Airtime - en to hr_HR translation catalogue (651 entries)

en:  to
hr_HR: do

en: %d files queued
hr_HR: %d datoteka na čekanju

en: %s contains nested watched directory: %s
hr_HR: %s sadržava ugniježđene nadzirane direktorije: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
hr_HR: %s ne postoji u popisu nadziranih lokacija.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
hr_HR: %s je već postavljena kao mapa za pohranu ili je između popisa praćene mape

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
hr_HR: %s je već postavljena kao mapa za pohranu ili je između popisa praćene mape.

en: %s is already watched.
hr_HR: %s je već nadziran.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
hr_HR: %s se nalazi unutar u postojeći nadzirani direktoriji: %s

en: %s is not a valid directory.
hr_HR: %s nije valjana direktorija.

en: %s not found
hr_HR: %s nije pronađen

en: %s-%s-%s is not a valid date
hr_HR: %s-%s-%s nije ispravan datum

en: %s:%s:%s is not a valid time
hr_HR: %s:%s:%s nije ispravan datum

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
hr_HR: %sIspis pogled%sMolimo, koristi preglednika ispis funkciju za ispis ovu tablicu. Kad završiš, pritisni Escape.

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
hr_HR: '%value%' ne odgovara po obliku datuma '%format%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
hr_HR: '%value%' se ne uklapa u vremenskom formatu 'HH:mm'

en: '%value%' is less than %min% characters long
hr_HR: '%value%' je manji od %min% dugačko znakova

en: '%value%' is more than %max% characters long
hr_HR: '%value%' je više od %max% dugačko znakova

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
hr_HR: '%value%' nije valjana e-mail adresa u osnovnom obliku local-part@hostname

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
hr_HR: '%value%' nije između '%min%' i '%max%', uključivo

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
hr_HR: 'Dužina' trebala biti u '00:00:00' obliku

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
hr_HR: (Kako bi se promovirao svoju stanicu, 'Pošalji povratne informacije' mora biti omogućena).

en: (Required)
hr_HR: (Obavezno)

en: (Your radio station website)
hr_HR: (Tvoja radijska postaja web stranice)

en: (for verification purposes only, will not be published)
hr_HR: (služi samo za provjeru, neće biti objavljena)

en: 500 is the max item limit value you can set
hr_HR: 500 je max stavku graničnu vrijednost moguće je podesiti

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
hr_HR: Dinamički pametni blokovi samo kriterije spremaju. Blok sadržaja će se generira nakon što ga dodate na emisiju. Nećeš moći pregledavati i uređivati sadržaj u knjižnici.

en: A selected File does not exist!
hr_HR: Odabrana Datoteka ne postoji!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
hr_HR: Statički pametni blokovi spremaju kriterije i odmah generiraju blok sadržaja. To ti omogućuje da urediš i vidiš ga u knjižnici prije nego što ga dodaš na emisiju.

en: About
hr_HR: O projektu

en: Access playout history
hr_HR: Pristup za povijest puštenih pjesama

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add / Remove Content
hr_HR: Dodaj / Ukloni Sadržaj

en: Add Files
hr_HR: Dodaj Datoteke

en: Add New Field
hr_HR: Dodaj Novo Polje

en: Add files
hr_HR: Dodaj datoteke

en: Add files to the upload queue and click the start button.
hr_HR: Dodaj datoteke i klikni na 'Pokreni Upload' dugme.

en: Add more elements
hr_HR: Dodaj više elemenata

en: Add this show
hr_HR: Dodaj ovu emisiju

en: Add to Playlist
hr_HR: Dodaj na Popis Pjesama

en: Add to Smart Block
hr_HR: Dodaj u Smart Block

en: Add to current playlist
hr_HR: Dodaj u trenutni popis pjesama

en: Add to current smart block
hr_HR: Dodaj u trenutni smart block

en: Add to selected show
hr_HR: Dodaj u odabranoj emisiji

en: Adding %s Items
hr_HR: Dodavanje %s Stavke

en: Adding 1 Item
hr_HR: Dodavanje 1 Stavke

en: Additional Options
hr_HR: Dodatne Opcije

en: Admin
hr_HR: Administrator

en: Admin Password
hr_HR: Admin Lozinka

en: Admin User
hr_HR: Admin Korisnik

en: Admins can do the following:
hr_HR: Administratori mogu učiniti sljedeće:

en: Advanced Search Options
hr_HR: Napredne Opcije Pretraživanja

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
hr_HR: Airtime je nesiguran o statusu ove datoteke. To se također može dogoditi kada je datoteka na udaljenom disku ili je datoteka u nekoj direktoriji, koja se više nije 'praćena tj. nadzirana'.

en: All
hr_HR: Sve

en: All My Shows:
hr_HR: Sve Moje Emisije:

en: All rights are reserved
hr_HR: Sva prava pridržana

en: Apr
hr_HR: Tra

en: April
hr_HR: Travanj

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
hr_HR: Jesi li siguran da želiš promijeniti mapu za pohranu?
    To će ukloniti datoteke iz tvoje knjižnice!

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
hr_HR: Jesi li siguran da želiš izbrisati odabranu (e) stavku (e)?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
hr_HR: Jesi li siguran da želiš obrisati odabranu stavku?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
hr_HR: Jesi li siguran da želiš ukloniti nadzorsku mapu?

en: Artist - Title
hr_HR: Autor - Naziv

en: Audio Player
hr_HR: Audio Uređaj

en: Audio Track
hr_HR: Zvučni Zapis

en: Aug
hr_HR: Kol

en: August
hr_HR: Kolovoz

en: Background Colour:
hr_HR: Boja Pozadine:

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
hr_HR: Neispravan zahtjev

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
hr_HR: Neispravan zahtjev.

en: Bit Rate
hr_HR: Prijenos Bita

en: Bit Rate (Kbps)
hr_HR: Brzina u Bitovima (Kbps)

en: Bit Rate:
hr_HR: Brzina u Bitovima:

en: By linking your repeating shows any media items scheduled in any repeat show will also get scheduled in the other repeat shows
hr_HR: Povezivanjem svoje ponavljajuće emisije svaka zakazana medijska stavka u svakoj ponavljajućim emisijama dobit će isti raspored također i u drugim ponavljajućim emisijama

en: Calendar
hr_HR: Kalendar

en: Can not connect to the streaming server
hr_HR: Ne može se povezati na poslužitelju

en: Can't drag and drop repeating shows
hr_HR: Ne možeš povući i ispustiti ponavljajuće emisije

en: Can't move a past show
hr_HR: Ne možeš premjestiti događane emisije

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
hr_HR: Ne možeš premjestiti snimljene emisije ranije od 1 sat vremena prije njenih reemitiranja.

en: Can't move show into past
hr_HR: Ne možeš premjestiti emisiju u prošlosti

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
hr_HR: Ne možeš postaviti da će 'cue in' biti veće od 'cue out'.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
hr_HR: Ne možeš postaviti da će 'cue out' biti veće od duljine datoteke.

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
hr_HR: Ne mogu se postaviti da će 'cue out' biti manje od 'cue in'.

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

en: Cancel Current Show?
hr_HR: Otkaži Trenutnog Programa?

en: Cancel current show
hr_HR: Poništi trenutnu emisiju

en: Cannot create show in the past
hr_HR: Ne može se stvoriti emisije u prošlosti

en: Cannot have duration 00h 00m
hr_HR: Ne može trajati 00h 00m

en: Cannot have duration < 0m
hr_HR: Ne može trajati < 0m

en: Cannot have duration greater than 24h
hr_HR: Ne može trajati više od 24h

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
hr_HR: Ne možeš mijenjati datum/vrijeme početak emisije, ako je već počela

en: Cannot move items out of linked shows
hr_HR: Ne možeš premjestiti stavke iz povezanih emisija

en: Cannot schedule outside a show.
hr_HR: Ne može se zakazivati izvan emisije.

en: Cannot schedule overlapping shows
hr_HR: Ne možeš zakazati preklapajuće emisije

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
hr_HR: Ne može se zakazati preklapajuće emisije.
    Napomena: Promjena veličine ponovljene emisije utječe na sve njene ponavljanje

en: Channels:
hr_HR: Kanali:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
hr_HR: Provjeri ovu kućicu za automatsko isključenje Majstor/Emisija izvora, nakon prestanka rada izvora.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
hr_HR: Provjeri ovu kućicu za automatsko prebacivanje na Majstor/Emisija izvora, nakon što je spojen izvor.

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
hr_HR: Provjeri ovu opciju kako bi se omogućilo metapodataka za OGG potoke.

en: Choose Days:
hr_HR: Odaberi Dane:

en: Choose Folder to Watch
hr_HR: Odaberi Mapu za Praćenje

en: Choose Show Instance
hr_HR: Odaberi Emisijsku Stupnju

en: Choose Storage Folder
hr_HR: Odaberi Mapu za Skladištenje

en: Choose folder
hr_HR: Odaberi mapu

en: City:
hr_HR: Grad:

en: Clear
hr_HR: Očisti

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Composer
hr_HR: Kompozitor

en: Composer:
hr_HR: Kompozitor:

en: Conductor
hr_HR: Dirigent

en: Conductor:
hr_HR: Dirigent:

en: Confirm new password
hr_HR: Potvrdi novu lozinku

en: Connected to the streaming server
hr_HR: Priključen je na poslužitelju

en: Content in linked shows must be scheduled before or after any one is broadcasted
hr_HR: Sadržaj u povezanim emisijama mora biti zakazan prije ili poslije bilo koje emisije

en: Contents of Show
hr_HR: Sadržaj Emisije

en: Copied %s row%s to the clipboard
hr_HR: %s red%s je kopiran u međumemoriju

en: Copy of %s
hr_HR: Kopiranje od %s

en: Copyright
hr_HR: Autorsko pravo

en: Copyright:
hr_HR: Autorsko pravo:

en: Could not parse M3U playlist
hr_HR: Nismo mogli analizirati M3U popis pjesama

en: Could not parse PLS playlist
hr_HR: Nismo mogli analizirati PLS popis pjesama

en: Could not parse XSPF playlist
hr_HR: Nismo mogli analizirati XSPF popis pjesama

en: Country:
hr_HR: Država:

en: Create Entry
hr_HR: Stvaranje Unosa

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
hr_HR: Izradi popise naslova, smart block-ove, i prijenose

en: Creating File Summary Template
hr_HR: Stvaranje Predložaka za Datotečni Sažeci

en: Creating Log Sheet Template
hr_HR: Stvaranje Popis Predložaka

en: Creative Commons Attribution
hr_HR: Creative Commons Imenovanje

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
hr_HR: Creative Commons Imenovanje Bez Izvedenih Djela

en: Creative Commons Attribution Noncommercial
hr_HR: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
hr_HR: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno Bez Izvedenih Djela

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
hr_HR: Creative Commons Imenovanje Nekomercijalno Dijeli Pod Istim Uvjetima

en: Creative Commons Attribution Share Alike
hr_HR: Creative Commons Imenovanje Dijeli Pod Istim Uvjetima

en: Creator
hr_HR: Tvorac

en: Creator:
hr_HR: Tvorac:

en: Cue Editor
hr_HR: Cue Uređivač

en: Cue in and cue out are null.
hr_HR: Cue in i cue out su nule.

en: Current
hr_HR: Trenutna

en: Current Import Folder:
hr_HR: Aktualna Uvozna Mapa:

en: Current Show:
hr_HR: Trenutna Emisija:

en: Cursor
hr_HR: Pokazivač

en: Custom Password
hr_HR: Prilagođena Lozinka

en: Custom Username
hr_HR: Prilagođeno Korisničko Ime

en: DJ
hr_HR: Disk-džokej

en: DJs can do the following:
hr_HR: Disk-džokeji mogu učiniti sljedeće:

en: DJs:
hr_HR: Disk-Džokeji:

en: Date End:
hr_HR: Datum Završetka:

en: Date Start:
hr_HR: Datum Početka:

en: Day must be specified
hr_HR: Dan mora biti naveden

en: Dec
hr_HR: Pro

en: December
hr_HR: Prosinac

en: Default Crossfade Duration (s):
hr_HR: Zadano Trajanje Križno Stišavanje (s):

en: Default Fade In (s):
hr_HR: Zadano Odtamnjenje (s):

en: Default Fade Out (s):
hr_HR: Zadano Zatamnjenje (s):

en: Default Length:
hr_HR: Zadana Dužina:

en: Default License:
hr_HR: Zadana Dozvola:

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete selected item(s)?
hr_HR: Obrišeš li odabranu(e) stavku(e)?

en: Description
hr_HR: Opis

en: Description:
hr_HR: Opis:

en: Deselect all
hr_HR: Odznači sve

en: Deselect this page
hr_HR: Odznači ovu stranicu

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Disk Space
hr_HR: Diskovni Prostor

en: Done
hr_HR: Gotovo

en: Download
hr_HR: Preuzimanje

en: Drag files here.
hr_HR: Povuci datoteke ovdje.

en: Duplicate Playlist
hr_HR: Udvostručavanje

en: Duration
hr_HR: Trajanje

en: Duration:
hr_HR: Trajanje:

en: Dynamic
hr_HR: Dinamički

en: Dynamic Smart Block
hr_HR: Dinamički Smart Block

en: Dynamic Smart Block Criteria:
hr_HR: Dinamički Smart Block Kriteriji:

en: Dynamic block is not previewable
hr_HR: Dinamički blok nije dostupan za pregled

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit History Record
hr_HR: Uredi Povijest Zapisa

en: Edit Metadata
hr_HR: Uredi Metapodatke

en: Edit Show
hr_HR: Uredi Programa

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
hr_HR: E-mail nije mogao biti poslan. Provjeri svoje postavke poslužitelja pošte i uvjeri se da je ispravno podešen.

en: Email:
hr_HR: E-mail:

en: Empty playlist content
hr_HR: Prazan sadržaj popis pjesama

en: Enable Replay Gain
hr_HR: Omogući Replay Gain

en: Enabled
hr_HR: Omogućeno

en: Enabled:
hr_HR: Omogućeno:

en: Encoded By
hr_HR: Kodirano je po

en: End
hr_HR: Završetak

en: End Time
hr_HR: Vrijeme Završetka

en: End date must be after start date
hr_HR: Datum završetka mora biti nakon datuma početka

en: End date/time cannot be in the past
hr_HR: Datum završetka i vrijeme ne može biti u prošlosti

en: Error code:
hr_HR: Šifra pogreške:

en: Error msg:
hr_HR: Poruka o pogrešci:

en: Error: File too large:
hr_HR: Pogreška: Datoteka je prevelika:

en: Error: Invalid file extension:
hr_HR: Pogreška: Nevažeći datotečni nastavak:

en: Expand Dynamic Block
hr_HR: Proširenje Dinamičkog Bloka

en: Expand Static Block
hr_HR: Proširenje Statičkog Bloka

en: Fade Editor
hr_HR: Uređivač za (Od-/Za-)tamnjivanje

en: Fade In
hr_HR: Odtamnjenje

en: Fade Out
hr_HR: Zatamnjenje

en: Fade in:
hr_HR: Odtamnjenje:

en: Fade out:
hr_HR: Zatamnjenje:

en: Feb
hr_HR: Vel

en: February
hr_HR: Veljača

en: File Path:
hr_HR: Staža Datoteka:

en: File Summary
hr_HR: Datotečni Sažetak

en: File Summary Templates
hr_HR: Predlošci za Datotečni Sažeci

en: File count error.
hr_HR: Pogreška broj datoteke.

en: File extension error.
hr_HR: Pogreška (datotečni nastavak).

en: File import in progress...
hr_HR: Uvoz datoteke je u tijeku...

en: File size error.
hr_HR: Pogreška veličine datoteke.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
hr_HR: Datoteka: %f, veličina: %s, maks veličina datoteke: %m

en: File: %s
hr_HR: Datoteka: %s

en: Files
hr_HR: Datoteke

en: Filter History
hr_HR: Filtriraj Povijesti

en: Find
hr_HR: Nađi

en: Find Shows
hr_HR: Nađi Emisije

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Firstname:
hr_HR: Ime:

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
hr_HR: Za detaljnu pomoć, pročitaj %skorisnički priručnik%s.

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
hr_HR: Za više detalja, pročitaj %sPriručniku za korisnike%s

en: Fr
hr_HR: Pe

en: Fri
hr_HR: Pet

en: Friday
hr_HR: Petak

en: From {from} to {to}
hr_HR: Od {from} do {to}

en: Generate
hr_HR: Generiraj

en: Generate playlist content and save criteria
hr_HR: Generiranje popisa pjesama i spremanje sadržaja kriterije

en: Generic error.
hr_HR: Generička pogreška.

en: Genre
hr_HR: Žanr

en: Genre:
hr_HR: Žanr:

en: Getting Started
hr_HR: Početak Korištenja

en: Getting information from the server...
hr_HR: Dobivanje informacija sa poslužitelja...

en: Guest
hr_HR: Gost

en: Guests can do the following:
hr_HR: Gosti mogu učiniti sljedeće:

en: HTTP Error.
hr_HR: HTTP pogreška.

en: Help
hr_HR: Pomoć

en: History Templates
hr_HR: Povijesni Predlošci

en: Hour
hr_HR: Sat

en: IO error.
hr_HR: IO pogreška.

en: ISRC Number:
hr_HR: ISRC Broj:

en: Icecast Vorbis Metadata
hr_HR: Icecast Vorbis Metapodaci

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
hr_HR: Ako je iza Airtime-a usmjerivač ili vatrozid, možda ćeš morati konfigurirati polje porta prosljeđivanje i ovo informacijsko polje će biti netočan. U tom slučaju morat ćeš ručno ažurirati ovo polje, da bi pokazao točno host/port/mount da se mogu povezati tvoji Disk Džokeji. Dopušteni raspon je između 1024 i 49151.

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
hr_HR: Ako tvoj Icecast poslužitelj očekuje korisničko ime iz 'izvora', ovo polje može ostati prazno.

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
hr_HR: Ako tvoj 'live streaming' klijent ne pita za korisničko ime, ovo polje trebalo biti 'izvor'.

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
hr_HR: Slika mora biti jpg, jpeg, png, ili gif

en: Import Folder:
hr_HR: Uvozna Mapa:

en: Import media files
hr_HR: Uvoz medijske datoteke

en: Init error.
hr_HR: Init pogreška.

en: Input must be a number
hr_HR: Mora biti broj

en: Input must be a positive number
hr_HR: Mora biti pozitivan broj

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
hr_HR: Mora biti u obliku: hh:mm:ss.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
hr_HR: Mora biti u obliku: gggg-mm-dd

en: Interface Timezone:
hr_HR: Vremenska Zona Sučelja:

en: Invalid character entered
hr_HR: Uneseni su nevažeći znakovi

en: Invalid form values.
hr_HR: Nevažeći vrijednosti obrasca.

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
hr_HR: Nevažeći prijenos - Čini se da je ovo preuzimanje datoteka.

en: Isrc Number:
hr_HR: Isrc Broj:

en: Jan
hr_HR: Sij

en: January
hr_HR: Siječanj

en: Jul
hr_HR: Srp

en: July
hr_HR: Srpanj

en: Jump to the current playing track
hr_HR: Skoči na trenutnu sviranu pjesmu

en: Jun
hr_HR: Lip

en: June
hr_HR: Lipanj

en: Label
hr_HR: Naljepnica

en: Label:
hr_HR: Naljepnica:

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Language:
hr_HR: Jezik:

en: Last Modified
hr_HR: Zadnja Izmjena

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Last Played
hr_HR: Zadnji Put Odigrano

en: Lastname:
hr_HR: Prezime:

en: Length
hr_HR: Dužina

en: Length needs to be greater than 0 minutes
hr_HR: Duljina mora biti veća od 0 minuta

en: Length should be of form "00h 00m"
hr_HR: Duljina mora biti u obliku "00h 00m"

en: Length:
hr_HR: Dužina:

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
hr_HR: Ograničenje ne može biti prazan ili manji od 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
hr_HR: Ograničenje ne može biti više od 24 sati

en: Limit to
hr_HR: Ograničeno za

en: Limit to:
hr_HR: Ograničiti se na:

en: Listen
hr_HR: Slušaj

en: Listener Count on %s: %s
hr_HR: Broj Slušalaca %s: %s

en: Listener Stats
hr_HR: Slušateljska Statistika

en: Live Stream
hr_HR: Prijenos Uživo

en: Live Stream Input
hr_HR: Ulaz Uživnog Prijenosa

en: Live stream
hr_HR: Prijenos uživo

en: Loading...
hr_HR: Učitavanje...

en: Log Sheet
hr_HR: Popis Prijava

en: Log Sheet Templates
hr_HR: Predlošci Popis Prijave

en: Login
hr_HR: Prijava

en: Login name is not unique.
hr_HR: Ime prijave nije jedinstveno.

en: Logout
hr_HR: Odjava

en: Look in
hr_HR: Pogledaj unutra

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
hr_HR: Izgleda stranica koju si tražio ne postoji!

en: Manage Media Folders
hr_HR: Upravljanje Medijske Mape

en: Manage Users
hr_HR: Upravljanje Korisnike

en: Manage all library content
hr_HR: Upravljanje sve sadržaje knjižnica

en: Manage assigned show content
hr_HR: Upravljanje dodijeljen sadržaj emisije

en: Manage preferences
hr_HR: Upravljanje postavke

en: Manage their own library content
hr_HR: Upravljanje svoje knjižničnog sadržaja

en: Manage users
hr_HR: Upravljanje korisnike

en: Manage watched folders
hr_HR: Upravljanje nadziranih datoteke

en: Mar
hr_HR: Ožu

en: March
hr_HR: Ožujak

en: Master Source
hr_HR: Majstorski Izvor

en: Master Stream
hr_HR: Majstorski Prijenos

en: May
hr_HR: Svibanj

en: Mime
hr_HR: Mimika

en: Minute
hr_HR: Minuta

en: Mo
hr_HR: Po

en: Mobile Phone:
hr_HR: Mobitel:

en: Mon
hr_HR: Pon

en: Monday
hr_HR: Ponedjeljak

en: Mood
hr_HR: Raspoloženje

en: Mood:
hr_HR: Raspoloženje:

en: Mount Point
hr_HR: Točka Montiranja

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
hr_HR: Montiranje ne može biti prazna s Icecast poslužiteljem.

en: Moving %s Items
hr_HR: Premještanje %s Stavke

en: Moving 1 Item
hr_HR: Premještanje 1 Stavka

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
hr_HR: Moraš pričekati 1 sat za re-emitiranje.

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
hr_HR: Moraš čekati najmanje 1 sat za re-emitiranje

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Name:
hr_HR: Naziv:

en: New File Summary Template
hr_HR: Novi Predložak za Datotečni Sažeci

en: New Log Sheet Template
hr_HR: Novi Popis Predložaka

en: New User
hr_HR: Novi Korisnik

en: New password
hr_HR: Nova lozinka

en: New version available:
hr_HR: Nova verzija je dostupna:

en: Next:
hr_HR: Sljedeća:

en: No End?
hr_HR: Nema Kraja?

en: No File Summary Templates
hr_HR: Nema Predložaka za Datotečni Sažeci

en: No Log Sheet Templates
hr_HR: Nema Popis Predložaka

en: No MIME type found for webstream.
hr_HR: Ne postoji MIME tip za prijenos.

en: No Show
hr_HR: Nema Programa

en: No action available
hr_HR: Nema dostupnih akcija

en: No open playlist
hr_HR: Nema otvorenih popis pjesama

en: No result found
hr_HR: Nema pronađenih rezultata

en: No webstream
hr_HR: Nema prijenosa

en: Not a valid Directory
hr_HR: Ne valjana Direktorija

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
hr_HR: Napomena: Sve veća od 600x600 će se mijenjati.

en: Nothing Scheduled
hr_HR: Ništa po rasporedu

en: Nov
hr_HR: Stu

en: November
hr_HR: Studeni

en: Now Playing
hr_HR: Trenutno Izvođena

en: OK
hr_HR: Ok

en: ON AIR
hr_HR: PRIJENOS

en: Oct
hr_HR: Lis

en: October
hr_HR: Listopad

en: Off Air Metadata
hr_HR: Off Air Metapodaci

en: Only numbers are allowed.
hr_HR: Dopušteni su samo brojevi.

en: Open
hr_HR: Otvori

en: Open Media Builder
hr_HR: Otvori Medijskog Graditelja

en: Open library to add or remove content
hr_HR: Otvori knjižnicu za dodavanje ili uklanjanje sadržaja

en: Original Length:
hr_HR: Izvorna Dužina:

en: Owner
hr_HR: Vlasnik

en: Page not found!
hr_HR: Stranica nije pronađena!

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Password confirmation does not match your password.
hr_HR: Lozinke koje ste unijeli ne podudaraju se.

en: Password field cannot be empty.
hr_HR: 'Lozinka' polja ne smije ostati prazno.

en: Password:
hr_HR: Lozinka:

en: Passwords do not match
hr_HR: Lozinke se ne podudaraju

en: Permission denied
hr_HR: Dozvola odbijena

en: Phone:
hr_HR: Telefon:

en: Play
hr_HR: Pokreni

en: Played
hr_HR: Pušteno

en: Playlist Contents:
hr_HR: Sadržaji Popis Pjesama:

en: Playlist crossfade
hr_HR: Križno utišavanje popis pjesama

en: Playlist saved
hr_HR: Popis pjesama je spremljena

en: Playlist shuffled
hr_HR: Popis pjesama je izmiješan

en: Playlists
hr_HR: Popisi pjesama

en: Playout History
hr_HR: Povijest puštenih pjesama

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
hr_HR: Unesi i potvrdi svoju novu lozinku u polja dolje.

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
hr_HR: Molimo, provjeri da li je ispravan/na admin korisnik/lozinka na stranici Sustav->Prijenosi.

en: Please select a cursor position on timeline.
hr_HR: Molimo odaberi mjesto pokazivača na vremenskoj crti.

en: Please select a repeat day
hr_HR: Molimo, odaberi kojeg dana

en: Please upgrade to
hr_HR: Molimo nadogradi na

en: Port cannot be empty.
hr_HR: Port ne može biti prazan.

en: Preferences updated.
hr_HR: Postavke su ažurirane.

en: Preview
hr_HR: Pregled

en: Previous:
hr_HR: Prethodna:

en: Problem with Liquidsoap...
hr_HR: Problem sa Liquidsoap...

en: Processing...
hr_HR: Obrada...

en: Progam Managers can do the following:
hr_HR: Menadžer programa mogu učiniti sljedeće:

en: Program Manager
hr_HR: Voditelj Programa

en: Rebroadcast of %s from %s
hr_HR: Reemitiranje od %s od %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
hr_HR: Reemitiranje emisija %s od %s na %s

en: Rebroadcast?
hr_HR: Ponovno emitirati?

en: Record file doesn't exist
hr_HR: Snimljena datoteka ne postoji

en: Record from Line In?
hr_HR: Snimanje sa Line In?

en: Recording From Line In
hr_HR: Snimanje sa Line In

en: Recording:
hr_HR: Snimanje:

en: Register Airtime
hr_HR: Airtime Registar

en: Remind me in 1 week
hr_HR: Podsjeti me za 1 tjedan

en: Remind me never
hr_HR: Nikad me više ne podsjeti

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Remove all content?
hr_HR: Ukloniš sve sadržaje?

en: Remove cursor
hr_HR: Ukloni pokazivač

en: Remove selected scheduled items
hr_HR: Ukloni odabrane zakazane stavke

en: Remove watched directory
hr_HR: Ukloni nadzoranu direktoriju

en: Repeat By:
hr_HR: Ponavljanje Po:

en: Repeat Days:
hr_HR: Ponovljeni Dani:

en: Repeat Type:
hr_HR: Tip Ponavljanje:

en: Repeats?
hr_HR: Ponavljanje?

en: Replay Gain Modifier
hr_HR: Replay Gain Modifikator

en: Reset password
hr_HR: Resetuj lozinku

en: Retreiving data from the server...
hr_HR: Dobivanje podataka s poslužitelja...

en: Retrieving data from the server...
hr_HR: Preuzimanje podataka s poslužitelja...

en: Sa
hr_HR: Su

en: Sample Rate
hr_HR: Uzorak Stopa

en: Sample Rate (kHz)
hr_HR: Uzorak Stopa (kHz)

en: Sample Rate:
hr_HR: Uzorak Stopa:

en: Sat
hr_HR: Sub

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Save playlist
hr_HR: Spremi popis pjesama

en: Schedule shows
hr_HR: Rasporedne emisije

en: Scheduled
hr_HR: Zakazana

en: Search Users:
hr_HR: Traži Korisnike:

en: Security error.
hr_HR: Sigurnosna pogreška.

en: Select
hr_HR: Odaberi

en: Select Country
hr_HR: Odaberi Državu

en: Select Days:
hr_HR: Odaberi Dane:

en: Select all
hr_HR: Odaberi sve

en: Select criteria
hr_HR: Odaberi kriterije

en: Select cursor
hr_HR: Odaberi pokazivač

en: Select files
hr_HR: Odaberi datoteke

en: Select modifier
hr_HR: Odaberi modifikator

en: Select none
hr_HR: Ne odaberi ništa

en: Select stream:
hr_HR: Prijenosi:

en: Select this page
hr_HR: Odaberi ovu stranicu

en: Send support feedback
hr_HR: Pošalji povratne informacije

en: Sep
hr_HR: Ruj

en: September
hr_HR: Rujan

en: Server
hr_HR: Poslužitelj

en: Server cannot be empty.
hr_HR: Poslužitelj ne može biti prazan.

en: Service Type:
hr_HR: Tip Usluge:

en: Set
hr_HR: Podesi

en: Set Cue In
hr_HR: Podesi Cue In

en: Set Cue Out
hr_HR: Podesi Cue Out

en: Set Default
hr_HR: Postavi Zadano

en: Set Default Template
hr_HR: Postavi Zadano Predlošku

en: Settings updated successfully!
hr_HR: Postavke su uspješno ažurirane!

en: Share
hr_HR: Podijeli

en: Show
hr_HR: Program

en: Show - Artist - Title
hr_HR: Program - Autor - Naziv

en: Show / hide columns
hr_HR: Pokaži/sakrij stupce

en: Show Empty
hr_HR: Prazna Emisija

en: Show Source
hr_HR: Emisijski Izvor

en: Show Summary
hr_HR: Programski Sažetak

en: Show Waveform
hr_HR: Emisijski zvučni talasni oblik

en: Show is empty
hr_HR: Emisija je prazna

en: Show me what I am sending
hr_HR: Pokaži mi što šaljem

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
hr_HR: Emisija je izbrisana jer je snimljena emisija ne postoji!

en: Shows can have a max length of 24 hours.
hr_HR: Emisija može imati najveću duljinu od 24 sata.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
hr_HR: Emisija dulje od predviđenog vremena će biti odsječen.

en: Shuffle
hr_HR: Miješanje

en: Shuffle playlist
hr_HR: Slučajni izbor popis pjesama

en: Shuffle playlist content
hr_HR: Sadržaj slučajni izbor popis pjesama

en: Smart Blocks
hr_HR: Smart Block-ovi

en: Smart block generated and criteria saved
hr_HR: Smart block je generiran i kriterije su spremne

en: Smart block saved
hr_HR: Smart block je spremljen

en: Smart block shuffled
hr_HR: Smart block je izmiješan

en: Some stream types require extra configuration. Details about enabling %sAAC+ Support%s or %sOpus Support%s are provided.
hr_HR: Neke vrste emitiranje zahtijevaju dodatnu konfiguraciju. Detalji oko omogućavanja %sAAC+ Podrške%s ili %sOpus Podrške%s su ovdje dostupni.

en: Something went wrong.
hr_HR: Nešto je pošlo po krivu.

en: SoundCloud Settings
hr_HR: SoundCloud Postavke

en: Source Streams
hr_HR: Prijenosni Izvori

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
hr_HR: Odredi prilagođene autentikacije koje će se uvažiti samo za ovu emisiju.

en: Start
hr_HR: Početak

en: Start Time
hr_HR: Vrijeme Početka

en: Start upload
hr_HR: Pokreni upload

en: Static
hr_HR: Statički

en: Static Smart Block
hr_HR: Statički Smart Block

en: Static Smart Block Contents:
hr_HR: Statički Smart Block Sadržaji:

en: Station Description:
hr_HR: Opis:

en: Station Logo:
hr_HR: Logo:

en: Station Name
hr_HR: Naziv Postaje

en: Station Timezone
hr_HR: Stanična Vremenska Zona

en: Station Web Site:
hr_HR: Web Stranica:

en: Station name - Show name
hr_HR: Naziv postaje - Naziv programa

en: Status
hr_HR: Stanje

en: Stop
hr_HR: Zaustavi

en: Stop Upload
hr_HR: Zaustavi Upload

en: Stop recording current show?
hr_HR: Zaustavljanje snimanje emisije?

en: Stream
hr_HR: Prijenos

en: Stream Label:
hr_HR: Vidljivi Podaci:

en: Stream Setting Updated.
hr_HR: Prijenos Podešavanje je Ažurirano.

en: Stream Settings
hr_HR: Prijenosne Postavke

en: Stream Type:
hr_HR: Prijenos Tipa:

en: Stream URL:
hr_HR: URL Prijenosa:

en: Stream URL:
hr_HR: URL Prijenosa:

en: Streams
hr_HR: Prijenosi

en: Style
hr_HR: Stil

en: Su
hr_HR: Ne

en: Sun
hr_HR: Ned

en: Sunday
hr_HR: Nedjelja

en: Support Feedback
hr_HR: Povratne Informacije

en: Support setting updated.
hr_HR: Podrška postavka je ažurirana.

en: Terms and Conditions
hr_HR: Uvjeti i Odredbe

en: Text Colour:
hr_HR: Boja Teksta:

en: Th
hr_HR: Če

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
hr_HR: Željena duljina bloka neće biti postignut jer Airtime ne mogu naći dovoljno jedinstvene pjesme koje odgovaraju tvojim kriterijima. Omogući ovu opciju ako želiš dopustiti da neke pjesme mogu se više puta ponavljati.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
hr_HR: Sljedeće informacije će biti prikazane slušateljima u medijskom plejerima:

en: The schedule you're viewing is out of date!
hr_HR: Zastario se pregledan raspored!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
hr_HR: Zastario se pregledan raspored! (primjer neusklađenost)

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
hr_HR: Zastario se pregledan raspored! (nevažeći raspored)

en: The show %s has been previously updated!
hr_HR: Ranije je %s emisija već bila ažurirana!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
hr_HR: Emisija %s je gotova i ne mogu biti zakazana.

en: The show instance doesn't exist anymore!
hr_HR: Emisija u ovom slučaju više ne postoji!

en: The soundcloud id for this file is:
hr_HR: SoundCloud id za ovu datoteku je:

en: The stream is disabled
hr_HR: Prijenos je onemogućen

en: The value has to be numeric
hr_HR: Vrijednost mora biti numerička

en: The value should be an integer
hr_HR: Vrijednost mora biti cijeli broj

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
hr_HR: Vrijednost mora biti u obliku vremenske oznake (npr. 0000-00-00 ili 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
hr_HR: Vrijednost mora biti manja od %s znakova

en: The value should be less then 2147483648
hr_HR: Vrijednost bi trebala biti manja od 2147483648

en: The work is in the public domain
hr_HR: Rad je u javnoj domeni

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
hr_HR: Godine %s moraju biti u rasponu od 1753 - 9999

en: There is no source connected to this input.
hr_HR: Nema spojenog izvora na ovaj ulaz.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom prijenosa na SoundCloud.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
hr_HR: To slijedi isti uzorak sigurnosti za emisije: samo dodijeljeni korisnici se mogu povezati na emisiju.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
hr_HR: Ovo je admin korisničko ime i lozinka za Icecast/SHOUTcast da bi dobio slušateljsku statistiku.

en: This path is currently not accessible.
hr_HR: Ovaj put nije trenutno dostupan.

en: This show has no scheduled content.
hr_HR: Ova emisija nema zakazanog sadržaja.

en: This show is not completely filled with content.
hr_HR: Ova emisija nije u potpunosti ispunjena sa sadržajem.

en: This version is no longer supported.
hr_HR: Ova verzija više nije podržana.

en: This version will soon be obsolete.
hr_HR: Ova verzija uskoro će biti zastario.

en: Thu
hr_HR: Čet

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Time must be specified
hr_HR: Vrijeme mora biti navedeno

en: Timezone is set to the station timezone by default. Shows in the calendar will be displayed in your local time defined by the Interface Timezone in your user settings.
hr_HR: Vremenska zona je postavljena po staničnu zonu prema zadanim. Emisije u kalendaru će se prikazati po tvojim lokalnom vremenu koja je definirana u sučelji vremenske zone u tvojim korisničkim postavcima.

en: Timezone:
hr_HR: Vremenska Zona:

en: Title
hr_HR: Naziv

en: Title:
hr_HR: Naziv:

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
hr_HR: Medija je potrebna za reprodukciju, i moraš ažurirati svoj preglednik na noviju verziju, ili ažurirati svoj %sFlash plugin%s.

en: Track
hr_HR: Pjesma

en: Track Number
hr_HR: Broj Pjesma

en: Track preview
hr_HR: Pregled pjesma

en: Track:
hr_HR: Pjesma:

en: Tu
hr_HR: Ut

en: Tue
hr_HR: Uto

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Type the characters you see in the picture below.
hr_HR: Upiši znakove koje vidiš na slici u nastavku.

en: URL should be 512 characters or less
hr_HR: URL mora biti 512 znakova ili manje

en: URL should be of form "http://domain"
hr_HR: URL mora biti u obliku "http://domain"

en: Unknown Playlist
hr_HR: Nepoznati Popis Pjesama

en: Unknown type:
hr_HR: Nepoznati tip:

en: Unrecognized stream type: %s
hr_HR: Nepoznati prijenosni tip: %s

en: Untitled Playlist
hr_HR: Neimenovani Popis Pjesama

en: Untitled Show
hr_HR: Neimenovan Program

en: Untitled Smart Block
hr_HR: Neimenovani Smart Block

en: Untitled Webstream
hr_HR: Neimenovani Prijenos

en: Update Required
hr_HR: Potrebno Ažuriranje

en: Update show
hr_HR: Ažuriranje emisije

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
hr_HR: Prijenosni URL može biti u krivu ili ne postoji

en: Uploaded
hr_HR: Dodano

en: Uploaded %d/%d files
hr_HR: Poslana %d/%d datoteka

en: Uploading in progress...
hr_HR: Prijenos je u tijeku...

en: Use Custom Authentication:
hr_HR: Koristi Prilagođeno provjeru autentičnosti:

en: User Manual
hr_HR: Priručnik

en: User Type
hr_HR: Tip Korisnika

en: User Type:
hr_HR: Vrsta Korisnika:

en: User added successfully!
hr_HR: Korisnik je uspješno dodan!

en: User updated successfully!
hr_HR: Korisnik je uspješno ažuriran!

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Username field cannot be empty.
hr_HR: 'Korisničko Ime' polja ne smije ostati prazno.

en: Username:
hr_HR: Korisničko ime:

en: Users
hr_HR: Korisnici

en: Value cannot be empty
hr_HR: Vrijednost ne može biti prazna

en: Value is required and can't be empty
hr_HR: Vrijednost je potrebna i ne može biti prazan

en: Verify Password:
hr_HR: Potvrdi Lozinku:

en: View Recorded File Metadata
hr_HR: Metapodaci Snimljenog Fajla

en: View and manage show content
hr_HR: Prikaz i upravljanje sadržaj emisije

en: View listener stats
hr_HR: Pogledaj statistiku slušatelje

en: View schedule
hr_HR: Pregled rasporeda

en: View show content
hr_HR: Pregled sadržaj emisije

en: View system status
hr_HR: Pregled stanja sustava

en: Warning: Shows cannot be re-linked
hr_HR: Upozorenje: Emisije ne može ponovno se povezati

en: Warning: You cannot change this field while the show is currently playing
hr_HR: Upozorenje: Ne možeš promijeniti sadržaj polja, dok se sadašnja emisija ne završava

en: Watched Folders:
hr_HR: Mape Pod Nadzorom:

en: Waveform features are available in a browser supporting the Web Audio API
hr_HR: Valni oblik značajke su dostupne u sporednu Web Audio API pregledniku

en: We
hr_HR: Sr

en: Web Stream
hr_HR: Prijenos

en: Web Streams
hr_HR: Prijenosi

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: Website:
hr_HR: Web stranica:

en: Webstream name cannot be empty
hr_HR: Ime prijenosa ne može biti prazno

en: Webstream saved.
hr_HR: Prijenos je spremljen.

en: Wed
hr_HR: Sri

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Week Starts On
hr_HR: Prvi Dan u Tjednu

en: What
hr_HR: Što

en: When
hr_HR: Kada

en: Who
hr_HR: Tko

en: Wrong username or password provided. Please try again.
hr_HR: Pogrešno korisničko ime ili lozinka. Molimo pokušaj ponovno.

en: Year
hr_HR: Godina

en: Year:
hr_HR: Godina:

en: Yes, help Airtime
hr_HR: Da, pomažem Airtime-u

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
hr_HR: Trenutno je prijenos datoteke. %sOdlazak na drugom ekranu će otkazati proces slanja. %sJesi li siguran da želiš napustiti stranicu?

en: You are not allowed to access this resource.
hr_HR: Ne smiješ pristupiti ovog izvora.

en: You are not allowed to access this resource.
hr_HR: Ne smiješ pristupiti ovog izvora.

en: You are not allowed to schedule show %s.
hr_HR: Ne smijes zakazati rasporednu emisiju %s.

en: You are not watching any media folders.
hr_HR: Ne pratiš nijedne medijske mape.

en: You are running the latest version
hr_HR: Ti imaš instaliranu najnoviju verziju

en: You are viewing an older version of %s
hr_HR: Gledaš stariju verziju %s

en: You can only add tracks to smart block.
hr_HR: Možeš samo pjesme dodavati za pametnog bloka.

en: You can only add tracks to smart blocks.
hr_HR: Možeš dodavati samo pjesme kod pametnih blokova.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
hr_HR: Možeš samo dodati pjesme, pametne blokova, i prijenose kod popise pjesama.

en: You cannot add files to recording shows.
hr_HR: Ne možeš dodavati datoteke za snimljene emisije.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
hr_HR: Ne možeš dodavati pjesme za dinamične blokove.

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
hr_HR: Nemaš dopuštenje za brisanje odabranog (e) %s.

en: You don't have permission to delete selected items.
hr_HR: Nemaš dopuštenje za brisanje odabrane stavke.

en: You don't have permission to disconnect source.
hr_HR: Nemaš dopuštenje isključiti izvor.

en: You don't have permission to switch source.
hr_HR: Nemaš dozvolu za promjenu izvora.

en: You have to agree to privacy policy.
hr_HR: Moraš pristati na pravila o privatnosti.

en: You must select Criteria and Modifier
hr_HR: Moraš odabrati Kriteriju i Modifikaciju

en: Your browser does not support playing this file type:
hr_HR: Tvoj preglednik ne podržava ovu vrstu audio datoteku:

en: Your trial expires in
hr_HR: Vaš račun istječe u

en: and
hr_HR: i

en: contains
hr_HR: sadrži

en: day of the month
hr_HR: dan u mjesecu

en: day of the week
hr_HR: dan u tjednu

en: days
hr_HR: dani

en: does not contain
hr_HR: ne sadrži

en: ends with
hr_HR: završava sa

en: every 2 weeks
hr_HR: svaka 2 tjedna

en: every 3 weeks
hr_HR: svaka 3 tjedna

en: every 4 weeks
hr_HR: svaka 4 tjedna

en: files meet the criteria
hr_HR: datoteke zadovoljavaju kriterije

en: hours
hr_HR: sati

en: in use
hr_HR: u upotrebi

en: is
hr_HR: je

en: is greater than
hr_HR: je veći od

en: is in the range
hr_HR: je u rasponu

en: is less than
hr_HR: je manji od

en: is not
hr_HR: nije

en: items
hr_HR: elementi

en: max volume
hr_HR: max glasnoća

en: minutes
hr_HR: minuti

en: monthly
hr_HR: mjesečno

en: mute
hr_HR: nijemi

en: next
hr_HR: sljedeća

en: or
hr_HR: ili

en: path should be specified
hr_HR: put bi trebao biti specificiran

en: pause
hr_HR: pauza

en: play
hr_HR: pokreni

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
hr_HR: molimo stavi u vrijeme '00:00:00 (.0)'

en: please put in a time in seconds '00 (.0)'
hr_HR: molimo stavi u vrijeme u sekundama '00 (.0)'

en: previous
hr_HR: prethodna

en: show does not exist
hr_HR: emisija ne postoji

en: starts with
hr_HR: počinje sa

en: stop
hr_HR: zaustavi

en: unmute
hr_HR: uključi

en: weekly
hr_HR: tjedno

en: yyyy-mm-dd
hr_HR: gggg-mm-dd
