat
sr_RS@latin: Sub

en: Saturday
sr_RS@latin: Subota

en: Save
sr_RS@latin: Sačuvaj

en: Save playlist
sr_RS@latin: Sačuvaj spisak pesama

en: Schedule shows
sr_RS@latin: Rasporedne emisije

en: Scheduled
sr_RS@latin: Zakazana

en: Scheduled Play
sr_RS@latin: Zakazana Predstava

en: Search Users:
sr_RS@latin: Traži Korisnike:

en: Security error.
sr_RS@latin: Bezbednosna greška.

en: Select
sr_RS@latin: Odaberi

en: Select Country
sr_RS@latin: Odaberi Državu

en: Select Days:
sr_RS@latin: Odaberi Dane:

en: Select all
sr_RS@latin: Odaberi sve

en: Select criteria
sr_RS@latin: Odaberi kriterijume

en: Select cursor
sr_RS@latin: Odaberi pokazivač

en: Select files
sr_RS@latin: Izaberi datoteke

en: Select modifier
sr_RS@latin: Odaberi modifikator

en: Select none
sr_RS@latin: Ne odaberi ništa

en: Select stream:
sr_RS@latin: Prenosi:

en: Select this page
sr_RS@latin: Odaberi ovu stranicu

en: Select your media from the left pane and drag them to your show in the right pane.
sr_RS@latin: Odaberi svoje medije na levom oknu i povuci ih na svoju emisiju u desnom oknu.

en: Send support feedback
sr_RS@latin: Pošalji povratne informacije

en: September
sr_RS@latin: Septembar

en: Server cannot be empty.
sr_RS@latin: Server ne može da bude prazan.

en: Service
sr_RS@latin: Usluga

en: Service Type:
sr_RS@latin: Tip Usluge:

en: Set
sr_RS@latin: Podesi

en: Set Cue In
sr_RS@latin: Podesi Cue In

en: Set Cue Out
sr_RS@latin: Podesi Cue Out

en: Set Default
sr_RS@latin: Postavi Podrazumevano

en: Set Default Template
sr_RS@latin: Podesi Podrazumevano Šablonu

en: Set smart block type:
sr_RS@latin: Podesi smart block tipa:

en: Settings updated successfully!
sr_RS@latin: Podešavanja su uspešno ažurirane!

en: Share
sr_RS@latin: Podeli

en: Show
sr_RS@latin: Emisija

en: Show - Artist - Title
sr_RS@latin: Emisija - Autor - Naziv

en: Show / hide columns
sr_RS@latin: Pokaži/sakrij kolone

en: Show Content
sr_RS@latin: Programski Sadržaj

en: Show Empty
sr_RS@latin: Prazna Emisija

en: Show Source
sr_RS@latin: Emisijski Izvor

en: Show Source Connection URL
sr_RS@latin: URL veza Programskog izvora

en: Show Source Connection URL:
sr_RS@latin: URL veza Programskog izvora:

en: Show Source Mount Point
sr_RS@latin: Tačka Programskog Izvora

en: Show Source Port
sr_RS@latin: Port Programskog Izvora

en: Show Summary
sr_RS@latin: Programski Izveštaj

en: Show Waveform
sr_RS@latin: Emisijski zvučni talasni oblik

en: Show is empty
sr_RS@latin: Emisija je prazna

en: Show me what I am sending
sr_RS@latin: Pokaži mi šta šaljem

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
sr_RS@latin: Emisija je izbrisana jer je snimljena emisija ne postoji!

en: Show:
sr_RS@latin: Program:

en: Shows can have a max length of 24 hours.
sr_RS@latin: Emisije mogu da imaju najveću dužinu 24 sata.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
sr_RS@latin: Emisija duže od predviđenog vremena će da bude odsečen.

en: Shuffle
sr_RS@latin: Mešanje

en: Shuffle playlist
sr_RS@latin: Slučajni izbor spisak pesama

en: Shuffle playlist content
sr_RS@latin: Sadržaj slučajni izbor spisak pesama

en: Smart Block Options
sr_RS@latin: Smart Block Opcije

en: Smart Blocks
sr_RS@latin: Smart Block-ovi

en: Smart block generated and criteria saved
sr_RS@latin: Smart block je generisan i kriterijume su spremne

en: Smart block saved
sr_RS@latin: Smart block je sačuvan

en: Smart block shuffled
sr_RS@latin: Smart block je izmešan

en: Some stream types require extra configuration. Details about enabling %sAAC+ Support%s or %sOpus Support%s are provided.
sr_RS@latin: Neke vrste emitovanje zahtevaju dodatnu konfiguraciju. Detalji oko omogućavanja %sAAC+ Podrške%s ili %sOpus Podrške%s su ovde dostupni.

en: Something went wrong.
sr_RS@latin: Nešto je pošlo po krivu.

en: Sound Effect
sr_RS@latin: Zvučni efekat

en: SoundCloud Email
sr_RS@latin: SoundCloud E-mail

en: SoundCloud Password
sr_RS@latin: SoundCloud Lozinka

en: SoundCloud Settings
sr_RS@latin: SoundCloud Podešavanje

en: SoundCloud Tags: (separate tags with spaces)
sr_RS@latin: SoundCloud Tagovi: (zasebne oznake sa razmacima)

en: Source Streams
sr_RS@latin: Prenosni Izvori

en: Sourcefabric Privacy Policy
sr_RS@latin: Sourcefabric Pravila o Privatnosti

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
sr_RS@latin: Odredi prilagođene autentifikacije koje će da se uvaži samo za ovu emisiju.

en: Spoken
sr_RS@latin: Govorni

en: Start
sr_RS@latin: Početak

en: Start Time
sr_RS@latin: Vreme Početka

en: Start upload
sr_RS@latin: Pokreni upload

en: Static
sr_RS@latin: Statički

en: Static Smart Block
sr_RS@latin: Statički Pametan Blok

en: Static Smart Block Contents:
sr_RS@latin: Statički Pametan Blok Sadržaji:

en: Station Description:
sr_RS@latin: Opis:

en: Station Logo:
sr_RS@latin: Logo:

en: Station Name
sr_RS@latin: Naziv Stanice

en: Station Timezone
sr_RS@latin: Stanična Vremenska Zona

en: Station Web Site:
sr_RS@latin: Veb Stranica:

en: Station name - Show name
sr_RS@latin: Naziv stanice - Naziv emisije

en: Station time
sr_RS@latin: Glavno vreme

en: Status
sr_RS@latin: Stanje

en: Stem
sr_RS@latin: Poreklo

en: Stop
sr_RS@latin: Stani

en: Stop Upload
sr_RS@latin: Zaustavi Upload

en: Stop recording current show?
sr_RS@latin: Zaustavljanje snimanje emisije?

en: Stream
sr_RS@latin: Prenos

en: Stream Label:
sr_RS@latin: Vidljivi Podaci:

en: Stream Setting Updated.
sr_RS@latin: Prenos Podešavanje je Ažurirano.

en: Stream Settings
sr_RS@latin: Prenosna Podešavanja

en: Stream Type:
sr_RS@latin: Prenos Tipa:

en: Stream URL:
sr_RS@latin: URL Prenosa:

en: Stream URL:
sr_RS@latin: URL Prenosa:

en: Streams
sr_RS@latin: Prenosi

en: Style
sr_RS@latin: Stil

en: Su
sr_RS@latin: Ne

en: Sun
sr_RS@latin: Ned

en: Sunday
sr_RS@latin: Nedelja

en: Support Feedback
sr_RS@latin: Povratne Informacije

en: Support setting updated.
sr_RS@latin: Podrška podešavanja je ažurirana.

en: Switch Transition Fade (s)
sr_RS@latin: Prelazni Fade Prekidač (s)

en: System
sr_RS@latin: Sistem

en: Terms and Conditions
sr_RS@latin: Uslovi i Odredbe

en: Text Colour:
sr_RS@latin: Boja Teksta:

en: Th
sr_RS@latin: Če

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
sr_RS@latin: Željena dužina bloka neće da bude postignut jer Airtime ne mogu da pronađe dovoljno jedinstvene pesme koje odgovaraju tvojim kriterijumima. Omogući ovu opciju ako želiš da dopustiš da neke pesme mogu da se više puta ponavljaju.

en: The file was not uploaded, there is %s MB of disk space left and the file you are uploading has a size of %s MB.
sr_RS@latin: Prenos datoteke nije uspeo jer slobodan prostor je samo %s MB od željenih datoteke veličine od %s MB.

en: The file was not uploaded, this error can occur if the computer hard drive does not have enough disk space or the stor directory does not have correct write permissions.
sr_RS@latin: Datoteka nije poslata, ova greška može da se pojavi ako hard disk računara nema dovoljno prostora na disku ili stor direktorijuma nema ispravnih ovlašćenja za zapisivanje.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
sr_RS@latin: Sledeće informacije će da bude prikazane slušaocima u medijskom plejerima:

en: The schedule you're viewing is out of date!
sr_RS@latin: Zastareo se pregledan raspored!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
sr_RS@latin: Zastareo se pregledan raspored! (primer neusklađenost)

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
sr_RS@latin: Zastareo se pregledan raspored! (nevažeći raspored)

en: The show %s has been previously updated!
sr_RS@latin: Ranije je %s emisija već bila ažurirana!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
sr_RS@latin: Emisija %s je gotova i ne mogu da bude zakazana.

en: The show instance doesn't exist anymore!
sr_RS@latin: Emisija u ovom slučaju više ne postoji!

en: The soundcloud id for this file is:
sr_RS@latin: SoundCloud id za ovu datoteku je:

en: The stream is disabled
sr_RS@latin: Prenos je onemogućen

en: The value has to be numeric
sr_RS@latin: Vrednost mora da bude numerička

en: The value should be an integer
sr_RS@latin: Vrednost mora da bude ceo broj

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
sr_RS@latin: Vrednost mora da bude u obliku vremenske oznake (npr. 0000-00-00 ili 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
sr_RS@latin: Vrednost mora da bude manja od %s znakova

en: The value should be less then 2147483648
sr_RS@latin: Vrednost bi trebala da bude manja od 2147483648

en: The work is in the public domain
sr_RS@latin: Rad je u javnom domenu

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
sr_RS@latin: Godina %s mora da bude u rasponu između 1753 - 9999

en: Then you're good to go!
sr_RS@latin: I već je završeno!

en: There is no source connected to this input.
sr_RS@latin: Nema spojenog izvora na ovaj ulaz.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
sr_RS@latin: Došlo je do greške prilikom prenosa na soundcloud.

en: This file appears to be corrupted and will not be added to media library.
sr_RS@latin: Ova datoteka čini se da je oštećena i neće bude dodata u medijskoj biblioteci.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
sr_RS@latin: To sledi isti obrazac bezbednosti za emisije: samo dodeljeni korisnici mogu da se poveže na emisiju.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
sr_RS@latin: Ovo je admin korisničko ime i lozinka za Icecast/SHOUTcast da bi dobio slušateljsku statistiku.

en: This path is currently not accessible.
sr_RS@latin: Ovaj put nije trenutno dostupan.

en: This show has no scheduled content.
sr_RS@latin: Ova emisija nema zakazanog sadržaja.

en: This show is not completely filled with content.
sr_RS@latin: Ova emisija nije u potpunosti ispunjena sa sadržajem.

en: This version is no longer supported.
sr_RS@latin: Ova verzija više nije podržana.

en: This version will soon be obsolete.
sr_RS@latin: Ova verzija uskoro će da bude zastareo.

en: Thu
sr_RS@latin: Čet

en: Thursday
sr_RS@latin: Četvrtak

en: Time must be specified
sr_RS@latin: Vreme mora da bude navedeno

en: Timezone is set to the station timezone by default. Shows in the calendar will be displayed in your local time defined by the Interface Timezone in your user settings.
sr_RS@latin: Vremenska zona je postavljena po staničnu zonu prema zadatim. Emisije u kalendaru će se da prikaže po tvojim lokalnom vremenu koja je definisana u interfejsa vremenske zone u tvojim korisničkim postavci.

en: Timezone:
sr_RS@latin: Vremenska Zona:

en: Title
sr_RS@latin: Naziv

en: Title:
sr_RS@latin: Naziv:

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
sr_RS@latin: Medija je potrebna za reprodukciju, i moraš da ažuriraš svoj pretraživač na noviju verziju, ili da ažuriraš svoj %sFlash plugin%s.

en: Track
sr_RS@latin: Pesma

en: Track Number
sr_RS@latin: Broj Pesma

en: Track preview
sr_RS@latin: Pregled pesma

en: Track:
sr_RS@latin: Pesma:

en: Tu
sr_RS@latin: Ut

en: Tue
sr_RS@latin: Uto

en: Tuesday
sr_RS@latin: Utorak

en: Type the characters you see in the picture below.
sr_RS@latin: Upiši znake koje vidiš na slici u nastavku.

en: URL should be 512 characters or less
sr_RS@latin: URL mora da bude 512 znakova ili manje

en: URL should be of form "http://domain"
sr_RS@latin: URL mora da bude u obliku "http://domain"

en: Unknown Playlist
sr_RS@latin: Nepoznati Spisak Pesama

en: Unknown type:
sr_RS@latin: Nepoznati tip:

en: Unrecognized stream type: %s
sr_RS@latin: Nepoznati prenosni tip: %s

en: Untitled Playlist
sr_RS@latin: Neimenovani Spisak Pesama

en: Untitled Show
sr_RS@latin: Neimenovana Emisija

en: Untitled Smart Block
sr_RS@latin: Neimenovani Smart Block

en: Untitled Webstream
sr_RS@latin: Neimenovani Prenos

en: Update Required
sr_RS@latin: Potrebno Ažuriranje

en: Update show
sr_RS@latin: Ažuriranje emisije

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
sr_RS@latin: Prenosni URL može da bude u krivu ili ne postoji

en: Upload to SoundCloud
sr_RS@latin: Prenos na Soundcloud

en: Uploaded
sr_RS@latin: Dodata

en: Uploaded %d/%d files
sr_RS@latin: Poslata %d/%d datoteka

en: Uploading in progress...
sr_RS@latin: Prenos je u toku...

en: Uptime
sr_RS@latin: Radno Vreme

en: Use Custom Authentication:
sr_RS@latin: Koristi Prilagođeno potvrdu identiteta:

en: User Manual
sr_RS@latin: Uputstvo

en: User Type
sr_RS@latin: Vrsta Korisnika

en: User Type:
sr_RS@latin: Tipova Korisnika:

en: User added successfully!
sr_RS@latin: Korisnik je uspešno dodat!

en: User updated successfully!
sr_RS@latin: Korisnik je uspešno ažuriran!

en: Username
sr_RS@latin: Korisničko ime

en: Username field cannot be empty.
sr_RS@latin: 'Korisničko Ime' polja ne sme da ostane prazno.

en: Username:
sr_RS@latin: Korisničko ime:

en: Users
sr_RS@latin: Korisnici

en: Value cannot be empty
sr_RS@latin: Vrednost ne može da bude prazna

en: Value is required and can't be empty
sr_RS@latin: Vrednost je potrebna i ne može da bude prazan

en: Verify Password:
sr_RS@latin: Potvrdi Lozinku:

en: View / edit description
sr_RS@latin: Pregled / ured opisa

en: View Recorded File Metadata
sr_RS@latin: Metapodaci snimljenog fajla

en: View and manage show content
sr_RS@latin: Prikaz i upravljanje sadržaj emisije

en: View listener stats
sr_RS@latin: Pogledaj statistiku slušaoce

en: View on Soundcloud
sr_RS@latin: Prikaz na Soundcloud

en: View schedule
sr_RS@latin: Pregled rasporeda

en: View show content
sr_RS@latin: Pregled sadržaj emisije

en: View system status
sr_RS@latin: Pregled stanja sistema

en: Warning: Shows cannot be re-linked
sr_RS@latin: Upozorenje: Emisije ne može ponovo da se poveže

en: Warning: You cannot change this field while the show is currently playing
sr_RS@latin: Upozorenje: Ne možeš promeniti sadržaj polja, dok se sadašnja emisija ne završava

en: Watched Folders:
sr_RS@latin: Mape Pod Nadzorom:

en: Waveform features are available in a browser supporting the Web Audio API
sr_RS@latin: Talasni oblik funkcije su dostupne u sporednu Web Audio API pregledaču

en: We
sr_RS@latin: Sr

en: Web Stream
sr_RS@latin: Prenos

en: Web Streams
sr_RS@latin: Prenosi

en: Website
sr_RS@latin: Veb stranica

en: Website:
sr_RS@latin: Veb stranica:

en: Webstream name cannot be empty
sr_RS@latin: Ime prenosa ne može da da bude prazno

en: Webstream saved.
sr_RS@latin: Prenos je sačuvan.

en: Wed
sr_RS@latin: Sre

en: Wednesday
sr_RS@latin: Sreda

en: Week Starts On
sr_RS@latin: Prvi Dan u Nedelji

en: What
sr_RS@latin: Šta

en: When
sr_RS@latin: Kada

en: Who
sr_RS@latin: Ko

en: Work in progress
sr_RS@latin: Radovi su u toku

en: Wrong username or password provided. Please try again.
sr_RS@latin: Pogrešno korisničko ime ili lozinka. Molimo pokušaj ponovo.

en: Year
sr_RS@latin: Godina

en: Year:
sr_RS@latin: Godina:

en: Yes, help Airtime
sr_RS@latin: Da, pomažem Airtime-u

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
sr_RS@latin: Trenutno je prenos datoteke. %sOdlazak na drugom ekranu će da otkaže proces slanja. %s

en: You are not allowed to access this resource.
sr_RS@latin: Ne smeš da pristupiš ovog izvora.

en: You are not allowed to access this resource.
sr_RS@latin: Ne smeš da pristupite ovog izvora.

en: You are not allowed to schedule show %s.
sr_RS@latin: Ne smeš da zakažeš rasporednu emisiju %s.

en: You are not watching any media folders.
sr_RS@latin: Ne pratiš nijedne medijske mape.

en: You are running the latest version
sr_RS@latin: Ti imaš instaliranu najnoviju verziju

en: You are viewing an older version of %s
sr_RS@latin: Gledaš stariju verziju %s

en: You can only add tracks to smart block.
sr_RS@latin: Možeš samo pesme da dodaš za pametnog bloka.

en: You can only add tracks to smart blocks.
sr_RS@latin: Možeš da dodaš samo pesme kod pametnih blokova.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
sr_RS@latin: Možeš samo da dodaš pesme, pametne blokova, i prenose kod liste numera.

en: You cannot add files to recording shows.
sr_RS@latin: Ne možeš da dodaš datoteke za snimljene emisije.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
sr_RS@latin: Ne možeš da dodaš pesme za dinamične blokove.

en: You cannot use same port as Master DJ port.
sr_RS@latin: Ne možeš da koristiš isti port kao Majstor DJ priključak.

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
sr_RS@latin: Nemaš dopuštenje za brisanje odabranog (e) %s.

en: You don't have permission to delete selected items.
sr_RS@latin: Nemaš dopuštenje za brisanje odabrane stavke.

en: You don't have permission to disconnect source.
sr_RS@latin: Nemaš dopuštenje da isključiš izvor.

en: You don't have permission to switch source.
sr_RS@latin: Nemaš dozvolu za promenu izvora.

en: You have to agree to privacy policy.
sr_RS@latin: Moraš da pristaneš na pravila o privatnosti.

en: You must select Criteria and Modifier
sr_RS@latin: Moraš da izabereš Kriteriju i Modifikaciju

en: Your browser does not support playing this file type:
sr_RS@latin: Tvoj pretraživač ne podržava ovu vrstu audio fajl:

en: Your trial expires in
sr_RS@latin: Vaš nalog ističe u

en: Zend Framework Default Application
sr_RS@latin: Zend Framework Zadata Aplikacija

en: and
sr_RS@latin: i

en: contains
sr_RS@latin: sadrži

en: day
sr_RS@latin: dan

en: day of the month
sr_RS@latin: dan u mesecu

en: day of the week
sr_RS@latin: dan u nedelji

en: days
sr_RS@latin: dani

en: does not contain
sr_RS@latin: ne sadrži

en: ends with
sr_RS@latin: završava se sa

en: enter a time in seconds 00{.000000}
sr_RS@latin: unesi vreme u sekundama 00{.000000}

en: enter a time in seconds 0{.0}
sr_RS@latin: unesi vreme u sekundama 0{.0}

en: every 2 weeks
sr_RS@latin: svake 2 nedelje

en: every 3 weeks
sr_RS@latin: svaka 3 nedelje

en: every 4 weeks
sr_RS@latin: svaka 4 nedelje

en: file meet the criteria
sr_RS@latin: datoteka zadovoljava kriterijume

en: files meet the criteria
sr_RS@latin: datoteke zadovoljavaju kriterijume

en: hours
sr_RS@latin: sati

en: in use
sr_RS@latin: u upotrebi

en: is
sr_RS@latin: je

en: is greater than
sr_RS@latin: je veći od

en: is in the range
sr_RS@latin: je u opsegu

en: is less than
sr_RS@latin: je manji od

en: is not
sr_RS@latin: nije

en: items
sr_RS@latin: elementi

en: max volume
sr_RS@latin: maks glasnoća

en: minutes
sr_RS@latin: minuti

en: month
sr_RS@latin: mesec

en: monthly
sr_RS@latin: mesečno

en: next
sr_RS@latin: sledeća

en: or
sr_RS@latin: ili

en: path should be specified
sr_RS@latin: put bi trebao da bude specificiran

en: pause
sr_RS@latin: pauza

en: play
sr_RS@latin: pokreni

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
sr_RS@latin: molimo stavi u vreme '00:00:00 (.0)'

en: please put in a time in seconds '00 (.0)'
sr_RS@latin: molimo stavi u vreme u sekundama '00 (.0)'

en: previous
sr_RS@latin: prethodna

en: show does not exist
sr_RS@latin: emisija ne postoji

en: starts with
sr_RS@latin: počinje se sa

en: stop
sr_RS@latin: zaustavi

en: today
sr_RS@latin: danas

en: unmute
sr_RS@latin: uključi

en: week
sr_RS@latin: nedelja

en: weekly
sr_RS@latin: nedeljno

en: yyyy-mm-dd
sr_RS@latin: gggg-mm-dd
