Airtime - en to cs_CZ translation catalogue (659 entries)

en:  to
cs_CZ:  do

en: %1$s %2$s is distributed under the %3$s
cs_CZ: %1$s %2$s je distribuován pod %3$s

en: %1$s %2$s, the open radio software for scheduling and remote station management.
cs_CZ: %1$s %2$s, open radio software pro plánování a řízení vzdálené stanice.

en: %d files queued
cs_CZ: %d souborů ve frontě

en: %s Password Reset
cs_CZ: %s Heslo onboveno

en: %s contains nested watched directory: %s
cs_CZ: %s obsahuje vložený sledovaný adresář: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
cs_CZ: %s neexistuje v seznamu sledovaných.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
cs_CZ: %s je již nastaveno jako aktuální uložiště adresáře nebo ve sledovaném seznamu souborů.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
cs_CZ: %s je již nastaven jako aktuální adresář úložiště nebo v seznamu sledovaných složek.

en: %s is already watched.
cs_CZ: %s je již sledován.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
cs_CZ: %s je vložený do stávajícího sledovaného adresáře: %s

en: %s is not a valid directory.
cs_CZ: %s není platný adresář.

en: %s not found
cs_CZ: %s nenalezen

en: %s-%s-%s is not a valid date
cs_CZ: %s - %s - %s není platné datum

en: %s:%s:%s is not a valid time
cs_CZ: %s : %s : %s není platný čas

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
cs_CZ: %s náhled tisku %s k vytištění této tabulky použijte funkci tisku ve vašem prohlížeči. Po dokončení stiskněte escape.

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
cs_CZ: '%hodnota%' neodpovídá formátu datumu '%formátu%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
cs_CZ: '%hodnota%' nesedí formát času 'HH:mm'

en: '%value%' is less than %min% characters long
cs_CZ: '%hodnota%' je kratší než požadovaných %min% znaků

en: '%value%' is more than %max% characters long
cs_CZ: '%hodnota%' je více než %max% znaků dlouhá

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
cs_CZ: '%hodnota%' není platná e-mailová adresa v základním formátu local-part@hostname

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
cs_CZ: '%hodnota%' není mezi '%min%' a '%max%', včetně

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
cs_CZ: 'Délka' by měla být ve formátu '00:00:00'

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
cs_CZ: (Za účelem podpory vaší stanice musí být povolena funkce 'Zaslat Váš názor').

en: (Required)
cs_CZ: (Požadováno)

en: (Your radio station website)
cs_CZ: (Webová stránka vaší rádiové stanice)

en: (for verification purposes only, will not be published)
cs_CZ: (pouze pro ověřovací účely, nebude zveřejněno)

en: 500 is the max item limit value you can set
cs_CZ: 500 je max hodnota položky, kterou lze nastavit

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
cs_CZ: Dynamický chytrý blok bude ukládat pouze kritéria. Obsah bloku bude generován během přidání do vysílání. Nebudete moci prohlížet a upravovat obsah v knihovně.

en: A selected File does not exist!
cs_CZ: Vybraný soubor neexistuje!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
cs_CZ: Statický chytrý blok uloží kritéria a vygeneruje obsah bloku okamžitě. To vám umožní upravit a zobrazit je v knihovně před přidáním do vysílání.

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: Access playout history
cs_CZ: Přístup playout historii

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add / Remove Content
cs_CZ: Přidat / Odebrat obsah

en: Add Files
cs_CZ: Přidat soubory.

en: Add New Field
cs_CZ: Přidat nové pole

en: Add files
cs_CZ: Přidat soubory

en: Add files to the upload queue and click the start button.
cs_CZ: Přidejte soubory do fronty pro nahrávání a klikněte na tlačítko start.

en: Add more elements
cs_CZ: Přidat elementy

en: Add this show
cs_CZ: Přidat toto vysílání

en: Add to Playlist
cs_CZ: Přidat do Playlistu

en: Add to Smart Block
cs_CZ: Přidat do chytrého bloku

en: Add to current playlist
cs_CZ: Přidat do aktuálního playlistu

en: Add to current smart block
cs_CZ: Přidat do aktuálního chytrého bloku

en: Add to selected show
cs_CZ: Přidat k vybranému vysílání

en: Adding %s Items
cs_CZ: Přidat %s položek

en: Adding 1 Item
cs_CZ: Přidat 1 položku

en: Additional Options
cs_CZ: Dodatečné možnosti

en: Admin
cs_CZ: Administrátor

en: Admin Password
cs_CZ: Administrátorské heslo

en: Admin User
cs_CZ: Administrátorské jméno

en: Admins can do the following:
cs_CZ: Správci mohou provést následující:

en: Advanced Search Options
cs_CZ: Rozšířené možnosti hledání

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
cs_CZ: Airtime si není jistý statusem souboru. To se může stát, když je soubor na vzdálené jednotce, která je nepřístupná nebo když je soubor v adresáři, který již není 'sledovaný'.

en: All
cs_CZ: Vše

en: All My Shows:
cs_CZ: Všechna má vysílání:

en: All rights are reserved
cs_CZ: Všechna práva jsou vyhrazena

en: Apr
cs_CZ: Duben

en: April
cs_CZ: Duben

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete změnit složku úložiště ?
    Tímto odstraníte soubry z vaší Airtime knihovny!

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat vybranou položku(y)?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat vybranou položku?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit sledovanou složku?

en: Artist - Title
cs_CZ: Umělec - Název

en: Audio Player
cs_CZ: Audio přehrávač

en: Audio Track
cs_CZ: Audio stopa

en: Aug
cs_CZ: Srpen

en: August
cs_CZ: Srpen

en: Background Colour:
cs_CZ: Barva pozadí:

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
cs_CZ: Špatný požadavek. 'Mode' parametr je neplatný.

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
cs_CZ: Špatný požadavek. Žádný 'mode' parametr neprošel.

en: Bit Rate
cs_CZ: Rychlost přenosu

en: Bit Rate (Kbps)
cs_CZ: Kvalita (Kbps)

en: Bit Rate:
cs_CZ: Bit frekvence:

en: By checking this box, I agree to %s's %sprivacy policy%s.
cs_CZ: Zaškrtnutí tohoto okénka souhlasím s  %s's %spravidly ochrany osobních údajů%s.

en: By linking your repeating shows any media items scheduled in any repeat show will also get scheduled in the other repeat shows
cs_CZ: Propojením vašich opakujících se show, jakákoliv média zařazena v jakékoliv opakující se show bude také zařazena do dalších opakujících se show.

en: Calendar
cs_CZ: Kalendář

en: Can not connect to the streaming server
cs_CZ: Nelze se připojit k streamovacímu serveru

en: Can't drag and drop repeating shows
cs_CZ: Nelze přetáhnout opakujícící se vysílání

en: Can't move a past show
cs_CZ: Nelze přesunout vysílání z minulosti

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
cs_CZ: Nelze přesunout nahrané vysílání méně než 1 hodinu před tím, než bude znovu vysíláno.

en: Can't move show into past
cs_CZ: Nelze přesunout vysílání do minulosti

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
cs_CZ: Nelze nastavit větší cue in než cue out.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
cs_CZ: Nelze nastavit delší cue out než je délka souboru.

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
cs_CZ: Nelze nastavit menší cue out než je cue in.

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cancel Current Show?
cs_CZ: Zrušit aktuální vysílání?

en: Cancel current show
cs_CZ: Zrušit aktuální vysílání

en: Cannot create show in the past
cs_CZ: Nelze vytvořit vysílání v minulosti

en: Cannot have duration 00h 00m
cs_CZ: Nelze nastavit dobu trvání 00h 00m

en: Cannot have duration < 0m
cs_CZ: Nelze mít dobu trvání < 0m

en: Cannot have duration greater than 24h
cs_CZ: Nelze mít dobu trvání delší než 24 hodin

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
cs_CZ: Nelze měnit datum/čas vysílání, které bylo již spuštěno

en: Cannot move items out of linked shows
cs_CZ: Nemůže přesunout položky z linkovaných vysílání

en: Cannot schedule a playlist that contains missing files.
cs_CZ: Nelze naplánovat playlist, který obsahuje chybějící soubory.

en: Cannot schedule outside a show.
cs_CZ: Nelze naplánovat mimo vysílání.

en: Cannot schedule overlapping shows
cs_CZ: Nelze nastavit překrývající se vysílání.

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
cs_CZ: Nelze naplánovat překrývající se vysílání.
    Poznámka:. Změna velikosti opakujícího se vysílání ovlivňuje všechny opakování tohoto vysílání.

en: Channels:
cs_CZ: Kanály:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko pro automatické vypnutí zdroje Master/Vysílání na odpojení zdroje.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko pro automatické zapnutí Master/Vysílání zdroj na připojení zdroje.

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
cs_CZ: Zaškrtněte tuto volbu pro zapnutí metadat OGG streamů (metadata streamu jsou název sklady, umělec a název vysílání, které se zobrazí v audio přehrávači). VLC a mpřehrávač mají vážné chyby při přehrávání OGG/VORBIS streamu, který má povolené metadata informace: budou odpojena od streamu po každé písni. Pokud používáte stream OGG a vaši posluchači nevyžadují podporu těchto audio přehrávačů, pak neváhejte a tuto možnost povolte.

en: Choose Days:
cs_CZ: Vyberte dny:

en: Choose Folder to Watch
cs_CZ: Vyberte složku ke sledování

en: Choose Show Instance
cs_CZ: Vybrat instanci show

en: Choose Storage Folder
cs_CZ: Vyberte složku k uložení

en: Choose folder
cs_CZ: Vyberte soubor

en: City:
cs_CZ: Město:

en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Click the box below to promote your station on %s.
cs_CZ: Klikněte na box níže pro podporu vaší stanice na %s.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Composer
cs_CZ: Skladatel

en: Composer:
cs_CZ: Skladatel:

en: Conductor
cs_CZ: Dirigent

en: Conductor:
cs_CZ: Dirigent:

en: Confirm new password
cs_CZ: Potvrďte nové heslo

en: Connected to the streaming server
cs_CZ: Připojeno k streamovacímu serveru

en: Content in linked shows must be scheduled before or after any one is broadcasted
cs_CZ: Obsah v propojených show musí být zařazen před nebo po kterémkoliv, který je vysílaný

en: Contents of Show
cs_CZ: Obsah vysílání

en: Copied %s row%s to the clipboard
cs_CZ: Kopírovat %s řádků %s do schránky

en: Copy of %s
cs_CZ: Kopie %s

en: Copyright
cs_CZ: Autorská práva

en: Copyright:
cs_CZ: Autorská práva:

en: Could not parse M3U playlist
cs_CZ: Nelze zpracovat M3U playlist

en: Could not parse PLS playlist
cs_CZ: Nelze zpracovat PLS playlist

en: Could not parse XSPF playlist
cs_CZ: Nelze zpracovat XSPF playlist

en: Country:
cs_CZ: Stát:

en: Create Entry
cs_CZ: Vytvořit vstup

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
cs_CZ: Vytvořit playlisty, smart bloky a webstreamy

en: Creating File Summary Template
cs_CZ: Vytvořit soubor přehledu nastavení

en: Creating Log Sheet Template
cs_CZ: Vytvořit vzor přehledu logů

en: Creative Commons Attribution
cs_CZ: Creative Commons označení

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
cs_CZ: Creative Commons Nezasahujte do díla

en: Creative Commons Attribution Noncommercial
cs_CZ: Creative Commons nekomerční

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
cs_CZ: Creative Commons nekomerční Nezasahujte do díla

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
cs_CZ: Creative Commons nekomerční Zachovejte licenci

en: Creative Commons Attribution Share Alike
cs_CZ: Creative Commons Zachovejte licenci

en: Creator
cs_CZ: Tvůrce

en: Creator:
cs_CZ: Tvůrce:

en: Cue In
cs_CZ: Cue in

en: Cue In:
cs_CZ: Cue in:

en: Cue Out
cs_CZ: Cue out

en: Cue Out:
cs_CZ: Cue out:

en: Cue in and cue out are null.
cs_CZ: Cue in a cue out jsou prázné.

en: Current
cs_CZ: Stávající

en: Current Import Folder:
cs_CZ: Aktuálně importovaný soubor:

en: Current Show:
cs_CZ: Stávající vysílání:

en: Cursor
cs_CZ: Kurzor

en: Custom Password
cs_CZ: Uživatelské heslo

en: Custom Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: DJs can do the following:
cs_CZ: DJ může dělat následující:

en: Date End:
cs_CZ: Datum ukončení:

en: Date Start:
cs_CZ: Datum zahájení:

en: Day must be specified
cs_CZ: Den musí být zadán

en: Dec
cs_CZ: Prosinec

en: December
cs_CZ: Prosinec

en: Default Crossfade Duration (s):
cs_CZ: Defoltní nastavení doby plynulého přechodu

en: Default Fade In (s):
cs_CZ: Přednastavení Fade In:

en: Default Fade Out (s):
cs_CZ: Přednastavení Fade Out:

en: Default Length:
cs_CZ: Defaultní délka:

en: Default License:
cs_CZ: Výchozí licence:

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete selected item(s)?
cs_CZ: Odstranit vybranou položku(y)?

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description:
cs_CZ: Popis:

en: Deselect all
cs_CZ: Zrušte zaškrtnutí všech

en: Deselect this page
cs_CZ: Zrušte označení této stránky

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Disk Space
cs_CZ: Velikost disku

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Drag files here.
cs_CZ: Soubory přetáhněte zde.

en: Duplicate Playlist
cs_CZ: Duplikátní Playlist

en: Duration
cs_CZ: Trvání

en: Duration:
cs_CZ: Doba trvání:

en: Dynamic
cs_CZ: Dynamický

en: Dynamic Smart Block
cs_CZ: Dynamický Smart Block

en: Dynamic Smart Block Criteria:
cs_CZ: Kritéria dynamickeho Smart Blocku:

en: Dynamic block is not previewable
cs_CZ: Dynamický blok není možno ukázat předem

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit History Record
cs_CZ: Editovat historii nahrávky

en: Edit Metadata
cs_CZ: Upravit metadata

en: Edit Show
cs_CZ: Upravit vysílání

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
cs_CZ: E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte nastavení poštovního serveru a ujistěte se, že byl správně nakonfigurován.

en: Email:
cs_CZ: E-mail:

en: Empty playlist content
cs_CZ: Prázdný playlist

en: Enable Replay Gain
cs_CZ: Povolit Replay Gain

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled:
cs_CZ: Povoleno:

en: Encoded By
cs_CZ: Zakódováno

en: End
cs_CZ: Konec

en: End Time
cs_CZ: Čas konce

en: End date must be after start date
cs_CZ: Datum ukončení musí být po počátečním datumu

en: End date/time cannot be in the past
cs_CZ: Datum/čas ukončení nemůže být v minulosti

en: Error code:
cs_CZ: Chybný kód:

en: Error msg:
cs_CZ: Chyba msg:

en: Error: File too large:
cs_CZ: Chyba: Soubor je příliš velký:

en: Error: Invalid file extension:
cs_CZ: Chyba: Neplatná přípona souboru:

en: Expand Dynamic Block
cs_CZ: Rozšířit dynamický blok

en: Expand Static Block
cs_CZ: Rozšířit statický blok

en: Fade In
cs_CZ: Pozvolné zesilování

en: Fade Out
cs_CZ: Pozvolné zeslabování

en: Fade in:
cs_CZ: Zesílit:

en: Fade out:
cs_CZ: Zeslabit:

en: Feb
cs_CZ: Únor

en: February
cs_CZ: Únor

en: File Path:
cs_CZ: Cesta souboru:

en: File Summary
cs_CZ: Shrnutí souboru

en: File Summary Templates
cs_CZ: Vzory přehledu souboru

en: File count error.
cs_CZ: Chybný součet souborů.

en: File does not exist in %s
cs_CZ: Soubor neexistuje v %s

en: File extension error.
cs_CZ: Chybná přípona souboru

en: File import in progress...
cs_CZ: Probíhá importování souboru ...

en: File size error.
cs_CZ: Chybná velikost souboru.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
cs_CZ: Soubor: %f , velikost: %s , max. velikost souboru:% m

en: File: %s
cs_CZ: Soubor: %s

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Filter History
cs_CZ: Filtrovat historii

en: Find
cs_CZ: Najdi

en: Find Shows
cs_CZ: Najít vysílání

en: First Name
cs_CZ: Jméno

en: Firstname:
cs_CZ: Jméno:

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
cs_CZ: Pro podrobnější nápovědu si přečtěte %suživatelský manuál%s.

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
cs_CZ: Pro více informací si prosím přečtěte %s Airtime manuál %s

en: Fr
cs_CZ: Pá

en: Fri
cs_CZ: Pá

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: From {from} to {to}
cs_CZ: Z {z} do {do}

en: Generate
cs_CZ: Generovat

en: Generate playlist content and save criteria
cs_CZ: Generovat obsah playlistu a uložit kritéria

en: Generic error.
cs_CZ: Obecná chyba.

en: Genre
cs_CZ: Žánr

en: Genre:
cs_CZ: Žánr:

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Getting information from the server...
cs_CZ: Získávání informací ze serveru...

en: Guest
cs_CZ: Host

en: Guests can do the following:
cs_CZ: Hosté mohou dělat následující:

en: HTTP Error.
cs_CZ: Chyba HTTP.

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Here's how you can get started using %s to automate your broadcasts:
cs_CZ: Zde můžete vidět jak začít s používáním %s pro automatizované vysílání:

en: History Templates
cs_CZ: Historie nastavení

en: Hour
cs_CZ: Hodina

en: IO error.
cs_CZ: CHyba IO.

en: ISRC Number:
cs_CZ: ISRC číslo:

en: Icecast Vorbis Metadata
cs_CZ: Metadata Icecast Vorbis

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
cs_CZ: Pokud je Airtime za routerem nebo firewall, budete možná muset nastavit přesměrování portu a tato informace pole budou nesprávná. V tomto případě budete muset ručně aktualizovat pole tak, aby ukazovalo správně host/port/mount, do kterých se Váš DJ potřebuje připojit. Povolené rozpětí je mezi 1024 a 49151.

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
cs_CZ: Pokud váš Icecast server očekává uživatelské jméno 'zdroj', může toto pole zůstat prázdné.

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
cs_CZ: Pokud váš live streaming klient nepožádá o uživatelské jméno, toto pople bz mělo být 'zdroj'.

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
cs_CZ: Obrázek musí být buď jpg, jpeg, png nebo gif

en: Import Folder:
cs_CZ: Importovaná složka:

en: Import media files
cs_CZ: Import media souborů

en: Init error.
cs_CZ: Chyba Init.

en: Input must be a number
cs_CZ: Vstup musí být číslo

en: Input must be a positive number
cs_CZ: Vstup musí být kladné číslo

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
cs_CZ: Vstup musí být ve formátu: hh:mm:ss.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
cs_CZ: Vstup musí být ve formátu: rrrr-mm-dd

en: Interface Timezone:
cs_CZ: Časové pásmo uživatelského rozhraní

en: Invalid character entered
cs_CZ: Zadán neplatný znak

en: Invalid form values.
cs_CZ: Neplatná forma hodnot.

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
cs_CZ: Neplatný webstream - tento vypadá jako stažení souboru.

en: Isrc Number:
cs_CZ: ISRC číslo

en: Jan
cs_CZ: Leden

en: January
cs_CZ: Leden

en: Jul
cs_CZ: Červenec

en: July
cs_CZ: Červenec

en: Jump to the current playing track
cs_CZ: Přejít na aktuálně přehrávanou skladbu

en: Jun
cs_CZ: Červen

en: June
cs_CZ: Červen

en: Label
cs_CZ: Označení

en: Label:
cs_CZ: Označení:

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Language:
cs_CZ: Jazyk:

en: Last Modified
cs_CZ: Naposledy změněno

en: Last Name
cs_CZ: Příjmení

en: Last Played
cs_CZ: Naposledy vysíláno

en: Lastname:
cs_CZ: Příjmení:

en: Length
cs_CZ: Délka

en: Length needs to be greater than 0 minutes
cs_CZ: Délka musí být větší než 0 minut

en: Length should be of form "00h 00m"
cs_CZ: Délka by měla mít tvar "00h 00m"

en: Length:
cs_CZ: Délka:

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
cs_CZ: Limit nemůže být prázdný nebo menší než 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
cs_CZ: Limit nemůže být větší než 24 hodin

en: Limit to
cs_CZ: Omezit na

en: Limit to:
cs_CZ: Omezeno na:

en: Listen
cs_CZ: Poslech

en: Listener Count on %s: %s
cs_CZ: Počítat posluchače %s : %s

en: Listener Stats
cs_CZ: Statistiky poslechovost

en: Live Stream Input
cs_CZ: Vložení Live Streamu

en: Loading...
cs_CZ: Nahrávání ...

en: Log Sheet
cs_CZ: Přehled logu

en: Log Sheet Templates
cs_CZ: Vzory přehledu logů

en: Login
cs_CZ: Přihlásit

en: Login name is not unique.
cs_CZ: Přihlašovací jméno není jedinečné.

en: Logout
cs_CZ: Odhlásit

en: Look in
cs_CZ: Podívat se

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
cs_CZ: Stránka, kterou hledáte, neexistuje!

en: Manage Media Folders
cs_CZ: Správa složek médií

en: Manage Users
cs_CZ: Správa uživatelů

en: Manage all library content
cs_CZ: Spravovat celý obsah knihovny

en: Manage assigned show content
cs_CZ: Spravovat přidělený obsah vysílání

en: Manage preferences
cs_CZ: Správa předvoleb

en: Manage their own library content
cs_CZ: Spravovat obsah vlastní knihovny

en: Manage users
cs_CZ: Správa uživatelů

en: Manage watched folders
cs_CZ: Správa sledovaných složek

en: Mar
cs_CZ: Březen

en: March
cs_CZ: Březen

en: Master Source
cs_CZ: Hlavní zdroj

en: Master Stream
cs_CZ: Mastr stream

en: May
cs_CZ: Květen

en: Minute
cs_CZ: Minuta

en: Mo
cs_CZ: Po

en: Mobile Phone:
cs_CZ: Mobilní telefon:

en: Mon
cs_CZ: Po

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Mood
cs_CZ: Nálada

en: Mood:
cs_CZ: Nálada:

en: Mount Point
cs_CZ: Přípojný bod

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
cs_CZ: Mount nemůže být prázdný s Icecast serverem.

en: Moving %s Items
cs_CZ: Posunutí %s položek

en: Moving 1 Item
cs_CZ: Posunutí 1 položky

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
cs_CZ: Musíte počkat 1 hodinu před dalším vysíláním.

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
cs_CZ: Musíte počkat alespoň 1 hodinu před dalším vysíláním

en: My Account
cs_CZ: Můj účet

en: N/A
cs_CZ: Nedostupné

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name:
cs_CZ: Název:

en: New File Summary Template
cs_CZ: Nový vzor přehledu souboru

en: New Log Sheet Template
cs_CZ: Nový vzor přehledu logů

en: New User
cs_CZ: Nový uživatel

en: New password
cs_CZ: Nové heslo

en: New version available:
cs_CZ: Nová verze k dispozici:

en: Next:
cs_CZ: Další:

en: No End?
cs_CZ: Nekončí?

en: No File Summary Templates
cs_CZ: Nový vzor přehledu souboru

en: No Log Sheet Templates
cs_CZ: Vzory přehledu logů nejsou

en: No MIME type found for webstream.
cs_CZ: Nenalezen žádný MIME typ pro webstream.

en: No Show
cs_CZ: Žádné vysílání

en: No action available
cs_CZ: Žádná akce není k dispozici

en: No open playlist
cs_CZ: Neotevřený playlist

en: No result found
cs_CZ: Žádný výsledek nenalezen

en: No webstream
cs_CZ: Žádný webstream

en: Not a valid Directory
cs_CZ: Neplatný adresář

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
cs_CZ: Poznámka: Cokoli většího než 600x600 bude zmenšeno.

en: Nothing Scheduled
cs_CZ: Nic není naplánované

en: Nov
cs_CZ: Listopad

en: November
cs_CZ: Listopad

en: Now Playing
cs_CZ: Právě se přehrává

en: Oct
cs_CZ: Říjen

en: October
cs_CZ: Říjen

en: Off Air Metadata
cs_CZ: Off Air metadata

en: Ok
cs_CZ: OK

en: Only numbers are allowed.
cs_CZ: Jsou povolena pouze čísla.

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Open Media Builder
cs_CZ: Otevřít Media Builder

en: Open library to add or remove content
cs_CZ: Otevřít knihovnu pro přidání nebo odebrání obsahu

en: Original Length:
cs_CZ: Původní délka:

en: Owner
cs_CZ: Vlastník

en: Page not found!
cs_CZ: Stránka nebyla nalezena!

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password confirmation does not match your password.
cs_CZ: Potvrzené heslo neodpovídá vašemu heslu.

en: Password field cannot be empty.
cs_CZ: Heslo musí být zadáno.

en: Password:
cs_CZ: Heslo:

en: Passwords do not match
cs_CZ: Hesla se neshodují

en: Permission denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Phone:
cs_CZ: Telefon:

en: Play
cs_CZ: Přehrát

en: Played
cs_CZ: Přehráno

en: Playlist Contents:
cs_CZ: Obsah Playlistu:

en: Playlist saved
cs_CZ: Playlist uložen

en: Playlist shuffled
cs_CZ: Playlist zamíchán

en: Playlists
cs_CZ: Playlisty

en: Playout History
cs_CZ: Historie odvysílaného

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
cs_CZ: Prosím zadejte a potvrďte své nové heslo v políčkách níže.

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím zda je správné administrátorské jméno/heslo v Systému->Streamovací stránka.

en: Please select a cursor position on timeline.
cs_CZ: Prosím vyberte si pozici kurzoru na časové ose.

en: Please select a repeat day
cs_CZ: Prosím vyberte den opakování

en: Please upgrade to
cs_CZ: Prosím aktualizujte na

en: Port cannot be empty.
cs_CZ: Port nemůže být prázdný.

en: Preferences updated.
cs_CZ: Preference aktualizovány.

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Previous:
cs_CZ: Předchozí:

en: Problem with Liquidsoap...
cs_CZ: Problém s Liquidsoap ...

en: Processing...
cs_CZ: Zpracovává se...

en: Progam Managers can do the following:
cs_CZ: Progam Manažeři může dělat následující:

en: Program Manager
cs_CZ: Program manager

en: Promote my station on %s
cs_CZ: Podpořit mou stanici na %s

en: Rebroadcast of %s from %s
cs_CZ: Znovu odvysílat %s od %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
cs_CZ: Znovu spustit vysílaní %s od %s na %s

en: Rebroadcast?
cs_CZ: Vysílat znovu?

en: Record file doesn't exist
cs_CZ: Soubor s nahrávkou neexistuje

en: Record from Line In?
cs_CZ: Nahráno z Line In?

en: Recording From Line In
cs_CZ: Nahrávání z Line In

en: Recording:
cs_CZ: Nahrávání:

en: Register Airtime
cs_CZ: Registrovat Airtime

en: Remind me in 1 week
cs_CZ: Připomenout za 1 týden

en: Remind me never
cs_CZ: Nikdy nepřipomínat

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove all content?
cs_CZ: Odstranit veškerý obsah?

en: Remove cursor
cs_CZ: Odstranit kurzor

en: Remove selected scheduled items
cs_CZ: Odebrat vybrané naplánované položky

en: Remove watched directory
cs_CZ: Odebrat sledovaný adresář

en: Repeat By:
cs_CZ: Opakovat:

en: Repeat Days:
cs_CZ: Opakovat dny:

en: Repeat Type:
cs_CZ: Typ opakování:

en: Repeats?
cs_CZ: Opakovat?

en: Replay Gain
cs_CZ: Opakovat Gain

en: Replay Gain Modifier
cs_CZ: Replay Gain Modifikátor

en: Rescan watched directory (This is useful if it is network mount and may be out of sync with %s)
cs_CZ: Znovu projít sledovaný adresář (Tato funkce je užitečná, pokud je síť přeplněna a nedojde k synchronizaci s %s)

en: Reset password
cs_CZ: Obnovit heslo

en: Retreiving data from the server...
cs_CZ: Získávání dat ze serveru ...

en: Retrieving data from the server...
cs_CZ: Získávání dat ze serveru...

en: Sa
cs_CZ: So

en: Sample Rate
cs_CZ: Vzorkovací rychlost

en: Sample Rate (kHz)
cs_CZ: Vzorkovací frekvence (kHz)

en: Sample Rate:
cs_CZ: Vzorová frekvence:

en: Sat
cs_CZ: So

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save playlist
cs_CZ: Uložit playlist

en: Schedule shows
cs_CZ: Plán ukazuje

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánováno

en: Search Users:
cs_CZ: Hledat uživatele:

en: Security error.
cs_CZ: Chyba zabezpečení.

en: Select
cs_CZ: Vyberte

en: Select Country
cs_CZ: Vyberte zemi

en: Select Days:
cs_CZ: Vyberte dny:

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select criteria
cs_CZ: Vyberte kritéria

en: Select cursor
cs_CZ: Vybrat kurzor

en: Select files
cs_CZ: Vyberte soubory

en: Select modifier
cs_CZ: Vyberte modifikátor

en: Select none
cs_CZ: Nic nevybrat

en: Select stream:
cs_CZ: Vyberte stream:

en: Select this page
cs_CZ: Vyberte tuto stránku

en: Send support feedback
cs_CZ: Odeslat zpětnou vazbu

en: Sep
cs_CZ: Září

en: September
cs_CZ: Září

en: Server cannot be empty.
cs_CZ: Server nemůže být prázdný.

en: Service Type:
cs_CZ: Typ služby:

en: Set
cs_CZ: Nastavit

en: Set Cue In
cs_CZ: Nastavit Cue In

en: Set Cue Out
cs_CZ: Nstavit Cue Out

en: Set Default
cs_CZ: Nastavit jako default

en: Set Default Template
cs_CZ: Nastavit defolní šablnu

en: Settings updated successfully!
cs_CZ: Nastavení úspěšně aktualizováno!

en: Share
cs_CZ: Sdílet

en: Show
cs_CZ: Vysílání

en: Show - Artist - Title
cs_CZ: Vysílání - Umělec - Název

en: Show / hide columns
cs_CZ: Zobrazit / skrýt sloupce

en: Show Empty
cs_CZ: Vysílání prázdné

en: Show Source
cs_CZ: Zobrazit zdroj

en: Show Summary
cs_CZ: Shrnutí show

en: Show Waveform
cs_CZ: UKázat Waveform

en: Show is empty
cs_CZ: Vysílání je prázdné

en: Show me what I am sending
cs_CZ: Zobrazit co posílám

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
cs_CZ: Vysílání bylo vymazáno, protože nahrané vysílání neexistuje!

en: Shows can have a max length of 24 hours.
cs_CZ: Vysílání může mít max. délku 24 hodin.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
cs_CZ: Vysílání delší než naplánovaný čas bude ukončeno začátkem dalšího vysílání.

en: Shuffle
cs_CZ: Promíchat

en: Shuffle playlist
cs_CZ: Promíchat Playlist

en: Shuffle playlist content
cs_CZ: Promíchat obsah playlistu

en: Smart Blocks
cs_CZ: Chytré bloky

en: Smart block generated and criteria saved
cs_CZ: Chytrý blok generován a kritéria uložena

en: Smart block saved
cs_CZ: Chytrý blok uložen

en: Smart block shuffled
cs_CZ: Chytré bloky promíchány

en: Some stream types require extra configuration. Details about enabling %sAAC+ Support%s or %sOpus Support%s are provided.
cs_CZ: Některé typy streamů vyžadují zvláštní konfiguraci. Detaily o přístupu %sAAC+ Support%s nebo %sOpus Support%s jsou poskytovány.

en: Something went wrong.
cs_CZ: Něco je špatně.

en: SoundCloud Settings
cs_CZ: Nastavení SoundCloud

en: Source Streams
cs_CZ: Zdrojové Streamy

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
cs_CZ: Zadejte vlastní ověření, které bude fungovat pouze pro toto vysílání.

en: Start
cs_CZ: Začátek

en: Start Time
cs_CZ: Čas začátku

en: Start upload
cs_CZ: Začít nahrávat

en: Static
cs_CZ: Statický

en: Static Smart Block
cs_CZ: Statický Smart Block

en: Static Smart Block Contents:
cs_CZ: Obsah statistického Smart Blocku:

en: Station Description:
cs_CZ: Popis stanice:

en: Station Logo:
cs_CZ: Logo stanice:

en: Station Name
cs_CZ: Název stanice

en: Station Timezone
cs_CZ: Časové pásmo stanice

en: Station Web Site:
cs_CZ: Webová stránka stanice:

en: Station name - Show name
cs_CZ: Název stanice - Název vysílání

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Stop
cs_CZ: Zastavit

en: Stop Upload
cs_CZ: Zastavit Nahrávání

en: Stop recording current show?
cs_CZ: Zastavit nahrávání aktuálního vysílání?

en: Stream Label:
cs_CZ: Označení streamu:

en: Stream Setting Updated.
cs_CZ: Nastavení streamu aktualizováno.

en: Stream Settings
cs_CZ: Nastavení Streamu

en: Stream Type:
cs_CZ: Typ streamu:

en: Stream URL:
cs_CZ: URL streamu:

en: Stream URL:
cs_CZ: URL streamu:

en: Streams
cs_CZ: Streamy

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Su
cs_CZ: Ne

en: Sun
cs_CZ: Ne

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Support Feedback
cs_CZ: Technická podpora

en: Support setting updated.
cs_CZ: Podpora nastavení aktualizována.

en: Terms and Conditions
cs_CZ: Pravidla a podmínky

en: Text Colour:
cs_CZ: Barva textu:

en: Th
cs_CZ: Čt

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
cs_CZ: Požadované délky bloku nebude dosaženo pokud Airtime nenalezne dostatek unikátních skladeb, které odpovídají vašim kritériím. Povolte tuto možnost, pokud chcete, aby byly skladby přidány do chytrého bloku vícekrát.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
cs_CZ: Následující informace se zobrazí u posluchačů na jejich přehrávačích:

en: The schedule you're viewing is out of date!
cs_CZ: Program který si prohlížíte je zastaralý!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
cs_CZ: Program který si prohlížíte je zastaralý!

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
cs_CZ: Program, který si prohlížíte, je zastaralý!

en: The show %s has been previously updated!
cs_CZ: Vysílání %s bylo již dříve aktualizováno!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
cs_CZ: Vysílání %s skončilo a nemůže být nasazeno.

en: The show instance doesn't exist anymore!
cs_CZ: Ukázka vysílání již neexistuje!

en: The soundcloud id for this file is:
cs_CZ: Soundcloud id tohoto souboru je:

en: The stream is disabled
cs_CZ: Stream je vypnut

en: The value has to be numeric
cs_CZ: Hodnota musí být číslo

en: The value should be an integer
cs_CZ: Hodnota by měla být celé číslo

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
cs_CZ: Hodnota by měla být v časový formát (např. 0000-00-00 nebo 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
cs_CZ: Hodnota by měla mít méně znaků než %s

en: The value should be less then 2147483648
cs_CZ: Hodnota by měla být menší než 2147483648

en: The work is in the public domain
cs_CZ: Práce je ve veřejné doméně

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
cs_CZ: Rok %s musí být v rozmezí 1753 - 9999

en: There is no source connected to this input.
cs_CZ: Neexistuje zdroj připojený k tomuto vstupu.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
cs_CZ: Došlo k chybě při nahrávání do SoundCloud.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
cs_CZ: Toto následuje stejný bezpečnostní vzor pro výsílání: pouze uživatelé přiřazení k vysílání se mohou připojit.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
cs_CZ: Toto je administrátorské jméno a heslo pro Icecast / SHOUTcast k získání statistik poslechovosti.

en: This path is currently not accessible.
cs_CZ: Tato cesta není v současné době dostupná.

en: This show has no scheduled content.
cs_CZ: Toto vysílání nemá naplánovaný obsah.

en: This show is not completely filled with content.
cs_CZ: Toto vysílání není zcela vyplněno.

en: This version is no longer supported.
cs_CZ: Tato verze již není podporována.

en: This version will soon be obsolete.
cs_CZ: Tato verze bude brzy zastaralá.

en: Thu
cs_CZ: Čt

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Time must be specified
cs_CZ: Čas musí být zadán

en: Timezone is set to the station timezone by default. Shows in the calendar will be displayed in your local time defined by the Interface Timezone in your user settings.
cs_CZ: Časové pásmo je nastaveno v časovém pásmu stanice defoltně. Show v kalendáři bude zobrazena v lokálním čase nastaveném časovým pásmem vašeho uživatelského rozhraní ve vašem uživatelském nastavení.

en: Timezone:
cs_CZ: Časová zó

en: Title
cs_CZ: Název

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
cs_CZ: Chcete-li přehrávat média, budete si muset buď nastavit svůj prohlížeč na nejnovější verzi nebo aktualizovat svůj%sFlash plugin%s.

en: Track
cs_CZ: Stopa

en: Track Number
cs_CZ: Číslo stopy

en: Track preview
cs_CZ: Náhled stopy

en: Track:
cs_CZ: Skladba:

en: Tu
cs_CZ: Út

en: Tue
cs_CZ: Út

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Type the characters you see in the picture below.
cs_CZ: Opište znaky, které vidíte na obrázku níže.

en: URL should be 512 characters or less
cs_CZ: URL by měla mít 512 znaků nebo méně

en: URL should be of form "http://domain"
cs_CZ: URL by měla mít tvar "http://domain"

en: URL:
cs_CZ: URL

en: Unknown Playlist
cs_CZ: Neznámý Playlist

en: Unknown type:
cs_CZ: Neznámý typ:

en: Unrecognized stream type: %s
cs_CZ: Neznámý typ streamu: %s

en: Untitled Playlist
cs_CZ: Playlist bez názvu

en: Untitled Show
cs_CZ: Pořad bez názvu

en: Untitled Smart Block
cs_CZ: Chytrý block bez názvu

en: Untitled Webstream
cs_CZ: Webstream bez názvu

en: Update Required
cs_CZ: Nutná aktualizace

en: Update show
cs_CZ: Aktualizace vysílání

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
cs_CZ: Přidané URL může být špatné nebo neexistuje

en: Uploaded
cs_CZ: Nahráno

en: Uploaded %d/%d files
cs_CZ: Nahráno %d / %d souborů

en: Uploading in progress...
cs_CZ: Probíhá nahrávání...

en: Use %s Authentication:
cs_CZ: Použij  %s ověření pravosti:

en: Use Custom Authentication:
cs_CZ: Použít ověření uživatele:

en: User Manual
cs_CZ: Návod k obsluze

en: User Type
cs_CZ: Typ uživatele

en: User Type:
cs_CZ: Typ uživatele:

en: User added successfully!
cs_CZ: Uživatel byl úspěšně přidán!

en: User updated successfully!
cs_CZ: Uživatel byl úspěšně aktualizován!

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username field cannot be empty.
cs_CZ: Uživatelské jméno musí být zadáno.

en: Username:
cs_CZ: Uživatelské jméno:

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Value cannot be empty
cs_CZ: Hodnota nemůže být prázdná

en: Value is required and can't be empty
cs_CZ: Hodnota je požadována a nemůže zůstat prázdná

en: Verify Password:
cs_CZ: Ověřit heslo:

en: View Recorded File Metadata
cs_CZ: Zobrazit nahraný soubor metadat

en: View and manage show content
cs_CZ: Zobrazit a spravovat obsah vysílání

en: View listener stats
cs_CZ: Zobrazit posluchače statistiky

en: View schedule
cs_CZ: Zobrazit plán

en: View show content
cs_CZ: Zobrazit obsah vysílání

en: View system status
cs_CZ: Zobrazit stav systému

en: Warning: Shows cannot be re-linked
cs_CZ: Varování: Vysílání nemohou být znovu linkována.

en: Warning: You cannot change this field while the show is currently playing
cs_CZ: Upozornění: Nelze změnit toto pole v průběhu vysílání programu

en: Watched Folders:
cs_CZ: Sledované složky:

en: Waveform features are available in a browser supporting the Web Audio API
cs_CZ: Prvky Waveform jsou k dispozici v prohlížeči podporující Web Audio API

en: We
cs_CZ: St

en: Web Streams
cs_CZ: Webové streamy

en: Website
cs_CZ: Internetové stránky

en: Website:
cs_CZ: Internetová stránka:

en: Webstream name cannot be empty
cs_CZ: Název webstreamu nemůže být prázdný

en: Webstream saved.
cs_CZ: Webstream uložen.

en: Wed
cs_CZ: St

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Week Starts On
cs_CZ: Týden začíná

en: Welcome to %s!
cs_CZ: Vítejte v %s!

en: Welcome to the %s demo! You can log in using the username 'admin' and the password 'admin'.
cs_CZ: Vítejte v %s demo! Můžete se přihlásit přes uživatelské jméno 'admin' a heslo 'admin'.

en: What
cs_CZ: Co

en: When
cs_CZ: Kdy

en: Who
cs_CZ: Kdo

en: Wrong username or password provided. Please try again.
cs_CZ: Zadali jste chybně uživatelské jméno nebo heslo. Prosím, zkuste zadat znovu.

en: Year
cs_CZ: Rok

en: Year:
cs_CZ: Rok:

en: Yes, help Airtime
cs_CZ: Ano, pomoc Airtime

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
cs_CZ: Právě nahráváte soubory. %sPřechodem na jinou obrazovku zrušíte nahrávací proces. %sOpravdu chcete opustit tuto stránku?

en: You are not allowed to access this resource.
cs_CZ: Nemáte udělen přístup k tomuto zdroji.

en: You are not allowed to access this resource.
cs_CZ: Nemáte udělen přístup k tomuto zdroji.

en: You are not allowed to schedule show %s.
cs_CZ: Nemáte povoleno plánovat vysílání %s .

en: You are not watching any media folders.
cs_CZ: Nesledujete žádné mediální soubory.

en: You are running the latest version
cs_CZ: Používáte nejnovější verzi

en: You are viewing an older version of %s
cs_CZ: Prohlížíte si starší verzi %s

en: You can only add tracks to smart block.
cs_CZ: Můžete pouze přidat skladby do chytrého bloku.

en: You can only add tracks to smart blocks.
cs_CZ: Můžete přidat skladby pouze do chytrých bloků.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
cs_CZ: Můžete přidat pouze skladby, chytré bloky a webstreamy do playlistů.

en: You cannot add files to recording shows.
cs_CZ: Nemůžete přidávat soubory do nahrávaného vysílání.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
cs_CZ: Nemůžete přidávat skladby do dynamických bloků.

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
cs_CZ: Nemáte oprávnění odstranit vybrané %s (s).

en: You don't have permission to delete selected items.
cs_CZ: Nemáte oprávnění odstranit vybrané položky.

en: You don't have permission to disconnect source.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k odpojení zdroje.

en: You don't have permission to switch source.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke změně zdroje.

en: You have to agree to privacy policy.
cs_CZ: Musíte souhlasit se zásadami ochrany osobních údajů.

en: You must select Criteria and Modifier
cs_CZ: Musíte vybrat kritéria a modifikátor

en: Your browser does not support playing this file type:
cs_CZ: Váš prohlížeč nepodporuje přehrávání souborů tohoto typu:

en: Your trial expires in
cs_CZ: Váše zkušební období vyprší

en: and
cs_CZ: a

en: contains
cs_CZ: obsahuje

en: day of the month
cs_CZ: den v měsíci

en: day of the week
cs_CZ: den v týdnu

en: days
cs_CZ: dny

en: does not contain
cs_CZ: neobsahuje

en: ends with
cs_CZ: končí s

en: every 2 weeks
cs_CZ: každé 2 týdny

en: every 3 weeks
cs_CZ: každé 3 týdny

en: every 4 weeks
cs_CZ: každé 4 týdny

en: files meet the criteria
cs_CZ: soubory splňují kritéria

en: hours
cs_CZ: hodiny

en: in use
cs_CZ: používá se

en: is
cs_CZ: je

en: is greater than
cs_CZ: je větší než

en: is in the range
cs_CZ: se pohybuje v rozmezí

en: is less than
cs_CZ: je menší než

en: is not
cs_CZ: není

en: items
cs_CZ: položka

en: max volume
cs_CZ: max. hlasitost

en: minutes
cs_CZ: minuty

en: monthly
cs_CZ: měsíčně

en: mute
cs_CZ: vypnout zvuk

en: next
cs_CZ: další

en: or
cs_CZ: nebo

en: path should be specified
cs_CZ: cesta by měla být specifikována

en: pause
cs_CZ: pauza

en: play
cs_CZ: přehrát

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
cs_CZ: prosím nastavte čas '00:00:00 (.0)'

en: please put in a time in seconds '00 (.0)'
cs_CZ: prosím nastavte čas v sekundách '00 (.0)'

en: previous
cs_CZ: předchozí

en: show does not exist
cs_CZ: vysílání neexistuje

en: starts with
cs_CZ: začíná s

en: unmute
cs_CZ: zapnout zvuk

en: weekly
cs_CZ: týdně

en: yyyy-mm-dd
cs_CZ: rrrr-mm-dd
