Airtime - en to hu_HU translation catalogue (869 entries)

en:  - Mobile friendly
hu_HU: - Mobilbarát

en:  - The player does not support Opus streams.
hu_HU: - A lejátszó nem támogatja az Opus adásfolyamokat.

en:  to
hu_HU: -ig

en: %1$s %2$s is distributed under the %3$s
hu_HU: %1$s %2$s-ot %3$s mellett terjesztik

en: %1$s %2$s, the open radio software for scheduling and remote station management.
hu_HU: %1$s %2$s, a nyitott rádiós szoftver, az ütemezett és távoli állomás menedzsment.

en: %d files queued
hu_HU: %d várakozó fájl

en: %s Password Reset
hu_HU: %s Jelszó Visszaállítás

en: %s Version
hu_HU: %s verzió

en: %s contains nested watched directory: %s
hu_HU: %s tartalmazza a beágyazott figyelt könyvtárat: %s

en: %s doesn't exist in the watched list.
hu_HU: %s nem szerepel a figyeltek listáján.

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list
hu_HU: %s már be van állítva, mint a jelenlegi tároló elérési útvonala vagy a figyelt mappák listája

en: %s is already set as the current storage dir or in the watched folders list.
hu_HU: %s már be van állítva, mint jelenlegi tároló elérési útvonala vagy, a figyelt mappák listájában.

en: %s is already watched.
hu_HU: %s már figyelve van.

en: %s is nested within existing watched directory: %s
hu_HU: %s beágyazva a létező figyelt mappán belül: %s

en: %s is not a valid directory.
hu_HU: %s nem létező könyvtár.

en: %s not found
hu_HU: %s nem található

en: %s-%s-%s is not a valid date
hu_HU: %s-%s-%s érvénytelen dátum

en: %s:%s:%s is not a valid time
hu_HU: %s:%s:%s érvénytelen időpont

en: %sPrint view%sPlease use your browser's print function to print this table. Press escape when finished.
hu_HU: %sNyomtatási előnézet%sKérjük, használja böngészője nyomtatási beállításait. Nyomja meg az Esc-t ha végzett.

en: '%value%' does not fit the date format '%format%'
hu_HU: '%value%' nem illeszkedik a dátum formához '%format%'

en: '%value%' does not fit the time format 'HH:mm'
hu_HU: '%value%' az időformátum nem illeszkedik 'ÓÓ:pp'

en: '%value%' is less than %min% characters long
hu_HU: '%value%' rövidebb, mint %min% karakter

en: '%value%' is more than %max% characters long
hu_HU: '% value%' több mint, %max% karakter hosszú

en: '%value%' is no valid email address in the basic format local-part@hostname
hu_HU: '%value%' érvénytelen formátum (név@hosztnév)

en: '%value%' is not between '%min%' and '%max%', inclusively
hu_HU: '%value%' értéknek '%min%' és '%max%' között kell lennie

en: 'Length' should be in '00:00:00' format
hu_HU: 'Hosszúság' '00:00:00' formában lehet

en: (In order to promote your station, 'Send support feedback' must be enabled).
hu_HU: (Annak érdekében, hogy hírdetni tudja az állomását, a 'Támogatási Visszajelzés Küldését' engedélyeznie kell.)

en: (Required)
hu_HU: (Kötelező)

en: (Your radio station website)
hu_HU: (A rádióállomás honlapja)

en: (for verification purposes only, will not be published)
hu_HU: (csupán ellenőrzés céljából, nem kerül közzétételre)

en: (hh:mm:ss.t)
hu_HU: (óó:pp:mm.t)

en: (ss.t)
hu_HU: (mm.t)

en: 1 - Mono
hu_HU: 1 - Monó

en: 10m
hu_HU: 10p

en: 15m
hu_HU: 15p

en: 1m
hu_HU: 1p

en: 2 - Stereo
hu_HU: 2 - Sztereó

en: 30m
hu_HU: 30p

en: 500 is the max item limit value you can set
hu_HU: Maximum 500 elem állítható be

en: 5m
hu_HU: 5p

en: 60m
hu_HU: 60p

en: A dynamic smart block will only save the criteria. The block content will get generated upon adding it to a show. You will not be able to view and edit the content in the Library.
hu_HU: A dinamikus okos tábla csak elmenti a kritériumokat. A táblát szerkesztés után lehet hozzáadni a műsorhoz. Később a tartalmát sem megtekinteni, sem módosítani nem lehet.

en: A selected File does not exist!
hu_HU: A kiválasztott fájl nem létezik!

en: A static smart block will save the criteria and generate the block content immediately. This allows you to edit and view it in the Library before adding it to a show.
hu_HU: A statikus okos tábla elmenti a kritériumokat és azonnal létre is hozza a tábla tartalmát is. Ez lehetővé teszi, hogy módosítsuk és lássuk a könyvtár tartalmát még a műsor közvetítése előtt.

en: About
hu_HU: Rólunk

en: Access Denied!
hu_HU: Hozzáférés megtagadva!

en: Access playout history
hu_HU: Hozzáférés lejátszási előzményekhez

en: Account Details
hu_HU: Fiók részletei

en: Account Plans
hu_HU: Fióktervek

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add / Remove Content
hu_HU: Elemek Hozzáadása / Eltávolítása

en: Add Files
hu_HU: Fájlok Hozzáadása

en: Add New Field
hu_HU: Új Mező Hozzáadása

en: Add files
hu_HU: Fájlok hozzáadása

en: Add files to the upload queue and click the start button.
hu_HU: Adja meg a fájlokat feltöltési sorrendben, majd kattintson a "Feltöltés indítása" gombra.

en: Add more elements
hu_HU: Adjon hozzá több elemet

en: Add this show
hu_HU: Adja hozzá ezt a műsort

en: Add to Playlist
hu_HU: Hozzáadás a Lejátszási listához

en: Add to Smart Block
hu_HU: Hozzáadás Okosblokkhoz

en: Add to current playlist
hu_HU: Hozzáadás a jelenlegi lejátszási listához

en: Add to current smart block
hu_HU: Hozzáadás a jelenlegi okosblokkhoz

en: Add to selected show
hu_HU: Adja hozzá a kiválasztott műsort

en: Add tracks to your show
hu_HU: Sávok hozzáadása a műsorhoz

en: Adding %s Items
hu_HU: %s Elem Hozzáadása

en: Adding 1 Item
hu_HU: 1 Elem Hozzáadása

en: Additional Options
hu_HU: További Lehetőségek

en: Admin Password
hu_HU: Admin Jelszó

en: Admin User
hu_HU: Admin Felhasználó

en: Admins can do the following:
hu_HU: Az Adminok a következőket tehetik:

en: Advanced Search Options
hu_HU: Speciális Keresési Beállítások

en: Airtime is unsure about the status of this file. This can happen when the file is on a remote drive that is unaccessible or the file is in a directory that isn't 'watched' anymore.
hu_HU: Az Airtime bizonytalan a fájl állapotával kapcsolatban. Lehetséges, hogy a tárhely már nem elérhető, vagy a 'figyelt' mappa útvonala megváltozott.

en: All
hu_HU: Összes

en: All My Shows:
hu_HU: Összes Műsorom:

en: All rights are reserved
hu_HU: Minden jog fenntartva

en: Allow Repeated Tracks:
hu_HU: Ismétlődő sávok engedélyezése:

en: Allowed CORS URLs
hu_HU: Engedélyezett CORS URL-ek

en: An error has occurred.
hu_HU: Hiba történt.

en: An internal application error has occurred.
hu_HU: Belső alkalmazáshiba történt.

en: Analytics
hu_HU: Elemzések

en: Apr
hu_HU: Ápr

en: April
hu_HU: Április

en: Are you sure you want to change the storage folder?
    This will remove the files from your Airtime library!
hu_HU: Biztos benne, hogy meg akarja változtatni a tároló mappát?
    Ezzel eltávolítja a fájlokat az Airtime médiatárából!

en: Are you sure you want to delete the selected item(s)?
hu_HU: Biztos benne, hogy törli a kijelölt eleme(ke)t?

en: Are you sure you want to delete the selected item?
hu_HU: Biztos benne, hogy törli a kijelölt elemet?

en: Are you sure you want to remove the watched folder?
hu_HU: Biztos benne, hogy el akarja távolítani a figyelt mappát?

en: Artist - Title
hu_HU: Előadó - Cím

en: Audio Player
hu_HU: Audió Lejátszó

en: Audio Track
hu_HU: Audió Sáv

en: August
hu_HU: Augusztus

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Auto Schedule Playlist ?
hu_HU: Lejátszási lista automatikus ütemezése?

en: Auto Switch Off:
hu_HU: Automatikus kikapcsolás:

en: Auto Switch On:
hu_HU: Automatikus bekapcsolás:

en: Automatic Playlist
hu_HU: Automatikus lejátszási lista

en: Automatically download latest episodes?
hu_HU: Legutolsó epizódok automatikus letöltése?

en: Back
hu_HU: Vissza

en: Background Colour:
hu_HU: Háttérszín:

en: Bad Request!
hu_HU: Rossz kérés!

en: Bad request. 'mode' parameter is invalid
hu_HU: Helytelen kérés. 'mód' paraméter érvénytelen.

en: Bad request. no 'mode' parameter passed.
hu_HU: Helytelen kérés. nincs 'mód' paraméter lett átadva.

en: Billing
hu_HU: Számlázás

en: Billing cycle:
hu_HU: Számlázási ciklus:

en: Bit Rate
hu_HU: Bitráta

en: Bit Rate (Kbps)
hu_HU: Bitráta (Kbps)

en: Bit Rate:
hu_HU: Bitráta:

en: By checking this box, I agree to %s's %sprivacy policy%s.
hu_HU: A mező bejelölésével, elfogadom a %s %sadatvédelmi irányelveit%s.

en: By linking your repeating shows any media items scheduled in any repeat show will also get scheduled in the other repeat shows
hu_HU: Az ismétlődő műsorok összekötésével, minden ütemezett médiai elem, az összes ismétlődő műsorban, ugyanazt a sorrendet kapja, mint a többi ismétlődő műsorban

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Can not connect to the streaming server
hu_HU: Nem lehet kapcsolódni az adásfolyam kiszolgálójához

en: Can't drag and drop repeating shows
hu_HU: Nem lehet megismételni a fogd és vidd típusú műsorokat

en: Can't move a past show
hu_HU: Az elhangzott műsort nem lehet áthelyezni

en: Can't move a recorded show less than 1 hour before its rebroadcasts.
hu_HU: A rögzített műsort, 1 óránál korábban nem lehet újra közvetíteni.

en: Can't move show into past
hu_HU: A műsort nem lehet a múltba áthelyezni

en: Can't set cue in to be larger than cue out.
hu_HU: Nem lehet beállítani, hogy a felkeverés hosszabb legyen, mint a lekeverés.

en: Can't set cue out to be greater than file length.
hu_HU: Nem lehet beállítani, mert a lekeverési idő nem lehet nagyobb a fájl hosszánál.

en: Can't set cue out to be smaller than cue in.
hu_HU: Nem lehet a lekeverés rövidebb, mint a felkeverés.

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Cancel Current Show?
hu_HU: A jelenlegi műsor megszakítása?

en: Cancel Show
hu_HU: Műsor megszakítása

en: Cancel current show
hu_HU: A jelenlegi műsor megszakítása

en: Cannot create show in the past
hu_HU: Műsort nem lehet a múltban létrehozni

en: Cannot have duration 00h 00m
hu_HU: Nem lehet 00ó 00p időtartam

en: Cannot have duration < 0m
hu_HU: Nem lehet <0p időtartam

en: Cannot have duration greater than 24h
hu_HU: Nem tarthat tovább, mint 24h

en: Cannot modify start date/time of the show that is already started
hu_HU: Nem lehet módosítani a műsor kezdési időpontját, ha a műsor már elindult

en: Cannot move items out of linked shows
hu_HU: Nem tud áthelyezni elemeket a kapcsolódó műsorokból

en: Cannot schedule a playlist that contains missing files.
hu_HU: Nem lehet ütemezni olyan lejátszási listát, amely tartalmaz hiányzó fájlokat.

en: Cannot schedule outside a show.
hu_HU: Nem lehet ütemezni a műsoron kívül.

en: Cannot schedule overlapping shows
hu_HU: Nem fedhetik egymást a műsorok

en: Cannot schedule overlapping shows.
    Note: Resizing a repeating show affects all of its repeats.
hu_HU: Az ütemzés nem fedheti át a műsorokat.
    Megjegyzés: Az ismételt műsorok átméretezése kavarodást okozhat.

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Channels:
hu_HU: Csatornák:

en: Check this box to automatically switch off Master/Show source upon source disconnection.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, hogy automatikusan kikapcsol a Mester/Műsor a forrás megszakítása után.

en: Check this box to automatically switch on Master/Show source upon source connection.
hu_HU: Jelölje be ezt a négyzetet, hogy automatikusan bekapcsol a Mester/Műsor a forrás csatlakozását követően.

en: Check this option to enable metadata for OGG streams (stream metadata is the track title, artist, and show name that is displayed in an audio player). VLC and mplayer have a serious bug when playing an OGG/VORBIS stream that has metadata information enabled: they will disconnect from the stream after every song. If you are using an OGG stream and your listeners do not require support for these audio players, then feel free to enable this option.
hu_HU: Jelölje be és ellenőrizze ezt az opciót: metaadatok engedélyezése OGG-os adásfolyamra (adatfolyam metaadatok: dalcím, előadó, műsornév, amely megjelenik egy audió lejátszóban). A VLC és mplayer lejátszóknál súlyos hibák előfordulhatnak, OGG/Vorbis adatfolyam játszásakor, amelynél a metaadatok küldése engedélyezett: ilyenkor akadozik az adatfolyam. Ha az OGG-os adatfolyam és a hallgatói nem igényelnek támogatást az ilyen jellegű audió lejátszókhoz, akkor nyugodtan engedélyezze ezt az opciót.

en: Choose Days:
hu_HU: Válasszon Napot:

en: Choose Folder to Watch
hu_HU: Válasszon Figyelt Mappát

en: Choose Show Instance
hu_HU: Adjon hozzá több elemet

en: Choose Storage Folder
hu_HU: Válasszon Tároló Mappát

en: Choose folder
hu_HU: Válasszon mappát

en: City:
hu_HU: Város:

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Clear Show
hu_HU: Műsor törlése

en: Click 'New' to create one.
hu_HU: Létrehozni az „Új” gombra kattintással lehet.

en: Click the 'New Show' button and fill out the required fields.
hu_HU: Kattintson az „Új műsor” gombra és töltse ki a kötelező mezőket!

en: Click the 'Upload' button in the left corner to upload tracks to your library.
hu_HU: A bal sarokban található „Feltöltés„ gombbal lehet sávokat feltölteni a saját könyvtárba.

en: Click the box below to promote your station on %s.
hu_HU: Jelöld be a mezőt az állomásod közzétételéhez a %s-on.

en: Close
hu_HU: Bezárás

en: Composer
hu_HU: Zeneszerző

en: Composer:
hu_HU: Zeneszerző:

en: Conductor
hu_HU: Karmester

en: Conductor:
hu_HU: Vezénylő:

en: Confirm new password
hu_HU: Új jelszó megerősítése

en: Connected to the streaming server
hu_HU: Csatlakozva az adásfolyam kiszolgálóhoz

en: Content in linked shows cannot be changed while on air!
hu_HU: A hivatkozott műsorok tartalma nem módosítható adás közben!

en: Contents of Show
hu_HU: A Műsor Tartalmai

en: Copied %s row%s to the clipboard
hu_HU: %s sor%s van másolva a vágólapra

en: Copy of %s
hu_HU: Másolás %s

en: Copyright
hu_HU: Szerzői jog

en: Copyright:
hu_HU: Szerzői jog:

en: Could not delete file because it is scheduled in the future.
hu_HU: Nem lehet törölni a fájlt mert ütemezve van egy későbbi időpontra.

en: Could not delete file(s).
hu_HU: Nem lehet törölni a fájlokat.

en: Could not parse M3U playlist
hu_HU: Nem sikerült értelmezni a M3U lejátszási listát

en: Could not parse PLS playlist
hu_HU: Nem sikerült értelmezni a PLS lejátszási listát

en: Could not parse XSPF playlist
hu_HU: Nem sikerült értelmezni a XSDF lejátszási listát

en: Country:
hu_HU: Ország:

en: Create Entry
hu_HU: Napló Létrehozása

en: Create playlists, smart blocks, and webstreams
hu_HU: Lejátszási listák, okosblokkok és web-adásfolyamok létrehozása

en: Creating File Summary Template
hu_HU: Összegzési Sablon Fájl Létrehozása

en: Creating Log Sheet Template
hu_HU: Naplózási Sablon Létrehozása

en: Creative Commons Attribution
hu_HU: Creative Commons Tulajdonjog

en: Creative Commons Attribution No Derivative Works
hu_HU: Creative Commons Nem Feldolgozható Tulajdonjog

en: Creative Commons Attribution Noncommercial
hu_HU: Creative Commons Nem Kereskedelmi Tulajdonjog

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Non Derivate Works
hu_HU: Creative Commons Nem Kereskedelmi Nem Feldolgozható Tulajdonjog

en: Creative Commons Attribution Noncommercial Share Alike
hu_HU: Creative Commons Nem Kereskedelmi Megosztó Tulajdonjog

en: Creative Commons Attribution Share Alike
hu_HU: Creative Commons Eredményeket Megosztó Tulajdonjog

en: Creator
hu_HU: Előadó/Szerző

en: Creator:
hu_HU: Előadó/Szerző:

en: Cue Editor
hu_HU: Keverési Szerkesztő

en: Cue In
hu_HU: Felkeverés

en: Cue In:
hu_HU: Felkeverés:

en: Cue Out
hu_HU: Lekeverés

en: Cue Out:
hu_HU: Lekeverés:

en: Cue in and cue out are null.
hu_HU: A fel- és a lekeverés értékei nullák.

en: Current
hu_HU: Jelenleg

en: Current Import Folder:
hu_HU: Jelenlegi import mappa:

en: Current Logo:
hu_HU: Jelenlegi Logó:

en: Current Show:
hu_HU: Jelenlegi műsor:

en: Cursor
hu_HU: Kurzor

en: Custom / 3rd Party Streaming
hu_HU: Egyéni / Más féltől származó adásfolyam

en: Custom Password
hu_HU: Egyéni Jelszó

en: Custom Username
hu_HU: Egyéni Felhasználónév

en: DJs can do the following:
hu_HU: A DJ-k a következőket tehetik:

en: DJs:
hu_HU: DJ-k:

en: Dangerous Options
hu_HU: Veszélyes beállítások

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Date End:
hu_HU: Végzés Ideje:

en: Date Start:
hu_HU: Kezdés Ideje:

en: Day
hu_HU: Nap

en: Day must be specified
hu_HU: A napot meg kell határoznia

en: Default Crossfade Duration (s):
hu_HU: Alapértelmezett Áttünési Időtartam (mp):

en: Default Fade In (s):
hu_HU: Alapértelmezett Felúsztatás (mp)

en: Default Fade Out (s):
hu_HU: Alapértelmezett Leúsztatás (mp)

en: Default Language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default Length:
hu_HU: Alapértelmezett Hossz:

en: Default License:
hu_HU: Alapértelmezett Liszensz:

en: Default Sharing Type:
hu_HU: Alapértelmezett megosztástípus:

en: Default Streaming
hu_HU: Alapértelmezett adásfolyam:

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete All Tracks in Library
hu_HU: Az összes sáv törlése a könyvtárból

en: Delete Instance
hu_HU: Példány törlése:

en: Delete selected item(s)?
hu_HU: Törli a kiválasztott elem(ek)et?

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description:
hu_HU: Leírás:

en: Deselect all
hu_HU: Minden kijelölés törlése

en: Deselect this page
hu_HU: Az oldal kijelölésének megszüntetése

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Disk
hu_HU: Lemez

en: Disk Space
hu_HU: Lemezterület

en: Done
hu_HU: Kész

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Drag files here.
hu_HU: Húzza a fájlokat ide.

en: Duplicate Playlist
hu_HU: Lejátszási lista másolatának elkészítése

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Duration:
hu_HU: Időtartam:

en: Dynamic
hu_HU: Dinamikus

en: Dynamic Smart Block
hu_HU: Dinamikus okosblokk

en: Dynamic Smart Block Criteria:
hu_HU: Dinamikus okostábla feltétel:

en: Dynamic block is not previewable
hu_HU: A dinamikus tábla nem érhető el előnézetben

en: Edit
hu_HU: Szerkeszt

en: Edit History Record
hu_HU: Előzmények Szerkesztése

en: Edit Instance
hu_HU: Példány szerkesztése:

en: Edit Metadata
hu_HU: Metaadatok Szerkesztése

en: Edit Metadata...
hu_HU: Metaadat szerkesztése...

en: Edit Show
hu_HU: Műsor szerkesztése

en: Edit...
hu_HU: Szerkesztés...

en: Editing
hu_HU: Szerkesztés

en: Email Sent!
hu_HU: Email elküldve!

en: Email could not be sent. Check your mail server settings and ensure it has been configured properly.
hu_HU: Az e-mailt nem lehetett elküldeni. Ellenőrizze a levelező kiszolgáló beállításait.

en: Email:
hu_HU: E-mail:

en: Embeddable code:
hu_HU: Beágyazható kód:

en: Empty playlist content
hu_HU: Üres lejátszási lista tartalom

en: Enable Replay Gain
hu_HU: Replay Gain Engedélyezése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enabled:
hu_HU: Engedélyezett:

en: Enabling this means that podcast tracks will always contain the podcast name in their album field.
hu_HU: Ha engedélyezett, a podcast sávok album mezőjébe mindig a podcast neve kerül.

en: Encoded By
hu_HU: Kódolva

en: End
hu_HU: Vége

en: End Time
hu_HU: Fejezési Idő

en: End Time:
hu_HU: Befejezési idő:

en: End date must be after start date
hu_HU: A befejezési idő után kell, hogy legyen kezdési idő is.

en: End date/time cannot be in the past
hu_HU: A befejezési dátum/idő nem lehet a múltban

en: Error code:
hu_HU: Hibakód:

en: Error msg:
hu_HU: Hibaüzenet:

en: Error: File too large:
hu_HU: Hiba: A fájl túl nagy:

en: Error: Invalid file extension:
hu_HU: Hiba: Érvénytelen fájl kiterjesztés:

en: Expand Dynamic Block
hu_HU: Dinamikus Tábla Kibővítése

en: Expand Static Block
hu_HU: Statikus Tábla Kibővítése

en: Explicit
hu_HU: Szókimondó

en: FAQ
hu_HU: GYIK

en: Fade Editor
hu_HU: Úsztatási Szerkesztő

en: Fade In
hu_HU: Felúsztatás

en: Fade Out
hu_HU: Leúsztatás

en: Fade in:
hu_HU: Felúsztatás:

en: Fade in:
hu_HU: Felkeverés:

en: Fade out:
hu_HU: Lekeverés:

en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: February
hu_HU: Február

en: File Path:
hu_HU: Fájl Elérési Útvonal:

en: File Summary
hu_HU: Fájl Összegző

en: File Summary Templates
hu_HU: Összegzési Sablon Fájlok

en: File count error.
hu_HU: Fájl számi hiba.

en: File does not exist in %s
hu_HU: A fájl nem elérhető itt: %s

en: File extension error.
hu_HU: Fájlkiterjesztési hiba.

en: File import in progress...
hu_HU: Fájl importálása folyamatban...

en: File size error.
hu_HU: Fájlméreti hiba.

en: File: %f, size: %s, max file size: %m
hu_HU: Fájl: %f,méret: %s, legnagyobb fájlméret: %m

en: File: %s
hu_HU: Fájl: %s

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Filter History
hu_HU: Előzmények Szűrése

en: Filter by Show
hu_HU: Szűrés műsor szerint

en: Find
hu_HU: Találat

en: Find Shows
hu_HU: Műsorok Keresése

en: First Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Firstname:
hu_HU: Vezetéknév:

en: For more detailed help, read the %suser manual%s.
hu_HU: További segítségért, olvassa el a %shasználati útmutatót%s.

en: For more details, please read the %sAirtime Manual%s
hu_HU: A további részletekért, kérjük, olvassa el az %sAirtime Kézikönyvét%s

en: Forgot your password?
hu_HU: Elfelejtett jelszó?

en: Fr
hu_HU: Pé

en: Fri
hu_HU: Pé

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: From {from} to {to}
hu_HU: {from} -tól/-től {to} -ig

en: General
hu_HU: Általános

en: General Fields
hu_HU: Általános mezők

en: Generate
hu_HU: Létrehozás

en: Generate playlist content and save criteria
hu_HU: Lejátszási lista tartalom létrehozása és kritériumok mentése

en: Generic error.
hu_HU: Általános hiba.

en: Genre
hu_HU: Műfaj

en: Genre:
hu_HU: Műfaj:

en: Getting Started
hu_HU: Első Lépések

en: Getting information from the server...
hu_HU: Információk lekérdezése a kiszolgálóról...

en: Global
hu_HU: Globális

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Guests can do the following:
hu_HU: A vendégek a kővetkezőket tehetik:

en: HTTP Error.
hu_HU: HTTP Hiba.

en: Hardware Audio Output:
hu_HU: Hardver audio kimenet:

en: Help
hu_HU: Segítség

en: Here's how you can get started using %s to automate your broadcasts:
hu_HU: Itt van, hogyan tudod elindítani adásaid automatizálását használva az %s-t:

en: History Templates
hu_HU: Naplózási Sablonok

en: Host:
hu_HU: Hoszt:

en: Hour
hu_HU: Óra

en: IO error.
hu_HU: IO hiba.

en: ISRC Number:
hu_HU: ISRC Szám:

en: Icecast Vorbis Metadata
hu_HU: Icecast Vorbis Metaadatok

en: If Airtime is behind a router or firewall, you may need to configure port forwarding and this field information will be incorrect. In this case you will need to manually update this field so it shows the correct host/port/mount that your DJ's need to connect to. The allowed range is between 1024 and 49151.
hu_HU: Ha az Airtime mögött van egy router vagy egy tűzfal, akkor be kell állítani a továbbító porot, mert ezen a területen az információ helytelen lesz. Ebben az esetben manuálisan kell frissíteni ezen a területen, hogy mutassa a hosztot / portot / csatolási pontot, amelyre a DJ-k csatlakozhatnak. A megengedett tartomány 1024 és 49151 között van.

en: If your Icecast server expects a username of 'source', this field can be left blank.
hu_HU: Ha az Icecast kiszolgáló nem igényli a „forrás” felhasználónevét, ez a mező üresen maradhat.

en: If your live streaming client does not ask for a username, this field should be 'source'.
hu_HU: Ha az élő adásfolyam kliense nem kér felhasználónevet, akkor ebben a mezőben „forrás”-t kell beállítani .

en: Image must be one of jpg, jpeg, png, or gif
hu_HU: A képek lehetnek: jpg, jpeg, png, vagy gif

en: Import Folder:
hu_HU: Tároló Mappa:

en: Import media files
hu_HU: Médiafájlok hozzáadása

en: In the Future:
hu_HU: A jövőben:

en: Init error.
hu_HU: Init hiba.

en: Input must be a number
hu_HU: A bemenetnek számnak kell lennie

en: Input must be a positive number
hu_HU: A bemenetnek pozitív számnak kell lennie

en: Input must be in the format: hh:mm:ss.t
hu_HU: A bemenet formája lehet: óó:pp:mm.t

en: Input must be in the format: yyyy-mm-dd
hu_HU: A bemenet formája lehet: éééé-hh-nn

en: Instance Description:
hu_HU: Példány leírása:

en: Interface Timezone:
hu_HU: Felületi Időzóna:

en: Invalid character entered
hu_HU: Érvénytelen bevitt karakterek

en: Invalid form values.
hu_HU: Érvénytelen érték forma.

en: Invalid webstream - This appears to be a file download.
hu_HU: Érvénytelen web-adásfolyam - Úgy néz ki, hogy ez egy fájlletöltés.

en: Isrc Number:
hu_HU: Isrc Szám:

en: It looks like the current show needs more tracks. %sAdd tracks to your show now%s.
hu_HU: Úgy tűnik a jelenlegi műsorhoz még kellenek sávok. %sSávok hozzáadása a műsorhoz most%s.

en: It looks like the next show is empty. %sAdd tracks to your show now%s.
hu_HU: Úgy tűnik az következő műsor üres. %sSávok hozzáadása a műsorhoz most%s.

en: It looks like you don't have any shows scheduled. %sCreate a show now%s.
hu_HU: Úgy tűnik még nincsenek ütemezett műsorok. %sMűsor létrehozása most%s.

en: It looks like you haven't uploaded any audio files yet. %sUpload a file now%s.
hu_HU: Úgy tűnik még nincsenek feltöltve audió fájlok. %sFájl feltöltése most%s.

en: January
hu_HU: Január

en: Jul
hu_HU: Júl

en: July
hu_HU: Július

en: Jump to the current playing track
hu_HU: Ugrás a jelenleg hallható számra

en: Jun
hu_HU: Jún

en: June
hu_HU: Június

en: Keywords
hu_HU: Kulcsszavak

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label:
hu_HU: Kiadó:

en: Language
hu_HU: Nyelv

en: Language:
hu_HU: Nyelv:

en: Last Modified
hu_HU: Utoljára Módosítva

en: Last Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Played
hu_HU: Utoljára Játszott

en: Lastname:
hu_HU: Keresztnév:

en: Learn about playlists
hu_HU: Lejátszási listák megismerése

en: Learn about podcasts
hu_HU: Podcastok megismerése

en: Learn about smart blocks
hu_HU: Okosblokkok megismerése

en: Learn about tracks
hu_HU: Sávok megismerése

en: Learn about webstreams
hu_HU: Web-adásfolyamok megismerése

en: Length
hu_HU: Hossz

en: Length needs to be greater than 0 minutes
hu_HU: A hosszúság értékének nagyobb kell lennie, mint 0 perc

en: Length should be of form "00h 00m"
hu_HU: A hosszúság formája "00ó 00p"

en: Length:
hu_HU: Hossz:

en: Limit cannot be empty or smaller than 0
hu_HU: A határérték nem lehet üres vagy kisebb, mint 0

en: Limit cannot be more than 24 hrs
hu_HU: A határérték nem lehet hosszabb, mint 24 óra

en: Limit to
hu_HU: Korlátozva

en: Limit to:
hu_HU: Korlátozva:

en: Limit to:
hu_HU: Korlátozva:

en: Link
hu_HU: Hivatkozás

en: Link:
hu_HU: Hivatkozás:

en: Linked shows need to be filled with tracks before it starts. To start broadcasting cancel the current linked show and schedule an unlinked show.
                        %sCreate an unlinked show now%s.
hu_HU: A hivatkozott műsorokat elindításuk előtt fel kell tölteni sávokkal. A közvetítés elkezdéséhez meg kell szakítani az aktuális hivatkozott műsort, és ütemezni kell egy nem hivatkozott műsort.
    %sNem hivatkozott műsor létrehozása most%s.

en: Listen
hu_HU: Hallgatás

en: Listener Count on %s: %s
hu_HU: Hallgatók Száma %s: %s

en: Listener Stats
hu_HU: Hallgatói statisztikák

en: Listeners
hu_HU: Hallgatók

en: Live Broadcasting
hu_HU: Élő Közvetítés

en: Live Stream
hu_HU: Élő adásfolyam

en: Live Stream Input
hu_HU: Élő adásfolyam bemenet

en: Live stream
hu_HU: Élő adásfolyam

en: Loading...
hu_HU: Betöltés...

en: Log Sheet
hu_HU: Napló

en: Log Sheet Templates
hu_HU: Naplózási Sablonok

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login name is not unique.
hu_HU: A bejelentkezési név nem egyedi.

en: Logo Preview:
hu_HU: Logó előnézete:

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Look in
hu_HU: Nézze meg

en: Looks like the page you were looking for doesn't exist!
hu_HU: Úgy néz ki, az oldal, amit keresett nem létezik!

en: Looks like there are no shows scheduled on this day.
hu_HU: Úgy tűnik erre a napra nincsenek műsorok ütemezve.

en: Manage Media Folders
hu_HU: Média Mappák Kezelése

en: Manage Users
hu_HU: A Felhasználók Kezelése

en: Manage all library content
hu_HU: A teljes médiatár tartalmának kezelése

en: Manage assigned show content
hu_HU: Minden kijelölt műsor tartalom kezelése

en: Manage preferences
hu_HU: Beállítások kezelései

en: Manage their own library content
hu_HU: Saját médiatár tartalmának kezelése

en: Manage users
hu_HU: A felhasználók kezelése

en: Manage watched folders
hu_HU: A figyelt mappák kezelése

en: Mar
hu_HU: Már

en: March
hu_HU: Március

en: Master Source
hu_HU: Mester forrás

en: Master Source Host:
hu_HU: Mester-forrás hoszt:

en: Master Source Mount:
hu_HU: Mester-forrás csatolási pont:

en: Master Source Port:
hu_HU: Mester-forrás port:

en: Master Stream
hu_HU: Mester-adásfolyam

en: May
hu_HU: Május

en: Mime
hu_HU: Mime típus

en: Minute
hu_HU: Perc

en: Mo
hu_HU: Hé

en: Mobile Phone:
hu_HU: Mobiltelefon:

en: Mobile:
hu_HU: Mobil:

en: Mon
hu_HU: Hé

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Month
hu_HU: Hónap

en: Monthly Listener Bandwidth Usage
hu_HU: Havi hallgatók sávszélesség használata

en: Mood
hu_HU: Hangulat

en: Mood:
hu_HU: Hangulat:

en: Mount Point
hu_HU: Csatolási Pont

en: Mount cannot be empty with Icecast server.
hu_HU: A csatolási pont nem lehet üres Icecast szerver esetében.

en: Mount:
hu_HU: Csatolási pont:

en: Moving %s Items
hu_HU: %s Elemek Áthelyezése

en: Moving 1 Item
hu_HU: 1 Elem Áthelyezése

en: Must wait 1 hour to rebroadcast.
hu_HU: Az adás újbóli közvetítésére 1 órát kell várni.

en: Must wait at least 1 hour to rebroadcast
hu_HU: Az újraközvetítésre legalább 1 órát kell várni

en: My Podcast
hu_HU: Podcastom

en: My Profile
hu_HU: Profilom

en: My Shows
hu_HU: Műsoraim

en: Name
hu_HU: Név

en: Name:
hu_HU: Név:

en: New Criteria
hu_HU: Új feltétel

en: New File Summary Template
hu_HU: Új Összegzési Sablon Fájl

en: New Log Entry
hu_HU: Új logbejegyzés

en: New Log Sheet Template
hu_HU: Új Naplózási Sablon

en: New Modifier
hu_HU: Új módosító

en: New Show
hu_HU: Új Műsor

en: New User
hu_HU: Új Felhasználó

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: New version available:
hu_HU: Új verzió érhető el:

en: Newest
hu_HU: Újabb

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next:
hu_HU: Következő:

en: No End?
hu_HU: Nincs Vége?

en: No File Summary Templates
hu_HU: Nincsenek Összegzési Sablon Fájlok

en: No Log Sheet Templates
hu_HU: Nincsenek Naplózási Sablonok

en: No MIME type found for webstream.
hu_HU: Nem található MIME típus az adásfolyamhoz.

en: No Show
hu_HU: Nincs Műsor

en: No action available
hu_HU: Nincs elérhető művelet

en: No open playlist
hu_HU: Nincs megnyitott lejátszási lista

en: No result found
hu_HU: Nem volt találat

en: No smart block currently open
hu_HU: Jelenleg nincs okosblokk nyitva

en: No tracks have been published yet.
hu_HU: Még nincsenek közzétett sávok.

en: No webstream
hu_HU: Nincs web-adásfolyam

en: None
hu_HU: Nincs

en: Not a valid Directory
hu_HU: Érvénytelen Könyvtár

en: Note: Anything larger than 600x600 will be resized.
hu_HU: Megjegyzés: Bármi, ami kisebb nagyobb, mint 600x600, átméretezésre kerül.

en: Nothing Scheduled
hu_HU: Nincs semmi ütemezve

en: Nothing scheduled
hu_HU: Nincs semmi ütemezve

en: Now Playing
hu_HU: Most Játszott

en: ON AIR
hu_HU: ADÁSBAN

en: Oct
hu_HU: Okt

en: October
hu_HU: Október

en: Off Air
hu_HU: Adásszünet

en: Off Air Metadata
hu_HU: Adáson Kívüli - Metaadat

en: Offline
hu_HU: Kapcsolat nélkül

en: Oldest
hu_HU: Régebbi

en: On Air
hu_HU: Adásban

en: Only numbers are allowed.
hu_HU: Csak számok adhatók meg.

en: Oops!
hu_HU: Hoppá!

en: Open
hu_HU: Megnyitás

en: Open Media Builder
hu_HU: Média Építő Megnyitása

en: Open library to add or remove content
hu_HU: A médiatár megnyitása az elemek hozzáadásához vagy eltávolításához

en: Original Length:
hu_HU: Eredeti Hossz:

en: Output Streams
hu_HU: Kimeneti adásfolyamok

en: Output Type
hu_HU: Kimenet típusa

en: Override
hu_HU: Felülírás

en: Owner
hu_HU: Tulajdonos

en: Page not found!
hu_HU: Az oldal nem található!

en: Page not found.
hu_HU: Oldal nem található.

en: Partner Id:
hu_HU: Partnerazonosító:

en: Partner Key:
hu_HU: Partnerkulcs:

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password Reset
hu_HU: Jelszó visszaállítás

en: Password confirmation does not match your password.
hu_HU: A megadott jelszavak nem egyeznek meg.

en: Password field cannot be empty.
hu_HU: A jelszó mező nem lehet üres.

en: Password:
hu_HU: Jelszó:

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek meg

en: Payment method:
hu_HU: Fizetési mód:

en: Pending
hu_HU: Várakozó

en: Permission denied
hu_HU: Engedély megtagadva

en: Phone:
hu_HU: Telefon:

en: Plan type:
hu_HU: TErvtípus:

en: Play
hu_HU: Lejátszás

en: Played
hu_HU: Lejátszva

en: Player
hu_HU: Lejátszó

en: Playlist
hu_HU: Lejátszási lista

en: Playlist Contents:
hu_HU: Lejátszási Lista Tartalmak:

en: Playlist crossfade
hu_HU: Lejátszási lista átúsztatása

en: Playlist saved
hu_HU: Lejátszási lista mentve

en: Playlist shuffled
hu_HU: Lejátszási lista megkeverve

en: Playlists
hu_HU: Lejátszási listák

en: Playout History
hu_HU: Lejátszási Előzmények

en: Please enter a time in seconds (eg. 0.5)
hu_HU: Idő megadása másodpercben (pl.: 0.5)

en: Please enter a valid time in seconds. Eg. 0.5
hu_HU: Érvényes időt kell megadni másodpercben. Pl.: 0.5

en: Please enter and confirm your new password in the fields below.
hu_HU: Kérjük, adja meg és erősítse meg az új jelszavát az alábbi mezőkben.

en: Please enter your username and password.
hu_HU: Kérjük adja meg felhasználónevét és jelszavát.

en: Please make sure admin user/password is correct on System->Streams page.
hu_HU: Kérjük győződjön meg arról, hogy az admin felhasználónév/jelszó megfelelő a Rendszer -> Adásfolyamok oldalon.

en: Please select a cursor position on timeline.
hu_HU: Kérjük, válasszon kurzor pozíciót az idővonalon.

en: Please select a repeat day
hu_HU: Kérjük, válasszon egy ismétlési napot

en: Podcast Album Override
hu_HU: Podcast album felülírása

en: Podcast Name:
hu_HU: Podcast neve:

en: Podcasts
hu_HU: Podcastok

en: Port cannot be empty.
hu_HU: A port nem lehet üres.

en: Powered by %s
hu_HU: Működteti a %s

en: Preferences updated.
hu_HU: Beállítások frissítve.

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Preview:
hu_HU: Előnézet

en: Previous:
hu_HU: Előző:

en: Private
hu_HU: Privát

en: Problem with Liquidsoap...
hu_HU: Probléma lépett fel a Liquidsoap-al...

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: Progam Managers can do the following:
hu_HU: A Program Vezetők a következőket tehetik:

en: Program Manager
hu_HU: Programkezelő

en: Promote my station on %s
hu_HU: Az állomásom közzététele a %s-on

en: Public
hu_HU: Nyilvános

en: Publish
hu_HU: Közzététel

en: Publish...
hu_HU: Közzététel...

en: Publishing
hu_HU: Közzététel

en: RESET
hu_HU: VISSZAÁLLÍTÁS

en: RSS Feed URL:
hu_HU: RSS hírcsatorna URL-je:

en: Radio Page
hu_HU: Rádióoldal

en: Randomly
hu_HU: Véletlenszerűen

en: Rebroadcast of %s from %s
hu_HU: Úrjaközvetítés %s -tól/-től %s

en: Rebroadcast of show %s from %s at %s
hu_HU: A műsor újraközvetítése %s -tól/-től %s a %s

en: Rebroadcast?
hu_HU: Újraközvetítés?

en: Recent Uploads
hu_HU: Korábbi feltöltések

en: Record & Rebroadcast
hu_HU: Felvétel és újrasugárzás

en: Record file doesn't exist
hu_HU: Rögzített fájl nem létezik

en: Record from Line In?
hu_HU: Felvétel a vonalbemenetről?

en: Recording From Line In
hu_HU: Rögzítés a Hangbemenetről

en: Recording:
hu_HU: Felvétel:

en: Register Airtime
hu_HU: Airtime Regisztráció

en: Remind me in 1 week
hu_HU: Emlékeztessen 1 hét múlva

en: Remind me never
hu_HU: Soha ne emlékeztessen

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Remove all content from this smart block
hu_HU: Minden tartalom eltávolítása ebből az okosblokkból

en: Remove all content?
hu_HU: Az összes tartalom eltávolítása?

en: Remove cursor
hu_HU: Kurzor eltávolítása

en: Remove selected scheduled items
hu_HU: A kijelölt ütemezett elemek eltávolítása

en: Remove watched directory
hu_HU: A figyelt mappa eltávolítása

en: Repeat By:
hu_HU: Által Ismételt:

en: Repeat Days:
hu_HU: Ismétlések Napjai:

en: Repeat Type:
hu_HU: Ismétlés Típusa:

en: Repeats?
hu_HU: Ismétlések?

en: Replay Gain Modifier
hu_HU: Replay Gain Módosító

en: Rescan watched directory (This is useful if it is network mount and may be out of sync with %s)
hu_HU: A figyelt mappa újraellenőrzése (Ez akkor hasznos, ha a hálózati csatolás nincs szinkronban az %s-al)

en: Reset password
hu_HU: A jelszó visszaállítása

en: Retreiving data from the server...
hu_HU: Az adatok lekérdezése a szolgálóról...

en: Retrieving data from the server...
hu_HU: Adatok lekérdezése a kiszolgálóról...

en: Sa
hu_HU: Szo

en: Sample Rate
hu_HU: Mintavétel

en: Sample Rate (kHz)
hu_HU: Mintavételi Ráta (kHz)

en: Sample Rate:
hu_HU: Mintavételi Ráta:

en: Sat
hu_HU: Szo

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Save playlist
hu_HU: Lejátszási lista mentése

en: Save podcast
hu_HU: Podcast mentése

en: Save station podcast
hu_HU: Állomás-podcast mentése

en: Schedule Tracks
hu_HU: Sávok ütemezése

en: Schedule a show
hu_HU: Egy műsor ütemezése

en: Schedule shows
hu_HU: A műsorok ütemzései

en: Scheduled
hu_HU: Ütemezett

en: Scheduled Shows
hu_HU: Ütemezett műsorok

en: Search Criteria:
hu_HU: Keresési feltétel

en: Search Users:
hu_HU: Felhasználók Keresése:

en: Security error.
hu_HU: Biztonsági hiba.

en: Select
hu_HU: Kijelölés

en: Select Country
hu_HU: Ország Kiválasztása

en: Select Days:
hu_HU: Napok Kiválasztása:

en: Select Playlist
hu_HU: Lejátszási lista kiválasztása

en: Select Stream:
hu_HU: Adásfolyam kiválasztása:

en: Select a stream:
hu_HU: Egy adásfolyam kiválasztása:

en: Select all
hu_HU: Az összes kijelölése

en: Select criteria
hu_HU: A feltételek megadása

en: Select cursor
hu_HU: Kurzor kiválasztása

en: Select files
hu_HU: Fájlok kiválasztása

en: Select modifier
hu_HU: Módosítás választása

en: Select none
hu_HU: Egyet sem jelöl ki

en: Select stream:
hu_HU: Adásfolyam kiválasztása:

en: Select this page
hu_HU: Jelölje ki ezt az oldalt

en: Send support feedback
hu_HU: Támogatási Visszajelzés Küldése

en: Sep
hu_HU: Sze

en: September
hu_HU: Szeptember

en: Server
hu_HU: Szerver

en: Server cannot be empty.
hu_HU: A szerver nem lehet üres.

en: Service
hu_HU: Szolgáltatás

en: Service Type:
hu_HU: Kiszolgálói Típus:

en: Set
hu_HU: Beállítás

en: Set Cue In
hu_HU: Felkeverés Beállítása

en: Set Cue Out
hu_HU: Lekeverés Beállítása

en: Set Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Set Default Template
hu_HU: Alapértelmezett Sablon

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings updated successfully!
hu_HU: Beállítások sikeresen módosítva!

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Show
hu_HU: Műsor

en: Show - Artist - Title
hu_HU: Műsor - Előadó - Cím

en: Show / hide columns
hu_HU: Az oszlopok megjelenítése/elrejtése

en: Show Empty
hu_HU: Üres Műsor

en: Show Logo:
hu_HU: Logó mutatása:

en: Show Source
hu_HU: Műsorforrás

en: Show Source Host:
hu_HU: Műsor-forrás hoszt:

en: Show Source Mount:
hu_HU: Műsor-forrás csatolási pont:

en: Show Source Port:
hu_HU: Műsor-forrás port:

en: Show Summary
hu_HU: Műsor Összegző

en: Show Waveform
hu_HU: Mutasd a Hullámalakot

en: Show is empty
hu_HU: A műsor üres

en: Show me what I am sending
hu_HU: Mutasd meg, hogy mit küldök

en: Show was deleted because recorded show does not exist!
hu_HU: A műsor törlésre került, mert a rögzített műsor nem létezik!

en: Shows can have a max length of 24 hours.
hu_HU: A műsorok maximum 24 óra hosszúságúak lehetnek.

en: Shows longer than their scheduled time will be cut off by a following show.
hu_HU: Ha egy műsor hosszabb az ütemezett időnél, meg lesz vágva és követi azt a következő műsor.

en: Shuffle
hu_HU: Véletlenszerű

en: Shuffle playlist
hu_HU: Véletlenszerű lejátszási lista

en: Shuffle playlist content
hu_HU: Véletlenszerű lejátszási lista tartalom

en: Smart Block
hu_HU: Okosblokk

en: Smart Blocks
hu_HU: Okosblokkok

en: Smart block generated and criteria saved
hu_HU: Okosblokk létrehozva és a feltételek mentve

en: Smart block saved
hu_HU: Okosblokk elmentve

en: Smart block shuffled
hu_HU: Okosblokk megkeverve

en: Some stream types require extra configuration. Details about enabling %sAAC+ Support%s or %sOpus Support%s are provided.
hu_HU: Egyes adásfolyam típusokhoz további beállítások szükségesek. További részletek érhetőek el az %sAAC+ támogatás%s vagy az %sOpus támogatás%s engedélyezésével kapcsolatban.

en: Something went wrong!
hu_HU: Valami hiba történt!

en: Something went wrong.
hu_HU: Valami hiba történt.

en: Sort Tracks:
hu_HU: Sávok rendezése:

en: SoundCloud Settings
hu_HU: SoundCloud Beállítások

en: Source Streams
hu_HU: Forrás adásfolyamok

en: Specify custom authentication which will work only for this show.
hu_HU: Adjon meg egy egyéni hitelesítést, amely csak ennél a műsornál működik.

en: Start
hu_HU: Kezdése

en: Start Time
hu_HU: Kezdési Idő

en: Start Time:
hu_HU: Kezdési Idő:

en: Start upload
hu_HU: Feltöltés indítása

en: Static
hu_HU: Statikus

en: Static Smart Block
hu_HU: Statikus okosblokk

en: Static Smart Block Contents:
hu_HU: Statikus okostábla tartalmak:

en: Station Description
hu_HU: Állomás leírás

en: Station Description:
hu_HU: Állomás Leírás: (lehetőség szerint angolul)

en: Station ID:
hu_HU: Állomás azonosító:

en: Station Language
hu_HU: Állomás nyelve

en: Station Logo:
hu_HU: Állomás Logó:

en: Station Name
hu_HU: Állomás Név

en: Station Timezone
hu_HU: Állomási Időzóna:

en: Station Web Site:
hu_HU: Az Állomás Honlapja:

en: Station name - Show name
hu_HU: Állomásnév - Műsornév

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Stop
hu_HU: Leállítás

en: Stop Upload
hu_HU: Feltöltés megszakítása

en: Stop recording current show?
hu_HU: A jelenlegi műsor rögzítésének félbeszakítása?

en: Stream
hu_HU: Adásfolyam

en: Stream Data Collection Status
hu_HU: Adásfolyam adat gyűjtemény állapota

en: Stream Label:
hu_HU: Adásfolyam címke:

en: Stream Setting Updated.
hu_HU: Adásfolyam beállítások frissítve.

en: Stream Settings
hu_HU: Adásfolyam beállítások

en: Stream Type:
hu_HU: Adásfolyam típusa:

en: Stream URL:
hu_HU: Adásfolyam URL:

en: Stream URL:
hu_HU: Adásfolyam URL:

en: Streaming Server:
hu_HU: Adásfolyam szerver:

en: Streams
hu_HU: Adásfolyamok

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Su
hu_HU: Va

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subtitle
hu_HU: Felirat

en: Summary
hu_HU: Összegzés

en: Sun
hu_HU: Va

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Support Feedback
hu_HU: Támogatási Visszajelzés

en: Support setting updated.
hu_HU: Támogatási beállítások frissítve.

en: Table Test
hu_HU: Táblateszt

en: Terms and Conditions
hu_HU: Felhasználási Feltételek

en: Text Colour:
hu_HU: Szövegszín:

en: Th
hu_HU: Cs

en: That username or email address could not be found.
hu_HU: A felhasználónév vagy email cím nem található.

en: The desired block length will not be reached if Airtime cannot find enough unique tracks to match your criteria. Enable this option if you wish to allow tracks to be added multiple times to the smart block.
hu_HU: A kívánt táblahosszúság nem elérhető, mert az Airtime nem talál elég egyedi dalszámot, ami megfelelne a kritériumoknak. Engedélyezze ezt az opciót, ha azt szeretné, hogy egyes dalszámok ismétlődjenek.

en: The following info will be displayed to listeners in their media player:
hu_HU: A következő információk megjelennek a hallgatók számára a saját médialejátszóikban:

en: The requested action is not supported!
hu_HU: A kért művelet nem támogatott!

en: The requested action is not supported.
hu_HU: A kiválasztott művelet nem támogatott.

en: The schedule you're viewing is out of date!
hu_HU: A megtekintett ütemterv időpontja elavult!

en: The schedule you're viewing is out of date! (instance mismatch)
hu_HU: A megtekintett ütemterv elavult! (például eltérés)

en: The schedule you're viewing is out of date! (sched mismatch)
hu_HU: A megtekintett ütemterv elavult! (ütem eltérés)

en: The show %s has been previously updated!
hu_HU: %s műsor már korábban frissítve lett!

en: The show %s is over and cannot be scheduled.
hu_HU: A műsor %s véget ért és nem lehet ütemezni.

en: The show instance doesn't exist anymore!
hu_HU: A műsor ez esetben nem létezik többé!

en: The soundcloud id for this file is:
hu_HU: A soundcloud azonosító erre a fájlra:

en: The stream is disabled
hu_HU: Az adásfolyam ki van kapcsolva

en: The value has to be numeric
hu_HU: Az értéknek numerikusnak kell lennie

en: The value should be an integer
hu_HU: Az érték csak egész szám lehet

en: The value should be in timestamp format (e.g. 0000-00-00 or 0000-00-00 00:00:00)
hu_HU: Az értéknek az alábbi időbélyeg formátumban kell lennie (pl. 0000-00-00 vagy 0000-00-00 00:00:00)

en: The value should be less than %s characters
hu_HU: Az értéknek rövidebb kell lennie, mint %s karakter

en: The value should be less then 2147483648
hu_HU: Az érték lehet kevesebb, mint 2147483648

en: The work is in the public domain
hu_HU: A munka a nyilvános felületen folyik

en: The year %s must be within the range of 1753 - 9999
hu_HU: Az évnek %s 1753 - 9999 közötti tartományban kell lennie

en: There are no shows scheduled during the specified time period.
hu_HU: A megadott időszakban nincsenek ütemezett műsorok.

en: There is no source connected to this input.
hu_HU: Nem csatlakozik forrás az alábbi bemenethez.

en: There was a problem with the username or email address you entered.
hu_HU: Valamilyen probléma van a megadott felhasználónévvel vagy email címmel.

en: There was an error while uploading to soundcloud.
hu_HU: A soundcloud-ra feltöltés közben hiba jelentkezett.

en: This follows the same security pattern for the shows: only users assigned to the show can connect.
hu_HU: Ezt követi ugyanolyan biztonsági műsor-minta: csak a hozzárendelt felhasználók csatlakozhatnak a műsorhoz.

en: This is the admin username and password for Icecast/SHOUTcast to get listener statistics.
hu_HU: Ez az Icecast/SHOUTcast hallgató statisztikához szükséges admin felhasználónév és jelszó.

en: This path is currently not accessible.
hu_HU: Ez az útvonal jelenleg nem elérhető.

en: This show has no scheduled content.
hu_HU: Ez a műsor nem tartalmaz ütemezett tartalmat.

en: This show is not completely filled with content.
hu_HU: Ez a műsor nincs teljesen kitöltve tartalommal.

en: Thu
hu_HU: Cs

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Time must be specified
hu_HU: Az időt meg kell határoznia

en: Timezone is set to the station timezone by default. Shows in the calendar will be displayed in your local time defined by the Interface Timezone in your user settings.
hu_HU: Az időzóna az Állomási Időzóna szerint van alapértelmezetten beállítva. A naptárban megjelenő helyi időt a Felületi Időzóna menüpontban módosíthatja, a felhasználói beállításoknál.

en: Timezone:
hu_HU: Időzóna:

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: To configure and use the embeddable player you must:<br><br>
                1. Enable at least one MP3, AAC, or OGG stream under Settings -> Streams<br>
                2. Enable the Public Airtime API under Settings -> Preferences
hu_HU: A beágyazható lejátszó beállításához és használatához a következőket kell tenni:
    1. Engedélyezni kell legalább egy MP3, AAC, vagy OGG adásfolyamot a „Beállítások -> Adásfolyamok” alatt<br>
    2. Engedélyezni kell a Public Airtime API-t a „Beállítások -> Tulajdonságok” alatt

en: To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your %sFlash plugin%s.
hu_HU: A lejátszáshoz média szükséges, és frissítenie kell a böngészőjét egy újabb verzióra, vagy frissítse a %sFlash bővítményt%s.

en: To start broadcasting, cancel the current linked show by clicking on it and selecting 'Cancel Show'.
hu_HU: A közvetítés elkezdéséhez meg kell szakítani az aktuális hivatkozott műsort. Kattintson a műsorra és válassza a „Műsor megszakítása” lehetőséget.

en: To start broadcasting, click on the current show and select 'Schedule Tracks'
hu_HU: A közvetítés elkezdéséhez kattintani kell a jelenlegi műsoron és kiválasztani az „Sávok ütemezése” lehetőséget

en: Today
hu_HU: Ma

en: Toggle Details
hu_HU: Részletek

en: Track
hu_HU: Dalszám

en: Track Number
hu_HU: Dalsorszám

en: Track preview
hu_HU: Belehallgatás a számba

en: Track:
hu_HU: Dalszám:

en: Tracks
hu_HU: Sávok

en: Tu
hu_HU: Ke

en: Tue
hu_HU: Ke

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: TuneIn Settings
hu_HU: TuneIn beállítások

en: Type the characters you see in the picture below.
hu_HU: Gépelje be a képen látható karaktereket.

en: Type:
hu_HU: Típus:

en: URL should be 512 characters or less
hu_HU: Az URL-nek rövidebbnek kell lennie 512 karakternél

en: URL should be of form "http://domain"
hu_HU: Az URL-nek így kell kinéznie "http://domain"

en: Unknown Playlist
hu_HU: Ismeretlen Lejátszási Lista

en: Unknown type:
hu_HU: Ismeretlen típus:

en: Unrecognized stream type: %s
hu_HU: Ismeretlen típusú adásfolyam: %s

en: Untitled Playlist
hu_HU: Névtelen Lejátszási Lista

en: Untitled Show
hu_HU: Névtelen Műsor

en: Untitled Smart Block
hu_HU: Névtelen okosblokk

en: Untitled Webstream
hu_HU: Névtelen adásfolyam

en: Update Required
hu_HU: Frissítés Szükséges

en: Update show
hu_HU: A műsor frissítése

en: Update track
hu_HU: Sáv frissítése

en: Upgrade
hu_HU: Frissítés

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Upload Time
hu_HU: Feltöltési idő

en: Upload URL might be wrong or doesn't exist
hu_HU: URL feltöltése esetén, felléphet hiba, esetleg nem létezik

en: Upload audio tracks
hu_HU: Audió sávok feltöltése

en: Upload some tracks below to add them to your library!
hu_HU: A lenti mezőben feltöltve lehet sávokat hozzáadni a saját könyvtárhoz!

en: Uploaded
hu_HU: Feltöltve

en: Uploaded %d/%d files
hu_HU: Feltöltve %d/%d fájl

en: Uploading in progress...
hu_HU: Feltöltés folyamatban...

en: Use %s Authentication:
hu_HU: %s Hitelesítés Használata:

en: Use Custom Authentication:
hu_HU: Egyéni Hitelesítés Használata:

en: Use station default
hu_HU: Állomás alapértelmezések használata

en: User Manual
hu_HU: Felhasználói Kézikönyv

en: User Type
hu_HU: Felhasználói Típus

en: User Type:
hu_HU: Felhasználói Típus:

en: User added successfully!
hu_HU: Felhasználó sikeresen hozzáadva!

en: User updated successfully!
hu_HU: Felhasználó sikeresen módosítva!

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username field cannot be empty.
hu_HU: A felhasználónév nem lehet üres.

en: Username:
hu_HU: Felhasználónév:

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Value cannot be empty
hu_HU: Az érték nem lehet üres

en: Value is required and can't be empty
hu_HU: Adjon meg egy értéket, nem lehet üres

en: Verify Password:
hu_HU: Jelszó Ellenőrzés:

en: View Invoices
hu_HU: Számlák megtekintése

en: View Recorded File Metadata
hu_HU: A Rögzített Fájl Metaadatai

en: View and manage show content
hu_HU: Minden tartalom megtekintése és kezelése

en: View listener stats
hu_HU: A hallgatói statisztikák megtekintése

en: View schedule
hu_HU: Az ütemezés megtekintése

en: View show content
hu_HU: A műsor tartalmának megtekintése

en: View system status
hu_HU: A rendszer állapot megtekitnése

en: View track
hu_HU: Sáv megtekintése

en: Viewing
hu_HU: Megtekintés

en: WARNING: This will restart your stream and may cause a short dropout for your listeners!
hu_HU: FIGYELEM: Ez újraindítja az adásfolyamot aminek következtében a felhasználók rövid kiesést tapasztalhatnak!

en: Warning: Shows cannot be re-linked
hu_HU: Figyelem: a Műsorokat nem lehet újra-linkelni

en: Warning: You cannot change this field while the show is currently playing
hu_HU: Figyelmeztetés: Nem lehet megváltoztatni a mező tartalmát, míg a jelenlegi műsor tart

en: Watched Folders:
hu_HU: Figyelt Mappák:

en: Waveform features are available in a browser supporting the Web Audio API
hu_HU: Hullámalak funkciók állnak rendelkezésre a böngészőben, támogatja a Web Audio API-t

en: We
hu_HU: Sze

en: We couldn't find the page you were looking for.
hu_HU: A keresett oldal nem található.

en: Web Stream
hu_HU: Web-adásfolyam

en: Web Streams
hu_HU: Web-adásfolyamok

en: Website
hu_HU: Honlap

en: Website:
hu_HU: Honlap:

en: Webstream
hu_HU: Web-adásfolyam

en: Webstream name cannot be empty
hu_HU: A web-adásfolyam neve nem lehet üres

en: Webstream saved.
hu_HU: Web-adásfolyam mentve.

en: Webstreams
hu_HU: Web-adásfolyamok

en: Wed
hu_HU: Sze

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Week
hu_HU: Hét

en: Week Starts On
hu_HU: A Hét Indul

en: Weekly Schedule
hu_HU: Heti ütemterv

en: Welcome to %s!
hu_HU: Üdvözöljük az %s-nál!

en: Welcome to the %s demo! You can log in using the username 'admin' and the password 'admin'.
hu_HU: Üdvözöljük a %s demó változatában! „admin” felhasználónévvel és „admin” jelszóval lehet bejelentkezni.

en: What
hu_HU: Mi

en: What's New?
hu_HU: Újdonságok

en: When
hu_HU: Mikor

en: Who
hu_HU: Kicsoda

en: Wrong username or password provided. Please try again.
hu_HU: Hibás felhasználónév vagy jelszó. Kérjük, próbálja meg újra.

en: Year
hu_HU: Év

en: Year:
hu_HU: Év:

en: Yes, help Airtime
hu_HU: Igen, segítek az Airtime-nak

en: You are currently uploading files. %sGoing to another screen will cancel the upload process. %sAre you sure you want to leave the page?
hu_HU: Ön jelenleg fájlokat tölt fel. %sHa másik ablakot nyit meg, akkor a feltöltési folyamat megszakad. %sBiztos benne, hogy elhagyja az oldalt?

en: You are not allowed to access this resource.
hu_HU: Az Ön számára nem érhető el az alábbi erőforrás.

en: You are not allowed to access this resource.
hu_HU: Az Ön számára nem érhető el az alábbi erőforrás.

en: You are not allowed to schedule show %s.
hu_HU: Nincs jogosultsága az ütemezett műsorhoz %s.

en: You are not watching any media folders.
hu_HU: Ön nem figyel minden média mappát.

en: You are running the latest version
hu_HU: Ön a legújabb verziót futtatja

en: You are viewing an older version of %s
hu_HU: Ön egy régebbi verziót tekint meg %s

en: You can only add tracks to smart block.
hu_HU: Csak sávokat lehet hozzáadni az okosblokkhoz.

en: You can only add tracks to smart blocks.
hu_HU: Csak sávokat lehet hozzáadni az okosblokkokhoz.

en: You can only add tracks, smart blocks, and webstreams to playlists.
hu_HU: Csak sávokat, okosblokkokat és web-adásfolyamokat lehet hozzáadni a lejátszási listákhoz.

en: You cannot add files to recording shows.
hu_HU: Nem adhat hozzá fájlokat a rögzített műsorokhoz.

en: You cannot add tracks to dynamic blocks.
hu_HU: Nem adhat hozzá dalszámokat a dinamikus táblákhoz.

en: You do not have permission to access this resource.
hu_HU: Nincs jogosultsága ennek a forrásnak az eléréséhez.

en: You don't have permission to delete selected %s(s).
hu_HU: Nincs engedélye, hogy törölje a kiválasztott %s.

en: You don't have permission to delete selected items.
hu_HU: Nincs engedélye, hogy törölje a kiválasztott elemeket.

en: You don't have permission to disconnect source.
hu_HU: Nincs jogosúltsága a forrás bontásához.

en: You don't have permission to switch source.
hu_HU: Nincs jogosúltsága a forrás megváltoztatásához.

en: You have a pre-release version of LibreTime intalled.
hu_HU: A LibreTime egy kiadás-előtti verziója van telepítve.

en: You have to agree to privacy policy.
hu_HU: El kell fogadnia az adatvédelmi irányelveket.

en: You haven't added any playlists
hu_HU: Még nincsenek lejátszási listák hozzáadva

en: You haven't added any smart blocks
hu_HU: Még nincsenek okosblokkok hozzáadva

en: You haven't added any tracks
hu_HU: Még nincsenek sávok hozzáadva

en: You haven't added any webstreams
hu_HU: Még nincsenek web-adásfolyamok hozzáadva

en: You must select Criteria and Modifier
hu_HU: Ki kell választania a Kritériumot és a Módosítót

en: Your browser does not support playing this file type:
hu_HU: A böngészője nem támogatja az ilyen típusú fájlok lejátszását:

en: Your trial expires in
hu_HU: Az Ön próba ideje lejár

en: and
hu_HU: és

en: contains
hu_HU: tartalmaz

en: day of the month
hu_HU: a hónap napja

en: day of the week
hu_HU: a hét napja

en: days
hu_HU: napok

en: does not contain
hu_HU: nem tartalmaz

en: ends with
hu_HU: vele végződik

en: every 2 weeks
hu_HU: minden második héten

en: every 3 weeks
hu_HU: minden harmadik héten

en: every 4 weeks
hu_HU: minden negyedik héten

en: file meets the criteria
hu_HU: feltételeknek megfelelő fájl

en: files meet the criteria
hu_HU: feltételeknek megfelelő fájl

en: hh:mm:ss.t
hu_HU: óó:pp:mm.t

en: hours
hu_HU: órák

en: iTunes Fields
hu_HU: iTunes mezők

en: in use
hu_HU: használatban van

en: is
hu_HU: az

en: is greater than
hu_HU: több, mint

en: is in the range
hu_HU: közötti tartományban

en: is less than
hu_HU: kevesebb, mint

en: is not
hu_HU: nem az

en: items
hu_HU: elemek

en: livestream
hu_HU: élő adásfolyam

en: max volume
hu_HU: teljes hangerő

en: minutes
hu_HU: percek

en: monthly
hu_HU: havonta

en: mute
hu_HU: elnémítás

en: next
hu_HU: következő

en: or
hu_HU: vagy

en: path should be specified
hu_HU: az útvonalat meg kell határozni

en: pause
hu_HU: szünet

en: play
hu_HU: lejátszás

en: please put in a time '00:00:00 (.0)'
hu_HU: kérjük, tegye időbe '00:00:00 (.0)'

en: previous
hu_HU: előző

en: show does not exist
hu_HU: a műsor nem található

en: starts with
hu_HU: vele kezdődik

en: stop
hu_HU: leállítás

en: unmute
hu_HU: elnémítás megszüntetése

en: weekly
hu_HU: hetente

en: yyyy-mm-dd
hu_HU: éééé-hh-nn
